Arama

Protesto Ediyorum - Sayfa 8

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 98.003 Cevap: 474
babayigit - avatarı
babayigit
Ziyaretçi
16 Haziran 2008       Mesaj #71
babayigit - avatarı
Ziyaretçi
haksızlıkları protesto etmeyenleri protesto ediyorum Hıh 2Türkiyem
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
16 Haziran 2008       Mesaj #72
ener - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar!
sizlerle başımdan geçen kötü bir tatili paylaşmak istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
birkaç yıl önce tatile gitmek için gazetelere bakarken TUR19 adlı firmayı buldum ve eşimle atlayıp yerlerine gittik.orada alanya da SERAPHAN isimli bir otelde karar kıldık rezervasyonumuzu yaptırıp ön ödememizi yaptık,neyse gün nihayet geldi biz heyecanla yola çıktık.16 saat yolculuğun sonunda nihayet vardık otele girdik.
resepsiyona gidip bize verilen formu verdik fakat bizim rezervasyonumuz gözükmüyor.tabi orada bizimle beraber 7 genç arkadaş daha aynı oldu.akşama kadar bekletip bizi 3 günlüğüne başka otele yerleştirdiler.3 gün sonunda geri aldılar bizi.otele gittiğimizde isim değişikliği ile karşılaştık ve kaldığımız 4 gün içinde tam 3 kez isim değiştirdi otel.bu biryana herşey dahil olarak gittik fakat benn sabah-öğle-akşam bisküvi ile doydum çünkü yemekler rezalet 3 günlük yapılıyor.havuza giremiyorum çünkü ruslar tuvaletin ne olduğunu bilmedikleri için.....
plaja gittik duş var su bağlantısı yok,yine plajda şezlong var ama kolu yada bacağı yok,kola içmek istiyosun kolanın gazı yok,şarap içmek istiyosun mazot kokusu var,akşam saat 20:00 da elektrik kesintisi var,yine akşam 23:00 dan sonra su kesintisi var yani rezalet bir yer.inanın dönüşte otobüste ağlayarak geldik ağladık eşimle ama dönüş sevincinden.neyse istanbula döndük ve TUR19 'un ana yerini bulup gittik gayet pişkin bir tavırla karşılaştık şikayet için yalnız olduğumuz için birşey yapamayacağımızı onların ancak bizi 3 gün başka otelde kaldığımız için aradaki fiyat farkını bize ödeyebileceklerini söylediler .
size anlatmak istediğim lütfen özellikle TUR19 adlı firma yoluyla tatil yapmayın ve tatil için seçkin firmaları seçin.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008       Mesaj #73
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Gereksiz hareketinden dolayı Volkanı protesto ediyorum... Kart
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
18 Haziran 2008       Mesaj #74
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
ben futboldan fazla hoslanmam ama sadece Milli maclari izlerim.atvnin uydudan yayinlarini sifreli verdigi icin, evimde rahatca Milli maclari izleyemedigim icin atvyi protesto ediyorum
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #75
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
seni seviyorum diyemeyip platonik takılanları ...... gereksiz yere trip atıp daha sonra yola gelenleri .... milli takımımıza turnuvada gol atmıs oyuncuları + bide kalecimiz volkana kırmızı kart gösteren hakemi Msn Grin .... yan komşusunu rahatsız etmek içn müziğin sesini açanları ve son olarak ülkemiz sahillerinde üstsüz güneşlenenleri Msn Grin protesto ediyorum duyun sesimi Cheerleader
MYDMR - avatarı
MYDMR
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #76
MYDMR - avatarı
Ziyaretçi
İzmir'eIn Love gitmem için ÖSS ve YDS gibi bi engel koyanları protesto ediyorumHıh 2
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #77
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
protesto ediyorum sevipte inkar edenleri....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Protesto ediyorum işini zamanında yapmayanlarıKart
livemaster - avatarı
livemaster
Ziyaretçi
28 Haziran 2008       Mesaj #79
livemaster - avatarı
Ziyaretçi
saçlarımı kesen kuaföre protesto ediyorum
volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
28 Haziran 2008       Mesaj #80
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
protesto ediyorum! türklere hakettiği değeri vermeyenleri!!!