MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

casuz34 6 Şubat 2009 15:28

windows live messenger hata kodu 80072745, link verecem demişsin altta da nerde ya ben bulamadım ooofffffffff bu arada cok sagol şimdiden

RuffRyders 6 Şubat 2009 15:33

Alıntı:

casuz34 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1308376)
windows live messenger hata kodu 80072745, link verecem demişsin altta da nerde ya ben bulamadım ooofffffffff bu arada cok sagol şimdiden

Sanırım kesin bir çözümü yokmuş...

Alıntı:

torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1094024)
Bu hatada kesin bir çözüm yok ancak şunları deneyin;

Messenger tamamen kapalı durumda ise Internet Explorer'ı (ya da varsayılan olarak seçilmiş olan tarayıcıyı) açın ve durumu "çevrimdışı çalış" a ayarlayıp Tarayıcıyı kapatın. Messenger oturumunu açmayı deneyin. Burada sorun gösterecek Sorun gider diyin ve orada Çevrimdışı ayarlanma durumunu düzeltin. Kendisi oturumu açmayı deneyecektir. Ayrıca altta linkini vereceğim programı indirip içerisinden Generic Fix butonuna tıklayın ve programı kapatın (Bu işlemi yaparken de Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olması gerekiyor)

ayhan_ayhan 10 Şubat 2009 22:02

8007007e sorununda bıkan arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

işte beklediğiniz yardım burdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

arkadaşlar yapmanız gereken tek şey

windows install clean up adlı bir program var onu indirin ve kurun 800 kb fln olması gerek orda yüklü olan tüm prgramlar gözükecektir orda msn le ilgili olan hepsini remove yapın :D

ben böyle yaptım düzelltim

recepumut 12 Şubat 2009 21:58

arkadaşlar bendede aynı hata çıktı, ben son sürüm kurulu iken eski bir sürümü kurmak istedim o yuzden bu hata çıktı, denetim masasından ekle/kaldır oradan oturum açma yardımcısı hariç messengerle ilgili 2 program sildim ve şu anda live messenger 8.5 i kuruyorum, önceden son sürümünü kurmuştum ama program çok yavaş oldugu için silme ihtiyacı duydum

The Unique 12 Şubat 2009 22:05

Alıntı:

recepumut adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1313567)
arkadaşlar bendede aynı hata çıktı, ben son sürüm kurulu iken eski bir sürümü kurmak istedim o yuzden bu hata çıktı, denetim masasından ekle/kaldır oradan oturum açma yardımcısı hariç messengerle ilgili 2 program sildim ve şu anda live messenger 8.5 i kuruyorum, önceden son sürümünü kurmuştum ama program çok yavaş oldugu için silme ihtiyacı duydum

PHP Code:
irc.msgplus.net/~jkay/ZapMessenger.zip

nu indir ve çalıstır.

Messengeri kaldıracak.

PHP Code:
download.microsoft.com/download/e/9/d/e9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd/msicuu2.exe

bunu indir ve yukle sonra programı baslat-programlar-windows clean up u çalıştır ve orada ki tüm windows live ile ilgili herseyi remove ile sil.

PHP Code:
rapidshare.com/files/73152793/wlm_9.msi

bunu indir ve kur.

İngilizce beta versiyonu 9. surumunun. Kurduktan sonra giriş yapmayı dene karsına guncellestir (update) Çıkacak ve evet deyim indirmesini ve kurmasını bekle.

Kurduktan sonra

Messengerinizi sağ alt kosedeki simgesine sağ tıklayarak çıkış diyerek kapatın.

Baslat- Çalıştır- net start rpcss yazın.Tamam dedikten sonra Sağ alt kosedeki saatin uzerinde çift tıklayarak Tarih ve saat ozelliklerine gelin orada internet saati bolumune geçerek şimdi guncelleştir i tıklayın.

Windows Live Messengerinizi açarak girmeyi deneyin

Eger sorun yoksa ingilizce versiyon kullanmakta Alttaki linki indirmenize gerek yok .
Buda Turkçe Versiyonu İngilizceyi Yukledikten Sonra bunu indirip kurarsanız.Turkçe kullanmıs olacaksınız.

PHP Code:
download.microsoft.com/download/9/B/5/9B5F7E2B-6AE8-447C-8301-1ABC77A9E5FB/tr/wlsetup-web.exe

:::Alıntı::: >> http://www.frmtr.com/index.php

DeCoDeR 13 Şubat 2009 19:47

Buradaki hatalarla ilgili sorunlar benim bilgisayarımda işe yaramadı.Acaba Türkiyedeki bağlantılarda bir problemmi var bir türlü sağlıklı bilgi alamadım.Hata kodu 80072ee7

fragile 16 Şubat 2009 11:35

bende live beta yüklü. daha oturum aç'a tıklar tıklamaz 800706ba hatası veriyor, ve kaç gündür hiç geçmedi. eski sürümü de kaldıramıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

The Unique 16 Şubat 2009 14:29

Hata Kodu 80072ee7 : Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:
  1. Başlat --> baglan --> tüm baglantıları gösteri seçin.
  2. Acılan pencerede internet iletişim kuralları (TCP-IP) e tıklayın ve özellikleri seçin.
  3. Eger orada dns numarası varsa "otomatık sec" e tıklayın ve tekrar messengerı açmayı deneyin.

merikler 21 Şubat 2009 14:11

0X80004004 HATA

arkadaşlar mevcut messenger yeni sürüm kurmak istediğimde 0x80004004 hatası veriyor ve güncellemiyor kafayı yiyecem bana yardımcı oabilecek bir arkadasımız varmı

ahmetseydi 22 Şubat 2009 14:30

Alıntı:

DeCoDeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1314323)
Buradaki hatalarla ilgili sorunlar benim bilgisayarımda işe yaramadı.Acaba Türkiyedeki bağlantılarda bir problemmi var bir türlü sağlıklı bilgi alamadım.Hata kodu 80072ee7

80072ee7 Hata Kodu Çözüm önerisi için TIKLAYIN

Alıntı:

fragile adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1315784)
bende live beta yüklü. daha oturum aç'a tıklar tıklamaz 800706ba hatası veriyor, ve kaç gündür hiç geçmedi. eski sürümü de kaldıramıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı:

merikler adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1320012)
arkadaşlar mevcut messenger yeni sürüm kurmak istediğimde 0x80004004 hatası veriyor ve güncellemiyor kafayı yiyecem bana yardımcı oabilecek bir arkadasımız varmı

Messenger' i bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN - 1

Messenger 'ı bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN -2 ( Windows Installer CleanUp Utility )

Messenger 8,5 Final sürümünü yuklemek için TIKLAYIN

Not: Live Messenger 2009 Final sürümü yayınlanana kadar Live Messenger 8.5 'i kullanmanızı tavsiye ederim.

Saat: 23:10

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık