Arama

GTA 4 oyununda donma sorununun çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Haziran 2015 Gösterim: 1.962 Cevap: 1
Darkwariorkinq - avatarı
Darkwariorkinq
Ziyaretçi
28 Aralık 2013       Mesaj #1
Darkwariorkinq - avatarı
Ziyaretçi
Beyler ben GTA IV İndirdim ne denersem deneyim hangi crackı yaparsam yapayım hep 2 dkka sonra oyun donup kalıyor hiçbirşey olmuyor ne yaparsan yap esc ye basınca siyah ekran oluo hiçbirşey olmuyor masaüstü açılmıyor hep siyah ekran kalıyor resetlemen gerekiyor.Günlerdir bununla uğraşıom bir türlü olmadı Razor 1911 patch,denedim
1.7 patch yükledim olmadı ne derseniz denedim olmadı , crack attım olmadı,sil tekrar kur demişler 4-5 defa denedim olmadı yine aynı yine aynı bir çözüm bulan varsa hemen söyleyin nolur.Birşeyi yükle dicekseniz linkiyle beraber verin .
EN İYİ CEVABI runeşya verdi
Dünya’nın en çok sevilen oyunlarından birisi olan GTA 4‘ü sanırım sevmeyeniniz yoktur. GTA 4′in her bakımından dört dörtlük bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Fakat şöyle bir şey var ki; GTA 4, Windows 7‘de çok kasıyor. Yani oyuna başladığınız an neredeyse oyun kasmaya başlıyor. Dolayısı ile bu kasmalar belli bir zamandan sonra oyunu oynanmaz bir hâle getiriyor. Ve elbette bu şekilde kimsenin oyunu oynamak isteyeceğini sanmıyorum. Fakat elbete bu sorunun bir çözümü var. Bu çözüm sayesinde, artık GTA 4′ü hiçbir şekilde kasmadan oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları uygulamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Başlat bölümünden, Çalıştır…’a tıklıyoruz.
Karşımıza çıkan kutucuğa msconfig yazıyoruz.
Daha sonra karşımıza çıkan pencereden, Hizmetler bölümüne tıklıyoruz.
Ve daha sonra, aşağıda yer alan seçeneklerden Windows Olay Günlüğü yazısının yanındaki seçili seçeneği kaldırıyoruz.
Son olarakta Tamam butonuna basıyoruz.
İşte herşey bu kadar. Bu adımları uyguladıktan sonra, GTA 4′ü Windows 7′de hiçbir şekilde kasmadan oynamaya başlayabilirsiniz.
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
19 Haziran 2015       Mesaj #2
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Dünya’nın en çok sevilen oyunlarından birisi olan GTA 4‘ü sanırım sevmeyeniniz yoktur. GTA 4′in her bakımından dört dörtlük bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Fakat şöyle bir şey var ki; GTA 4, Windows 7‘de çok kasıyor. Yani oyuna başladığınız an neredeyse oyun kasmaya başlıyor. Dolayısı ile bu kasmalar belli bir zamandan sonra oyunu oynanmaz bir hâle getiriyor. Ve elbette bu şekilde kimsenin oyunu oynamak isteyeceğini sanmıyorum. Fakat elbete bu sorunun bir çözümü var. Bu çözüm sayesinde, artık GTA 4′ü hiçbir şekilde kasmadan oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları uygulamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Başlat bölümünden, Çalıştır…’a tıklıyoruz.
Karşımıza çıkan kutucuğa msconfig yazıyoruz.
Daha sonra karşımıza çıkan pencereden, Hizmetler bölümüne tıklıyoruz.
Ve daha sonra, aşağıda yer alan seçeneklerden Windows Olay Günlüğü yazısının yanındaki seçili seçeneği kaldırıyoruz.
Son olarakta Tamam butonuna basıyoruz.
İşte herşey bu kadar. Bu adımları uyguladıktan sonra, GTA 4′ü Windows 7′de hiçbir şekilde kasmadan oynamaya başlayabilirsiniz.
Son düzenleyen Safi; 16 Ağustos 2018 16:38