Arama

RocketDock - Hareketli Araç Çubuğu

Güncelleme: 29 Haziran 2013 Gösterim: 11.285 Cevap: 0
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
23 Ağustos 2007       Mesaj #1
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Hareketli Araç Çubuğu
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

RocketDock 1.3.2 Final

RocketDock; hareketli araç çubuğu. Artık kısayollarınızı masaüstünde tek bir program içinden çalıştırabilirsiniz. Masaüstünde artık onlarca kısayola gerek kalmadan hareketli bir araç çubuğu sayesinde onları hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Program ekrana bir araç çubuğu olarak gelir ve tüm ayarlamalarınızı bunun üstünden yapabilirsiniz. Kısayollar oluşturup, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Programın içinden çok sayıda simge olmakla birlikte hariçten simgeler da ekleyip, kısayol ve dosyalarınız için uygun olanları atayabilirsiniz.

Simgeler hareket ettiği için belki size ilginç gelebilir.

Türkçe kullanabilmek
Programın boş bir yerine sağ tuş yapıp oradan "Dock Settings" i seçip gelen pencerenin "General" kısmından "Türkçe" yi seçip "OK" dedikten sonra program Türkçe olur.

Özellikleri
Çok sayıda değiştirilebilir kabuk desteği
Basit sürükle-bırak arayüzü
Otomatik gizleme
Yatay ve dikey kullanım
Tam özelleştirilebilir ayarlar
Türkçe dahil çok sayıda dil desteği.
Ücretsiz kullanım

Dosya Boyutu: 6.48 Мb

Üretim Tarihi : 18.08.2007

İşletim Sistemi : Windows

License Freeware

Resmi Site : www.punksoftware.com

DOWNLOAD

Ekstra Bilgiler:
Alıntı
CoKBiLMiS adlı kullanıcıdan alıntı

Bunu Herkes Bilir Üstejanjanlı duran Menülü Kısayollar.Bilmeyende Burada Öğrenir msn tongue

Link: Download

Screen:

rocketdock

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı
Alıntı
oasis206 adlı kullanıcıdan alıntı

RocketDock,windows işletim sisteminize MacOs havası katacak.

RocketRock, masaüstünüzde çeşitli değişikler yapan, başlat çubuğunundan arkaplana kadar bilgisayarınızı yenileyen bir program.

RocketDock 1.3.5 • Kurulumsuz • | 9.4 MB.
Rocket Dock: Windows'a Mac OS makyajı

Henüz kullanmayanlara son çağrı: Rocket Dock ile programları başlatmak çok daha eğlenceli.Dünya üzerinde büyük çoğunluk Windows işletim sistemini kullanıyor olsa dasmilev hemen herkes Apple'ın Mac OS işletim sistemlerinin görselliğine hayrandır. Mac OS'un göze çarpan en önemli bileşenlerinden biri desmilev hiç kuşkusuz program simgelerinin yer aldığı ve programları başlatmayı çok daha eğlenceli hale getiren docksmilev yani program çubuğu...

yzdockru4

download

Son düzenleyen ahmetseydi; 29 Haziran 2013 17:06