MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

Misafir 2 Şubat 2011 10:20

Gpkcsp.dll
Slbcsp.dll
Sccbase.dll bende bu dosyalr çıkmıyor arkadaşım:( birde yukardakini denedim AppData\Local\Microsoft\Messenger kısmı yok başka bişi var ve içindede winap var ne yapmam lazım açılmıyor(

ViRUS 5 Şubat 2011 12:58

MSN HATA KODU [81000605] LÜTFEN YARDIM

MSN AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA BU MSN HATA KODUNU ALIYORUM FAKAT SADECE TEK MSN ADRESİNDE ODA BENİM ÖZEL YANİ KENDİ MSN ADRESİMDE YAPIYOR.
MSN ADRESİMİ NORMALDE AÇABİLİRYORDUM FAKAT ŞU 1 HAFTA İÇERİSİNDE MSN ADRESİMİ AÇAMIYORUM..
MSN ADRESİMİ WEM MESSENGER SİTELERİNDE AÇABİLİRKEN WİNDOWS LİVE MESSENGER PROGRAMINDA AÇAMIYORUM VE AÇMAYA ÇALIŞIRKEN HATA VERİYOR VE KOD YAZIYOR...

HATADA;

Windows Live Messenger oturumunuzu açamıyoruz

Hizmet geçici olarak kullamadığından Windows Live Messenger oturumu açılamadı.Lütfen daha sonra tekrar yeniden deneyin.

Daha fazla bilgi edinin...

Hata kodu: 81000605

Misafir 5 Şubat 2011 22:12

İyi çalışmalar arkadaşlar

" MSN AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA BU MSN HATA KODUNU ALIYORUM FAKAT SADECE TEK MSN ADRESİNDE ODA BENİM ÖZEL YANİ KENDİ MSN ADRESİMDE YAPIYOR.
MSN ADRESİMİ NORMALDE AÇABİLİRYORDUM FAKAT ŞU 1 HAFTA İÇERİSİNDE MSN ADRESİMİ AÇAMIYORUM..
MSN ADRESİMİ WEM MESSENGER SİTELERİNDE AÇABİLİRKEN WİNDOWS LİVE MESSENGER PROGRAMINDA AÇAMIYORUM VE AÇMAYA ÇALIŞIRKEN HATA VERİYOR VE KOD YAZIYOR...

HATADA;

Windows Live Messenger oturumunuzu açamıyoruz

Hizmet geçici olarak kullamadığından Windows Live Messenger oturumu açılamadı.Lütfen daha sonra tekrar yeniden deneyin.

Daha fazla bilgi edinin...

Hata kodu: 81000605 "

Yukarıda da arkadaşın belirttiği hatayı bir kaç gündür ben de alıyorum form içerisin de belirtilen bazı şeyleri yaptım fakat düzelme yok. Yardımcı olabilirmisiniz.

Misafir 6 Şubat 2011 18:40

lütfen çözüm

arkadaşlar aynı hatayı bende alıyorum 81000605 kesin çözüm varsa paylaşabilirmisiniz...

pierreloti 7 Şubat 2011 15:47

msn

arkadaşlar messenger acılmıyor 81000605 hata kodu werıyor ne yapömalım...:(

RuffRyders 7 Şubat 2011 15:53

Alıntı:

pierreloti adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1968381)
arkadaşlar messenger acılmıyor 81000605 hata kodu werıyor ne yapömalım...:(

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1967867)
arkadaşlar aynı hatayı bende alıyorum 81000605 kesin çözüm varsa paylaşabilirmisiniz...

İnceleyin;

Alıntı:

ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1409420)
Sanırım Vista tabanlı bir problem..
C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı>AppData\Local\Microsoft\Messenger 'ın içindeki dosyaları silin.
Sonra,
C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Appdata\Local\Temp\MessengerCache 'in içindeki silin ve oturum açmayı yeniden deneyin.

Öncelikle, XP Kullanıyorsanız; C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\ klasörüne girin. Microsoft klasörünün içindeki Messenger, Windows Live Contacts ve Windows Live klasörlerinin içindeki bütün dosyaları silin. Muhtemelen sorununuz hallolacaktır. Eğer sorun devam ederse aşağıdaki anlatılanları uygulayın...

Bu yöntemler işe yaramadıysa şunları uygulayın;

Başla'dan Çalıştır'a tıklayın, Çalıştır komutuna şunları yazın;

regsvr32 softpub.dll
ve Enter'a basın.

Daha sonra Yeniden Başlat'dan Çalştır'a tıklayın ve şunları teker teker yazarak Enter'a basın;

regsvr32 Dssenh.dll
Gpkcsp.dll
Slbcsp.dll
Sccbase.dll

Misafir 10 Şubat 2011 00:36

80048861 Hatası geliyo benım msn'e Butun forumları gezdim nerdeyse ama bir türlü bulamadım bi yardımcı olun format attım herşeyi yaptım kafayı yicem

Deli Boran 11 Şubat 2011 21:56

Merhaba,

Msnim 2 gündür 81000605 kodlu hatayı veriyor. Forumda geçen konulardan yararlanmaya çalıştım ama ya xp için yada wista için çözüm yolu var. Ben windows 7 kullanıyorum. Nasıl baş edeceğimi bilemedim. Kendi adresim dışındaki tüm adresleri açabiliyorum. Yardım edebilir misiniz?

Şimdiden ilgililere teşekkürler...

Misafir 16 Şubat 2011 02:04

isteyen denesin benimkisi böyle düzeldi

arkadaşlar bendede aynı kodu veriyodu sildim mildim bi işe yaramadı sonra Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook | eBuddy bu adresten msn mi açtım burda açıkken normal msn den açtım açıldı öyle sizde bi deneyin isterseniz

Misafir 16 Şubat 2011 17:32

isteyen denesin benimkisi böyle düzeldi
arkadaşlar bendede aynı kodu veriyodu sildim mildim bi işe yaramadı sonra Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook | eBuddy bu adresten msn mi açtım burda açıkken normal msn den açtım açıldı öyle sizde bi deneyin isterseniz

ßenimde Aynı ŞekiLde DüzeLdi Arkadaşa KatıLıyorum ßaşka Çözüm Yok Gibi Şimdilik

Saat: 00:14

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık