Arama

Protesto Ediyorum - Sayfa 41

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 97.174 Cevap: 474
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #401
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
Mesajlarımı sıldıgı ıcın ThinkerBeLL'i - Hala savası seyredıpte bos yorum yapanları'gothıc sanatı ve gothıc muzıgı satanızm dıye dusunen dar kafaları'Benı sevdıgı ıcın pederı! Askı hala aramaya calısan mutluluk tablolarını boyle prostesto seklını yazdıgım ıcın kendımı prasalı rosto edıyorum pardddııııınnn protesto edıyorum karsılıgında ne alacaksam!!!Msn CryMsn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #402
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Ben de kopan telefon hatlarının yerini bulmayı beceremeyen ve sırf bu yüzden beni neredeyse 1 hafta internetsiz bırakan
"TÜRK TELEKOM" çalışanlarını şiddetle ve hiddetle protesto ediyorum...
!
Sponsorlu Bağlantılar
Hysteric Kart Hıh 2

exodus - avatarı
exodus
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #403
exodus - avatarı
Ziyaretçi
başıboş bırakılan itleri ve bunlarla aynı kefeye koyduğum hükümeti protesto ediyorum!!!Msn MadMsn MadMsn Mad
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #404
nünü - avatarı
Ziyaretçi
sürekli aynı şarkıları çalan müzik kanallarını protesto ediyorummSopa
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009       Mesaj #405
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Hükümeti Protesto Ediyorum Kart(izinsiz ama olsun)
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
reyan - avatarı
reyan
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #406
reyan - avatarı
Ziyaretçi
İzinsiz eşyalarımı kullananları protesto ediyorum..
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
22 Ekim 2009       Mesaj #407
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Bekir Coşkun'un dünkü yazısı, paylaşmak istedim.

Alıntı

Bekir Coşkun

21.10.2009 15:11:37

Taş ağlar...

YANİ şimdi siz PKK terör örgütü militanlarını önde vali, arkada bando mızıka, çiçeklerle, çikolatalarla, bayram ederek karşıladınız...
Ama ömrünü bu ülkeye hizmetle geçirmiş profesörleri, akademisyenleri, edebiyatçıları, gazetecileri, generalleri, sanatçıları, henüz kanıtlanmamış “örgüt” iddiasıyla aylardır hapishanelere tıktınız...
Öyle mi?..
Eli silahlı terör örgütü militanı 20 dakikada ifade verdi ve salındı, ama eli kalemli Mustafa Balbay‘ın dünkü köşesinde “229 gündür tutuklu” olduğu yazılıydı...
Üniversite kurup çocuklarınızı yetiştiren, hastane kurup nice can kurtaran Prof. Mehmet Haberal hasta yatağında tutuklu, ama “çocuk katili” dediğiniz insanları kucaklıyorsunuz...
Böyle midir hukukunuz?..
Kanserle boğuşan bilim adamımız Erol Manisalı acılar içinde sürünüyor... O teröristlerle savaşan askerlerimiz demir kapılar arkasında tutsak... Türkan Saylan öldüğü halde kurtulamadı elinizden, sorgulanıyor...
Ama PKK‘lıları bağrınıza bastınız...
Vicdan bu mudur?..
İlhan Selçuk yarım asırdan fazladır “barış-sevgi-huzur-güven-çağdaşlık-hukuk-demokrasi” üzerine yazılar yazdı, suç oldu... Ama vatana kurşun sıkanların başı Apo‘nun yol haritasına bakıp bakıp teröristleri çikolatayla karşıladınız...
Böyle midir devlet?..

Taş olsa ağlar...
Bir terörist dağdan eksilse hepimiz seviniriz.
Ama bu ne hal?..
Terör örgütünün bayrakları, Apo’nun posterleri, alkışlar, zafer zılgıtları...
Önde vali...
Arkada çiçekçi...
Devlet terörü teslim aldı derken, terörün teslim aldığı devlet midir bu gözüken?..
Hukuk mu bu?..
Adalet buna mı diyorsunuz?..
Vicdanın eridiği, mantığın yanıt veremediği, tüm değerlerin bittiği yerdir burası...
Taş ağlar...
Taş...

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
GÖK-TÜRK - avatarı
GÖK-TÜRK
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #408
GÖK-TÜRK - avatarı
Ziyaretçi
3-4 tane çapulcu teröristin gelişini bir bayram edasıyla karşılayanları ;evlatsız kalıp gözyaşı döken şehit annelerinin,şehit çocuklarının,şehit eşlerinin gözyaşları üzerinde hayasızca tepinerek insanlıktan çıkmış nursuz suretleriyle şehitlerimizn kemiklerini sızlatanları PROTESTO EDİYORUM !!!
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #409
ener - avatarı
Ziyaretçi
Yerlere tükürenleri protesto ediyorum +o(
reyan - avatarı
reyan
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #410
reyan - avatarı
Ziyaretçi
Filistine yardım etmek için giden araclara sınır kapılarını kapatan Mısır'ı protesto ediyorum..