Arama

Internet Explorer Sorunu

Güncelleme: 7 Haziran 2014 Gösterim: 10.194 Cevap: 17
by_Loopus - avatarı
by_Loopus
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #1
by_Loopus - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar..!

Sponsorlu Bağlantılar
Benim sorunum internet explorer ile alakalı. PC ye format attıktan sonra bir iki hafta düzenlice çalışan internet explorer bir şekilde bozuluyor ve açmak istediğimde resimdeki hatayı veriyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir..?
Son düzenleyen Mira; 7 Haziran 2014 11:31 Sebep: Kırık resim linki kaldırıldı.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Mart 2008       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Güvenlik sekmesine gelip tüm alanları varsayılan düzey'e getirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Gelişmiş sekmesinden Sıfırla tuşunu kullanarak tüm Internet Explorer ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
by_Loopus - avatarı
by_Loopus
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #3
by_Loopus - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkür ederim neutralizer ama şöyle bir durum varki ben internet explorer penceresini göremiyorum. Tıkladıgım anda direkt resimdeki ekran geliyor ekrana. Acaba dediğin menüye çalıştır komutuyla yada başka bir şekilde ulaşmamın bir yolu yokmu?
by_Loopus - avatarı
by_Loopus
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #4
by_Loopus - avatarı
Ziyaretçi
Yardım edecek kimse yokmu çok magdur durumdayım acilen çalıştırmam lazım internet explorer ı...
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #5
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Internet Explorer ın herhangi bir dll inde bir sorun oluşmuş olabilir. Tekrar bir kurulum yaparsanız düzelme ihtimali var. Eğer düzelmezse internet explorer ı kaldırın yeniden eski sürüme dönecektir (tarayıcının 7. sürümünü kullandığınızı varsayarak söylüyorum). 7 nin kurulumunu yapmaya başlayın.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Mart 2008       Mesaj #6
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
by_Loopus adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkür ederim neutralizer ama şöyle bir durum varki ben internet explorer penceresini göremiyorum. Tıkladıgım anda direkt resimdeki ekran geliyor ekrana. Acaba dediğin menüye çalıştır komutuyla yada başka bir şekilde ulaşmamın bir yolu yokmu?

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri
tarçın - avatarı
tarçın
Ziyaretçi
21 Mart 2008       Mesaj #7
tarçın - avatarı
Ziyaretçi
selam
ben vista kullanıyorum ve internet sayfam gözükmüyo sadece messengera girebiliyorum

sp1 den kaynaklanan bişi olabilirmi
bilgisayara formatmı atmam gerekiyo
bide bilgisayarı kapatıorum mesela kendi kendine geri açılıyo

ben internetimi istiyorum yaaaaaaMsn Cry
lütfen yardım edin Msn Sad

yardımcı olursanız çook sevinirim
kolay gelsiinMsn Wink
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
22 Mart 2008       Mesaj #8
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tarçın adlı kullanıcıdan alıntı

selam
ben vista kullanıyorum ve internet sayfam gözükmüyo sadece messengera girebiliyorum

sp1 den kaynaklanan bişi olabilirmi
bilgisayara formatmı atmam gerekiyo
bide bilgisayarı kapatıorum mesela kendi kendine geri açılıyo

ben internetimi istiyorum yaaaaaaMsn Cry
lütfen yardım edin Msn Sad

yardımcı olursanız çook sevinirim
kolay gelsiinMsn Wink

Yanılmıyorsam ki SP1 in beta sürümünü yüklediniz. Henüz Türkçesi çıkmamış durumda olduğu için söyledim. Bende Vista Home Premium kullanıyorum ve internet explorer da böyle yakından uzaktan bir sorun görmedim. Ya SP1 den önce güncelleme yapılmamış (özellikle internet explorer 7 için sonra da güvenlik güncelleştirmeleri ve düzeltmelerin yüklemeleri eksik olabilir) Bu güncellemeler yapıldıktan sonra internet explorer ın sürümü yükselmektedir farkettiyseniz. SP1 de bu sürüme uygulanıyordur büyük ihtimalle. Tabi bu da eksikse bir sorun çıkacaktır, karşılaştığınız gibi. Demek istediğim büyük bi ihtimalin SP1 den olduğunu düşünüyorum. Format attıktan sonra bütün güncelleştirmeleri kurduktan sonra programları kurmaya başlayın. Ve SP1 inde kesin sürümü çıkınca yükleyin.
nurca - avatarı
nurca
Ziyaretçi
27 Mart 2008       Mesaj #9
nurca - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,bilgisayarıma (xp) format atıldıktan sonra flash player yükliyemiyorum.internet seçeneklerinden ayar yapmama rağmen msxlabs engellemesini kaldıramıyorum.bu sebepten çok istediğim ımbooster ide yükliyemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Mart 2008       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
nurca adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,bilgisayarıma (xp) format atıldıktan sonra flash player yükliyemiyorum.internet seçeneklerinden ayar yapmama rağmen msxlabs engellemesini kaldıramıyorum.bu sebepten çok istediğim ımbooster ide yükliyemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin

Burdan yüklemeyi deneyebilirsiniz: http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player.exe

Ayrıca Internet Explorer güvenlik ayarlarının varsayılan düzeyde olup olmadıklarını kontrol edin.