Arama

Internet Explorer Sorunu - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Haziran 2014 Gösterim: 10.195 Cevap: 17
ardaanil - avatarı
ardaanil
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #11
ardaanil - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben pc me format attım ama şimdi msn yükleyemiyorum internet seceneklerinden bluettooh lan connection bunu yüklemiyoyor bundan dolayı xp mi tam sürüm yapamıyorum baglanmıyorum bunu nasıl nerden pc me yükleye bilirim bana yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ınternet seçnekleri google yapıyorum fix arkaşlık geliyor fix ardaşlıkta kaldırıyorum gene geliyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim internet sçeneklerinde sorumvar çünkü google seçiyorum başka sayfa oluyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BrookLyn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam Arkadaşlar benim sorunum; Xp sp2 kullanıyorum.Ancak IE 6' dan tutunda 7,8'i bile kurdum ancak hepsinde siteleri gezdiğim zaman hata veriyor.Ancak bir daha yeni Ie Açmam gerekiyor.Ve bu olay çok sık oluyor.Yardımlarınızı acilen bekliyorum.Saygılar.Kolay gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben internet explorerde kullanırken şu yukarda duran yani ordaki giriş çubuğunun yanındaki yere tıklayınca aşağıya doğru sitelerin listeleri çıkıyor ilk 2 tane sitenin ben görünmemesi için elimden geleni yaptım ama bulamadım yardımcı olucak var mı işte link

http://img694.imageshack.us/img694/2207/unbenanntrgh.jpg

yardımcı olabilicek var mı?
Cem UĞUR - avatarı
Cem UĞUR
Ziyaretçi
17 Ekim 2010       Mesaj #17
Cem UĞUR - avatarı
Ziyaretçi
Cclear yükle. Yükledikten sonra cookiesleri, çerezleri falan hepsini temizle. Birde bilgisayarını güncel tut. Güncelleştirmeleri otomatik denetleye ayarla.
ertooth - avatarı
ertooth
Ziyaretçi
15 Aralık 2010       Mesaj #18
ertooth - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar bende xp yi yeniden cd sinden onarma yaptıktan sonra masa üstünde internet explorer hata veriyor.
ekran altında masa üstüne göster ikonun yanındaki internet explorer tıkladığımda hiç bir sorun sayfa açılıyor.fakat masa üstündeki İE kısa yol hatası veriyor.
videodanda seyredebilirsiniz hatayı..
ie_hatası.avi