Arama

Kitap Severler / E-book (ebook) / E-kitap (ekitap) - Sayfa 14

Güncelleme: 3 Aralık 2014 Gösterim: 211.465 Cevap: 232
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
13 Şubat 2009       Mesaj #131
nünü - avatarı
Ziyaretçi
İhanet

Sponsorlu Bağlantılar
hkk4
Genç bir anne olan Eva, kocasının gittikçe belirginleşen soğukluğu karşısında evliliğini gözden geçirmek zorunda kalır. Kocasının oğlunun öğretmeniyle aşk yaşadığını öğrenince duyduğu acı ve öfke onu intikama yöneltir... İsveç'in "gerilim romanları kraliçesi" diye nitelenen Karin Alvtegen, çok alışılmış bir öyküden yola çıktığı İhanet adlı romanında, bilinen kalıpları yerle bir ederek okuru şaşkınlık içinde bırakıyor. Aldatılmanın acısını tüm psikolojik boyutlarıyla gözler önüne sererek, yıkıcılığımızın nasıl denetlenemez sonuçlara yol açabileceğini gösteriyor. Yazarın büyük duygusal baskılar altındaki insanların ruh yapısını derinliğine yansıtmaktaki ustalığı, İhanet'i sıradan bir polisiye olmaktan çıkarıp usta işi bir gerilim romanına dönüştürüyor. 2004 yılında İsveç Akademisi'nce verilen En İyi Polisiye Roman Ödülü'ne aday gösterilen İhanet'i, özellikle Patricia Highsmith hayranları çok sevecekler. Kitabın fiyatı ise 17 TL.
kashna - avatarı
kashna
Ziyaretçi
18 Şubat 2009       Mesaj #132
kashna - avatarı
Ziyaretçi
Binlerce dijital kitaptan oluşan dev bir dijital kütüphane. Hepsi kaynak niteliğinde. Aradığınız her kitabı bulabileceksiniz. Üyeliksiz ve ücretsiz tıklayıp indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
İndirmek için linki tıklayın.

DİJİTAL KÜTÜPHANE

(Not: admin ve mod arkadaşlar, yüzlerce kitabın direk linkini vermeye biraz erindim açıkçası, o yüzden site linki verdim, umarın kurallara aykırı davranmamışımdır.)
Son düzenleyen CrasHofCinneT; 25 Nisan 2009 01:10
derin838 - avatarı
derin838
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #133
derin838 - avatarı
Ziyaretçi
zar adam ı indirmek istiyorum ama bulamıyorum.yardımcı olur msuunuz
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
28 Nisan 2009       Mesaj #134
CrasHofCinneT - avatarı
Alıntı
derin838 adlı kullanıcıdan alıntı

zar adam ı indirmek istiyorum ama bulamıyorum.yardımcı olur msuunuz

Kitap indirmek için google'ı kullanın...
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
burcudirik - avatarı
burcudirik
Ziyaretçi
9 Mayıs 2009       Mesaj #135
burcudirik - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar burdan bu kitaplara indirme şansımız oluyor mu lütfen acil cevap verin
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
10 Mayıs 2009       Mesaj #136
CrasHofCinneT - avatarı
Alıntı
burcudirik adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar burdan bu kitaplara indirme şansımız oluyor mu lütfen acil cevap verin

Malesef. Burada okuduğumuz veya tavsiye edilen kitaplar hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
nis_1 - avatarı
nis_1
Ziyaretçi
15 Mayıs 2009       Mesaj #137
nis_1 - avatarı
Ziyaretçi
bnm için hepsi
nis_1 - avatarı
nis_1
Ziyaretçi
15 Mayıs 2009       Mesaj #138
nis_1 - avatarı
Ziyaretçi
araştırmn için çok tşLer
turnkey - avatarı
turnkey
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #139
turnkey - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkur ederim
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
18 Mayıs 2009       Mesaj #140
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Bir Dilek Tut Benim İçin - Maeve Bichy

has4
Maeve Binchy' nin Doğan Kitaptan çıkan 10.kitabı olan Bir Dilek Tut Benim İçin, Rüzgâr Gibi Geçti'den sonraki en sürükleyici romanlardan biri olarak niteleniyor. Ustaca resmedilmiş bir atmosfer ve üstelik çok eğlenceli bulunan kitap, kadınların dünyasına başka bir gözden bakıyor. Biri İrlandalı iki kız çocuğunun ilk aşkları, evlilikleri, doğumları, kavgaları, ölen yakınları? Yaşadıkları imkânsızlıklara rağmen birbirine kenetlenen, dostlukları sayesinde ayakta kalmayı başaran iki arkadaşın hayatlarındaki çalkantılı 20 yılın hikâyesi? Kitabın fiyatı 22 TL.