Arama

Agnitum Outpost Firewall Pro

Güncelleme: 3 Temmuz 2013 Gösterim: 2.781 Cevap: 0
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
30 Aralık 2005       Mesaj #1
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Bu program tam bir güvenlik yazılımıdır.Bir çok özellige sahip bu firewall (güvenlik duvarı) programı istege bağlı olarak ziyaret ettiginiz sitelerde veya aldığınız E-postalardaki zararlı scriptleri, reklam pencerelerini, vs. size zarar verebilecek herşeyi engelleyebiliyor. Size yapilan saldırıları algılayabiliyor saldırıyı yapan bilgisayarı 15 dakikalığına sizden uzaklaştırabiliyor. İstege bağlı olarak bu süre arttırılabiliyor.Spaywarm taraması yapıyor.Programin Hassaslık ayarları sayesinde en küçük ping'leri ve port taramalarını bile algılayıp size saldırıyı yapanların yapanların IP no.sunu veriyor.İnternete ulasmak isteyen her türlü proğramınızın adını ve bağlanmak istedigi adresi size iletiyor. İsteginize bağlı olarak o programın internete bağlanmasını engelleyebiliyorsunuz. Internet bağlantısına izin verdiginiz programlardan birinin kodları değişirse program size uyarı veriyor ve bir daha soruyor...

agnitum7kq
Sponsorlu Bağlantılar

Rar Şifresi : msxlabs

Ekstra Bilgiler:

Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

outpost1
Bir çok özelliğe sahip bu firewall (güvenlik duvarı) programı isteğe bağlı olarak ziyaret ettiğiniz sitelerde veya aldığınız E-postalardaki zararlı scriptleri, reklam pencerelerini, vb.. size zarar veren şeyleri engelleyebiliyor. Size yapılan saldırıyı algılayıp saldırıyı yapan bilgisayarı 15 dakikalığına sizden uzaklaştırabiliyor. İsteğe bağlı olarak bu süre artabiliyor. Programın Hassaslık ayarları sayesinde en küçük ping'leri ve port taramalarını bile algılayıp yapanların size ip'sini veriyor. İnternete ulaşmak isteyen her türlü programın adını ve bağlanmak istediği adresi size iletiyor. İsteğinize bağlı olarak o programın internete bağlanmasını engelleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantısına izin verdiğiniz programlardan birinin kodları değişirse size uyarı veriyor ve bir daha soruyor: "İnternet bağlantısını vereyim mi?" Daha birçok özelliği olan bu programı şiddetle tavsiye ediyorum.

>>>Agnitum Outpost Firewall Pro v4.0 İndirmek İçin Tıklayın<<<

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar Agnitum.Outpost.Firewall.Pro.v3.0.557.5918.(437).MsxLabs.rar (5.45 MB, 155 gösterim)
Son düzenleyen ahmetseydi; 3 Temmuz 2013 10:04