Arama

Protesto Ediyorum - Sayfa 36

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 97.162 Cevap: 474
ışık - avatarı
ışık
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #351
ışık - avatarı
Ziyaretçi
Ermeni özür kampanyasını protesto ediyorum. Ermenilerden özür dilemek Türklerin soykırım yaptığını kabul etmek demektir.Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyenleri protesto ediyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
fortune - avatarı
fortune
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #352
fortune - avatarı
Ziyaretçi
ışık dostuma katılıyor ve bir pankartta ben taşıyorum hemen yanında...omuz omuzaaa..

Sponsorlu Bağlantılar
ha ayrıcaa..silip engelleyenleri protesto edecektim ben..
ettim de .
GÖK-TÜRK - avatarı
GÖK-TÜRK
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #353
GÖK-TÜRK - avatarı
Ziyaretçi
Ermeniler tarafından gözleri oyularak,kafaları dipçiklerle ezilerek,camilere doldurulup yakılarak katledilen çocukların,kadınların,yaşlıların ve binlerce masum insanın akan kanlarını görmezden gelerek;sadece ilk fırsatta ihanet ettikleri devlet tarafından daha fazla katliam yapmasınlar diye yerleri değiştirilen insanlardan özür dileme gafletinde bulunan sadece isimleri aydın olan karanlıkları ; şehit olan ceddimiz adına protesto ediyorum;

Ve bırakın ermenilerden özür dilemeyi;bizzat ermenilerin bizlere teşekkür etmesi gerekir...Hala ben ermeniyim diyebildekleri için...
fortune - avatarı
fortune
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #354
fortune - avatarı
Ziyaretçi
statta ulusal maç izleyen Yumuşak Toprakları!
pazarlık yapanları!
örttür-vereyimler'i!
gözyum-yumayımlar'ı!
güdümlü toplar'ı! .......................................................................
GÖK-TÜRK - avatarı
GÖK-TÜRK
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #355
GÖK-TÜRK - avatarı
Ziyaretçi
Dün 21 Aralık tı...21 Aralık ise Rum ların Kıbrıs Türküne uyguladıkları soykırımın yıldönümüydü (21 Aralı 1963) Ve medya da hiç haber olmadı...Es geçildi gündeme gelmedi...Bunu gündeme getirmeyenleri ve medyayı protesto ediyorum.....
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #356
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Kıbrıs' da Türk katliamı yapan rumları protesto ediyorum.

w074rqtefgu99pfxc0ss

spfhfzgn07pa1ytkdsyr

culv7gjtlzjw5rc09l2h

21 ARALIK 1963 OLAYLARININ BAŞLAMASI

20 Aralığı 21 Aralığa bağlayan gece Rum Polisleri Lefkoşa’nın Tahtakale Semtinde Türkleri yoklama bahanesiyle durdurup üzerlerine ateş açtılar.Bu olay sonunda Zeki Halil ve Cemaliye Emir Ali isimli iki Türk şehit oldu.(Bu plana göre Türkler çok kısa bir zamanda yok edilip Kıbrıs Yunanistan’a bağlanacaktı.)

21 Aralık günü LTL bahçesinde toplanan öğrenciler gece meydana gelen olayı protesto ederken Rum Polisleri öğrencilerin üzerine ateş açtılar.Bu olay sırasında Ahmet Abdülkadir ve Mustafa Ahmet isimli iki öğrenci yaralandı.Ayni gün Rumlar Girne kapısında bulunan Atatürk heykeline de ateş açmışlardır.

24 Aralık günü Kumsal bölegesindeki Un fabrikasına sabotaj için gelen TMT üyelerinden Tuncer Hasan, Aziz Güner, Muhip Hüseyin şehit edilmiştir.

Ayni gece Kumsal bölegesine yapılan baskında Kıbrıs Türk Kuvvetler Alayında Görevli Dr. Binbaşı Nihat İlhanın evinde karısı ve çocukları öldürüldüler.Ayrıca birçok Türk de Rumlar tarafından esir alındılar.

Kıbrısta başlayan bu Rum saldırıları üzerine Türkiye Garanti Anlaşmasına uyarak 25 Aralık 1963 ‘de Lefkoşa üzerinde ihtar uçuşu yaptı.

Türkiye’nin yaptığı ihtar uçuşundan sonra Makarios saldırıları bir süreliğine durdurdu.Kısa bir süre sonra saldırılar yeniden tüm ada çapında başladı.
ışık - avatarı
ışık
Ziyaretçi
24 Aralık 2008       Mesaj #357
ışık - avatarı
Ziyaretçi
Türklere yapılmış olan bu kadar haksızlık göz önüne çıkmaz tabi, ülkemiz gün geçtikçe yabancılaşıyor. Haksızlık var demeye çalışanlar bile susturuluyor .Dedelerimizin akan kanları şimdi sızlıyor.
fortune - avatarı
fortune
Ziyaretçi
24 Aralık 2008       Mesaj #358
fortune - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerHangiBiri adlı kullanıcıdan alıntı

Kıbrıs' da Türk katliamı yapan rumları protesto ediyorum.

w074rqtefgu99pfxc0ss

spfhfzgn07pa1ytkdsyr

culv7gjtlzjw5rc09l2h

.

gerçekten...... kanım dondu.
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #359
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Para hırsı uğruna insafsızca İnsan sağlığı ile oynayıp, hayvanları vahşice katledenleri protesto ediyorum

1 ton at ve eşek eti satacaklardı

gp 353485
spacer
1 ton at ve eşek eti demek, aynı zamanda bir hayvan katliamının da yaşandığını gösteriyor.

26.12.2008

Mersin'in Tarsus ilçesinde 1 ton at ve eşek eti yakalanırken, etleri satmaya hazırlandığı belirlenen kişi gözaltına alındı.

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Tarsus ilçesinde bazı kişilerin çevreden topladıkları at ve eşekleri kestikleri, kavurma yapıp, küçük ve büyükbaş hayvan etleriyle karıştırarak satmak istedikleri ihbarı üzerine Şahin Mahallesi'ndeki bir kulübeye operasyon düzenledi.

Sağlık Müdürlüğü ve Belediye veterinerlerinin de katıldığı operasyonda, iki adet derin dondurucu içerisinde, kemiksiz 1 ton at ve eşek eti ile kavurma imalatında kullanılmak üzere hazırlanmış, çok miktarda teneke, ambalaj ve kazanlar ile kantar ele geçirildi.

Olayla ilgili bir kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #360
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Masum Sivil Halka Yönelik Her Türlü Katliamı Protesto Ediyorum

gp 353850