Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 96

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2006       Mesaj #951
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Program'ın süre'si dolduğu için register etmenizi istiyor, yukarıda verdiğim bilgileri uygulayın.. Dosya'ları silerken hata verirse CTRL + ALT + DEL yaparak işlemi sonlandırın ve dosyaları silin..

Sponsorlu Bağlantılar
purple_cat - avatarı
purple_cat
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #952
purple_cat - avatarı
Ziyaretçi
Bu Programi Deneyin -> https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-

Sponsorlu Bağlantılar
bu programı da denedim.fix işlemi başarıyla tamamlanıyor.ama msn e bağlandığımda yine aynı 80048820 hatasını werio.bağlantı bölümünde yine net messenger service bağlantınız yok msjı war.sanırım çözülemicek bu hata...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #953
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
purple_cat adlı kullanıcıdan alıntı

Bu Programi Deneyin -> https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-

bu programı da denedim.fix işlemi başarıyla tamamlanıyor.ama msn e bağlandığımda yine aynı 80048820 hatasını werio.bağlantı bölümünde yine net messenger service bağlantınız yok msjı war.sanırım çözülemicek bu hata...

Bilgisayarin Saatini ve Tarihini Kontrol Edin.
Tarih ve Saat Özelliklerinden Internet Saatini de Güncelleyin.
sananebananeonane - avatarı
sananebananeonane
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #954
Ziyaretçi
Merhaba;

Çok canımı sıkan bir derdim var. İnternette aramadığım yer kalmadı bu forumu da epeyi okudum ama bulamadım, sanırım pek görülen bir sorun değil. Uzun zamandır boğuşuyorumMsn Cry ; lütfen yardım edin...

Windows Live 8.0.0812 kullanıyorum. Zaten kayıtlı beta tester olduğum için çok uzun zamandır Live Messenger kullanıyordum ama uzun zamandır şöyle bir sorunum var; (Plus!Live ve Mess.be patch kullanıyordum herşeyi silip sadece live messengeri yükledim çözülmedi)

Messengerde login olduğumda kişisel iletim siliniyor ve görüntü adım da bundan neredeyse 3 ay önce yazdığım bir ada geri dönüyor, kullanıcı adları için koyduğum nicname lar da yok oluyor. 5 dakika içinde nicknameler geri geliyor yani ayarladığım hale; görüntü adım bazen en son kullandığım ada geliyor bazen gelmiyor, kişisel iletim ise her seferinde siliniyor.

Delirmeme çok az kaldı, yardım bekliyorum! Teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2006       Mesaj #955
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sananebananeonane adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba;

Çok canımı sıkan bir derdim var. İnternette aramadığım yer kalmadı bu forumu da epeyi okudum ama bulamadım, sanırım pek görülen bir sorun değil. Uzun zamandır boğuşuyorumMsn Cry ; lütfen yardım edin...

Windows Live 8.0.0812 kullanıyorum. Zaten kayıtlı beta tester olduğum için çok uzun zamandır Live Messenger kullanıyordum ama uzun zamandır şöyle bir sorunum var; (Plus!Live ve Mess.be patch kullanıyordum herşeyi silip sadece live messengeri yükledim çözülmedi)

Messengerde login olduğumda kişisel iletim siliniyor ve görüntü adım da bundan neredeyse 3 ay önce yazdığım bir ada geri dönüyor, kullanıcı adları için koyduğum nicname lar da yok oluyor. 5 dakika içinde nicknameler geri geliyor yani ayarladığım hale; görüntü adım bazen en son kullandığım ada geliyor bazen gelmiyor, kişisel iletim ise her seferinde siliniyor.

Delirmeme çok az kaldı, yardım bekliyorum! Teşekkürler

tdfa9
Secenekler > Güvenlik

Resimde Anlattigimi Yaptiktan Sonra Sorununuz Devam Ederse Messenger'inizi Onarin :
Başlat-->Denetim Masası-->Program Ekle-Kaldır-->Windows Live Messenger-->Değiştir
Değiştir butonuna tıkladığınızda "Onarıyım mı yoksa Kaldırıyım mı ? diye sorar. Onarmayı seçin.
Ayrica MessengerDiscovery Yüklü mü? Yüklüyse Saatin Yanindaki Messenger Sembolüne Sag Tiklayin, "Nickname Gecmisi" Secin ve Eski Nickname'lerinizi Silin.
sananebananeonane
Ziyaretçi
28 Ağustos 2006       Mesaj #956
Ziyaretçi
Hızlı cevap için teşekkür ederim ama maalesef olumlu cevap veremeyeceğim.

Ms discovery yok zaten. dediğiniz kutu bende işaretli değildi onu işareteldim, bu kullanıcı adı sorunumu çözdü. sonra onarma yaptım dediğiniz kutudan onayı kaldırdım onaylayıp denedim ama bir türlü kişisel iletimin saklanması gerçekleşmedi.

şu an tek umudum, başvurduğum 8.1 beta testerlığını almak. umarım bir çözüm öneriniz daha vardır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2006       Mesaj #957
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sananebananeonane adlı kullanıcıdan alıntı

Hızlı cevap için teşekkür ederim ama maalesef olumlu cevap veremeyeceğim.

Ms discovery yok zaten. dediğiniz kutu bende işaretli değildi onu işareteldim, bu kullanıcı adı sorunumu çözdü. sonra onarma yaptım dediğiniz kutudan onayı kaldırdım onaylayıp denedim ama bir türlü kişisel iletimin saklanması gerçekleşmedi.

şu an tek umudum, başvurduğum 8.1 beta testerlığını almak. umarım bir çözüm öneriniz daha vardır

Peki DeepFreeze Kullaniyormusunuz? Kullaniyorsaniz, Kisisel Iletiniz Her Oturum Actiginizda Silinmeye Devam Edecektir. DeepFreeze'i (Eger Varsa) Kaldirirsaniz Sorun Cözülecektir.
vasco1925 - avatarı
vasco1925
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #958
vasco1925 - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var Msn Sad( nıckımı degıstıremıyorum avatarım degısmıyor kapatıp acınca eskı halıne gelıyor deepfrezee de yuklu degılll nolur yardımmmmmm Msn Sad(((

YUKARDADA YAZDIGIM GIBI MSN LİVE YUKLEDIM PLUS LIVE YUKLEDIM SONRA DISCOVERY LIVE YUKLEDIM TIKIR TIKIR HERSEY CALISIYORDU 3 4 GUN GECTI VE MSN GORUNTU ADIMI DEGISTIREMYIORUM DISCOVERYLE DEGISTIRIYORUM AMA GIRIP CIKINCA GENE MSNI ILK ALDIGIM GUNLERE NICKIM GERI DONUYOR AVATAR RESMI KOYUYORUM CIKIP GIRIYORUM KAYBOLUYOR... SU SIRALARDA BIR KAC ARKADASIMIN MSNINDEN SILINIYORUM KENDILERI SILMEDIGI HALDE BENIM MSN ADRESIM ONLARIN MSN ADRESINDEN SILINIYOR MSNDE HAYALETLER DOLASIYOR SANIRMI ANLAMADIM GITTI BIR TURLU YARDIM EDIN NAPMAM GEREKIYOR MSN ADIMI NASIL DEGISTIRICEM Msn Sad(((((((((
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Ağustos 2006 13:40
meto5673131 - avatarı
meto5673131
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #959
meto5673131 - avatarı
Ziyaretçi
msn live programında discowery çalışırmı tşk ederiim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #960
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vasco1925 adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede var Msn Sad( nıckımı degıstıremıyorum avatarım degısmıyor kapatıp acınca eskı halıne gelıyor deepfrezee de yuklu degılll nolur yardımmmmmm Msn Sad(((

YUKARDADA YAZDIGIM GIBI MSN LİVE YUKLEDIM PLUS LIVE YUKLEDIM SONRA DISCOVERY LIVE YUKLEDIM TIKIR TIKIR HERSEY CALISIYORDU 3 4 GUN GECTI VE MSN GORUNTU ADIMI DEGISTIREMYIORUM DISCOVERYLE DEGISTIRIYORUM AMA GIRIP CIKINCA GENE MSNI ILK ALDIGIM GUNLERE NICKIM GERI DONUYOR AVATAR RESMI KOYUYORUM CIKIP GIRIYORUM KAYBOLUYOR... SU SIRALARDA BIR KAC ARKADASIMIN MSNINDEN SILINIYORUM KENDILERI SILMEDIGI HALDE BENIM MSN ADRESIM ONLARIN MSN ADRESINDEN SILINIYOR MSNDE HAYALETLER DOLASIYOR SANIRMI ANLAMADIM GITTI BIR TURLU YARDIM EDIN NAPMAM GEREKIYOR MSN ADIMI NASIL DEGISTIRICEM Msn Sad(((((((((

Üstteki Mesajlarimdan Birinde Discovery Yüklüyse Ne Yapmaniz Gerektigini Anlattim. Tekrar Resimli Anlatiyorum. Resimlerde Anlattiklarimi Yaparsaniz Nickiniz Sürekli Degismeye Devam Etmeyecektir.

Öncelikle Saat'in Yanindaki MessengerDiscovery Simgesine Sag Tiklayin -> discdj2

Ordan "Nickname Gecmisi"ni Secin.
nickgvd4

Resimde Gördügünüz Gibi 1 Pencere Acilacaktir.
Eski Nickname'lerinizin Sol Tarafinda Bulunan Tarihlerine Tiklayarak Arsivden Kaldirabilirsiniz.
akjy0

Diger > "Hareketli Kisi Adi Özelligini Ac" Isaretliyse, Isareti Kaldirin.
hkba7

Ayrica Üstteki Mesajlarimi da Okuyun, Ayni Sorunun Cevabi Orda da Yaziyor.

Alıntı
meto5673131 adlı kullanıcıdan alıntı

msn live programında discowery çalışırmı tşk ederiim

Evet, Burdan Indirebilirsiniz -> https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/7824-messengerdiscovery-live-final.html