MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

NeutralizeR 12 Eylül 2008 17:58

Alıntı:

keyci60 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1174297)
bu üçüncü yazışım hiç kimse olumlu olumsuz cevap yazmadı neden anlamadım pcyi kapatıp açtığimda msn adresim siliniyor her seferinde yeniden girmek zor geliyor

"Beni anımsa" ve "Parolamı anımsa" kutucukları işaretli mi? Başka bir hesapta denediniz mi? Hangi messenger sürümünü kullanıyorsunuz?

keyci60 12 Eylül 2008 22:19

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1174299)
"Beni anımsa" ve "Parolamı anımsa" kutucukları işaretli mi? Başka bir hesapta denediniz mi? Hangi messenger sürümünü kullanıyorsunuz?

kutuların hepsini işaretliyorum msxlabs.org 8.5 finali kuruyorum aynısını yapıyor teşekkür ederim ilgine

ahmetgns 15 Eylül 2008 16:36

Alıntı:

keyci60 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1174586)
kutuların hepsini işaretliyorum msxlabs.org 8.5 finali kuruyorum aynısını yapıyor teşekkür ederim ilgine

Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır penceresinde Windows Live Oturum Açma Yardımcısı (Sign in Assistant) adlı bir program var mı? Varsa onu seçip "Destek bilgisi için buraya tıklayın"ı seçip Onar düğmesine basar mısınız?

Listede öyle bir program yoksa https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html konusunda verilen Windows Live Suite adlı program ile bu programın kurulumunu gerçekleştirmeyi dener misiniz?

keyci60 15 Eylül 2008 18:06

zaten önerdiğin porogram yüklü yardımcı porogram yok gözükmüyor hala bir çözüm bulamadık herhalde bizim pc format istiyor

criminal1 15 Eylül 2008 22:24

hata kodu: 80048820

genişletilmiş hata kodu: 80048411

başka bi hata kodu ise: 8100030d

bunlar nedemek? ve sorunum şçyle "sorun gider" i tıkladığımda Sistem dosyası ve Anahtar bağlantı noktası kısmında sorun çıkıyor ve onaramıyor. evet bi firewall kullanıyorum (NOD32 Smart Security 3.0.669) ama daha önce bu ilk seferinde değilse bile 2. yada 3. denemelerde girebnl,iyordum bi ara bilgisayrıma internet hzılandırıcı (download accelerator) ve youtube gibi sitelere girmeyi kolaylaştıran bi prg kullanıyordum ki bu prg kullanırken daha önce sorun çıkmıyordu ama diğer prg kullandıktan sonra (download accelerator ı) bu sorunla karşılaşmaya başladım... acaba bilgisayrıma ne yapmış olabilr bağlantıya nasıl engellemiş olabilr? msn 8.5 kullanıyorum. birde şu socks ayarları dediğiniz şeyi bulamdım bağlantılar bölümüde...internet seçenekleri>gelişmiş kısmında "internet explorer ayarlarını sıfırla" kısmı sorunmu çözermi yada msni kaldırıpğ yeniden yüklemek? teşekkürler...

ahmetgns 16 Eylül 2008 10:40

Alıntı:

keyci60 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1177195)
zaten önerdiğin porogram yüklü yardımcı porogram yok gözükmüyor hala bir çözüm bulamadık herhalde bizim pc format istiyor

Önerdiğin program derken neyi kastediyorsunuz?

Dediğim gibi Windows Live Oturum Açma Yardımcısı programını bilgisayarınıza kurmayı dener misiniz? Nasıl kurabileceğinizi yukarıdaki cevabımda anlatmıştım.

keyci60 16 Eylül 2008 14:48

son sürüm yüklü yardımcı porogramıda yüklü hepsini si,ldim yeniden kurdum yine aynı pc r açılıp kapandığında msn adresim siliniyor tüm işaretleri işaretliyom beni hatırla parolamı hatırla hatta otomatik aç ı bile malşesef o sıfırlıyor

NeutralizeR 16 Eylül 2008 19:37

Alıntı:

keyci60 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1178140)
son sürüm yüklü yardımcı porogramıda yüklü hepsini si,ldim yeniden kurdum yine aynı pc r açılıp kapandığında msn adresim siliniyor tüm işaretleri işaretliyom beni hatırla parolamı hatırla hatta otomatik aç ı bile malşesef o sıfırlıyor

Başka bir konu altında da belirttiğim gibi WLM'yi açarken ilgili kutucukları işaretleyin, sonra oturumu kapatın ama WLM açık kalsın. Sonra WLM'den tamamen çıkış yapıp yeniden başlatın ve işlemi tekrar edin.

keyci60 16 Eylül 2008 22:22

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1178309)
Başka bir konu altında da belirttiğim gibi WLM'yi açarken ilgili kutucukları işaretleyin, sonra oturumu kapatın ama WLM açık kalsın. Sonra WLM'den tamamen çıkış yapıp yeniden başlatın ve işlemi tekrar edin.

kardeş dediklerini aynen uyguladım malesef yine aynı pcyi kapatıp açınca hepten siliniyor yeniden girmek mecberiyetinde kalıyorum kafayı yiyecem arkadaş bunun çaresi yokmu yahu sanki beni unut çeçeneğini işaretlemiş gibi bütün msn adresleri siliniyor

ayabakan 26 Eylül 2008 22:33

8100030d Hata Kodu yardım msni açamıyorum

Saat: 21:05

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık