Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 11

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.893 Cevap: 229
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #101
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yellow-warm adlı kullanıcıdan alıntı

hata göstermior sadece messenger ve oturum acma yardımcısı yüklenioo dio sonrada yüklü değil yazıo ve ardından daha sonra deneyi tıklayınız ve masa üstüne çıkan yükleyiciden kolaylıkla yükleyebilirsiniz dio sora deneyi tıklıorum masa üstüne çıkan windosw live yükleyicisini tıklıorum ama yine aynı sonuç Msn Confused szaten messengerin kendi sitesşnden indirdim az ölncede microsoft sitesinin üzerinden indirdim ama yok sorun hala devam edioo :'( iki gündür denemediğim kalmadı lütfen Msn Sad yardım sorun ne olabilir

Windows Update Agent için sorun vermiş olabilir, güncel olmadığı için veya Windows Installer için de sorun vermiş olabilir. Ben ikisinin de linkini vereyim bunları kurarak veya güncelleştirerek deneyin. Yalnız bu programları kurduğunuzda sistemi yeniden başlatın ve oturum açıldıktan sonra Messenger'ı kurmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Update Agent

Windows Installer 3.1 (v2)

yellow-warm - avatarı
yellow-warm
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #102
yellow-warm - avatarı
Ziyaretçi
deniorum umarım olur teşekkür ederim

Sponsorlu Bağlantılar
bunların ikisinidemi kurmalıyım yoksa biri olmassa diğerinimi denemeliyim onuda sölersen çok sevinirim yanlış bişe yapmak istemiorum yardımın için çok teşekkürler
Son düzenleyen yellow-warm; 18 Haziran 2008 14:09 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #103
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

deniorum umarım olur teşekkür ederim

bunların ikisinidemi kurmalıyım yoksa biri olmassa diğerinimi denemeliyim onuda sölersen çok sevinirim yanlış bişe yapmak istemiorum yardımın için çok teşekkürler

İkisini de kurmalısınız.
yellow-warm - avatarı
yellow-warm
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #104
yellow-warm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

İkisini de kurmalısınız.

olmuoo olmuoo olmuooo Break dedğinide yapsım ama olmuoo Crying başka ne olabilir sorun anlamadım format atalıda bi hafta oldu daha tekrar format mı attırmalıyım die düşünmeye başladım Crying
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #105
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

olmuoo olmuoo olmuooo Break dedğinide yapsım ama olmuoo Crying başka ne olabilir sorun anlamadım format atalıda bi hafta oldu daha tekrar format mı attırmalıyım die düşünmeye başladım Crying

Bir hafta önce format atıldı diyorsunuz, yeni bir formatın herhangi bir yararı olmayacaktır. Söylenilen çözümlerde gözden kaçırılan birşey olabilir. Mesela BIOS'tan saat ve tarih ayarlarında uyuşmazlık olabilir, bunu da gözden kaçırmış olabilirsiniz. Bikaç mesaj öncesinde vermiş olduğum Messenger Error Fixer programını indirip açın ve bunun içinden ilgili hata kodunu işaretleyerek Fix tuşuna basın. Bilgisayarı yeniden başlatın ve Messenger oturumunu açmayı deneyin.
yellow-warm - avatarı
yellow-warm
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #106
yellow-warm - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim ben bütün yolları denedim ama bi türlü sonuç elde edemedim. aklıma bide live messenger 9.0ı yüklemeyi deneyeyim dedim. 8.5 kullanıodum ve bi de bunu kurmayı deneyeyim dedim ve bu yüklendi şaşırdım ama ilginiz ve yardımlarınız için teşekkürler Smiley32Msn Happy
sinem__17 - avatarı
sinem__17
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #107
sinem__17 - avatarı
Ziyaretçi
ya msn yi açamıyorum sinir oldum napcam 80048820 hata diye bişe çıkıyo biliyosanıs lütfen yazın bekliyorum şimdiden tşkler
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #108
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sinem__17 adlı kullanıcıdan alıntı

ya msn yi açamıyorum sinir oldum napcam 80048820 hata diye bişe çıkıyo biliyosanıs lütfen yazın bekliyorum şimdiden tşkler

Messenger Error Fixer

Üstteki küçük programcığı indirerek karşılaşılan hatanın yanına tıklayın ve Fix butonuna basın veya Generic Fix butonuna da basabilirsiniz. Dediğim gibi eğer Kaspersky engellemiyorsa sorunun ortadan kalkması gerekir.

Aşağıda vereceğim linkten 80048820 kodunu girerek arama yapın ve orada yazanları deneyin.

BIOS'tan saat ve tarih ayarlarını kontrol edin ve şunu indirerek C:\Windows\System32\drivers\etc\ içine kurulduğuna emin olun. Bu messenger'ı sorunsuz açabilmek için içeren hostlardır. Sizde üstte verdiğim linkteki programcığı indirip hatanın çözümünü yapabilirsiniz.
gulish - avatarı
gulish
Ziyaretçi
2 Temmuz 2008       Mesaj #109
gulish - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

teşekkür ederim ben bütün yolları denedim ama bi türlü sonuç elde edemedim. aklıma bide live messenger 9.0ı yüklemeyi deneyeyim dedim. 8.5 kullanıodum ve bi de bunu kurmayı deneyeyim dedim ve bu yüklendi şaşırdım ama ilginiz ve yardımlarınız için teşekkürler Smiley32Msn Happy

+1

Aynı sorun oldu bende de, sistem yenilemiştim. Hiç uğraşamam dedim ve 9.01... yükledim. Installer kaynaklıydı demek ki sorun, programı komple indirip kurmak (eski tarzda) daha sağlam bence. Ayrıca son versiyonu türkçeleştirip, herkeslerden önce paylaşan MsXLabs'a bi alkış daha....!!!Msn Happy
kumpas19 - avatarı
kumpas19
Ziyaretçi
20 Temmuz 2008       Mesaj #110
kumpas19 - avatarı
Ziyaretçi
var fortmat at Msn Grinonun cozumu yok kanka onu anca formatla kurtarisin weil windows guvenlik duvari bir kac gecersiz girisim yapinca otomatik kitlio oda ince is