MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

olayhayalet 30 Ağustos 2008 20:08

8e5e0713 hata kodu bi çözüğm bulamadımm...

seçeneklerde ''yeniden dene'' ''iptal'' ''yardım'' var...yardım..

muratsonsuz42 31 Ağustos 2008 10:08

arkadaşlar bendede aynı hata kodu çıkyordu ve bende msn diskowıriy yüklüydü onu kaldırdım ve sorun ortadan kalktı eger sizlerdede yüklü ise sizde kaldırıp deneyin diğer işlemlerden olan bu denemeyi denedim hiçbirşey olmadı başlat çalıştır ( regsvr32 softpub.dll ) pc yi aç tekrar aç bu işlemi denedim olmadı

gülcem 31 Ağustos 2008 13:56

arkadaşlar yardim live msngeri yüklemeye çalışıyorum 0x800b003hata veriyor yüklenmeye calışılan biçim güven sağlayıcısı tarafından bilinmiyor veya desteklenmiyor diyor ne yapmam lazim teşekkürler

sweet_angel 3 Eylül 2008 12:23

Merhabalar,

Bende çıkan msn hata kodu: 80070193

açıklaması ise: Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Windows Live Messenger oturumu açılamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

web messengerı da açamıyorum.

Bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem:(:(:(

The Unique 3 Eylül 2008 12:33

Alıntı:

sweet_angel adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1165109)
Merhabalar,

Bende çıkan msn hata kodu: 80070193

açıklaması ise: Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Windows Live Messenger oturumu açılamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

web messengerı da açamıyorum.

Bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem:(:(:(

Eğer msn hata kodlarını okuyupta deneme yaptıysanız ve sonuç alamadıysanız...

Messenger Error Fixer (Hata Onarımı)

Hata kodları için;

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

uykucu06 8 Eylül 2008 18:16

yaa bu konuda yardımcı olamıycaksınız neden bu sitede biliyoruz havası yaratıp milleti üye yapıp oyalıyorsunuz msn hata kodu 80048862 ile ilgili hiç bir açıklamanız yok İNSANLARI KANDIRMAYIN BARİ YAA!!!!!!!

ayabakan 8 Eylül 2008 18:32

bide şu sorun çıktı herkesin messengeri birden kapınıyo...acaba sorun windows live'den mi ve türktelekomdanmı acaba..bu sorunlardan dolayı olabilirmi..açmayı deneyince bunu yazıyo....Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Windows Live Messenger oturumu açılamadı

ayabakan 8 Eylül 2008 18:41

Alıntı:

uykucu06 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1170064)
yaa bu konuda yardımcı olamıycaksınız neden bu sitede biliyoruz havası yaratıp milleti üye yapıp oyalıyorsunuz msn hata kodu 80048862 ile ilgili hiç bir açıklamanız yok İNSANLARI KANDIRMAYIN BARİ YAA!!!!!!!

80048862 hatası
Bu sorunla bende karşılaştım.sorun genelde msnin 7.0 versiyonu ve üstünde çıkıyor.
Softpub.dll
Wintrust.dll
Initpki.dll
Rsaenh.dll
Mssip32.dll
Cryptdlg.dll
Msxml3.dll
Başlat - Çalıştırdan bu komutları tek tek yazın.Bu şekilde bu dll dosyaları registerye yazılacak ve sorununuz giderilecektir.

regsvr32 Softpub.dll /s
regsvr32 Wintrust.dll /s
regsvr32 Initpki.dll /s
regsvr32 Rsaenh.dll /s
regsvr32 Mssip32.dll /s
regsvr32 Cryptdlg.dll /s
regsvr32 Msxml3.dll /s

bunları dene bi olucakmı

ayabakan 8 Eylül 2008 19:18

Başlat - Çalıştırdan bu komutları tek tek yazın.Bu şekilde bu dll dosyaları registerye yazılacak ve sorununuz giderilecektir.
regsvr32 Softpub.dll /s Wintrust.dll /s Initpki.dll /s regsvr32 Rsaenh.dll /s Mssip32.dll /s Cryptdlg.dll /s Msxml3.dll /s

keyci60 12 Eylül 2008 17:55

bu üçüncü yazışım hiç kimse olumlu olumsuz cevap yazmadı neden anlamadım pcyi kapatıp açtığimda msn adresim siliniyor her seferinde yeniden girmek zor geliyor

Saat: 22:16

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık