Arama

Nina Dobrev

Güncelleme: 17 Ocak 2016 Gösterim: 7.875 Cevap: 9
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
14 Mayıs 2011       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Nina Dobrev
MsXLabs.org & Vikipedi, özgür ansiklopedi
Sponsorlu Bağlantılar

Nina Dobrev (9 Ocak 1989), Bulgar-Kanadalı oyuncu, müzisyen, ve model. Şu anda Atlanta, Georgia'da yaşıyor. Degrassi: The Next Generation'da 6. sezondan itibaren bekar genç bir anne olan Mia Jones'u canlandırdı. Halen The Vampire Diaries isimli Tv dizisinde Elena Gilbert ve Katherine Pierce rolünü canlandırıyor.

Nina Dobrev 2015 CFDA Fashion Awards Inside VU2p

Gençliği
Dobrev, Sofya, Bulgaristan'da doğdu ve iki yaşında iken ailesiyle Kanada'ya taşındı. İş için Atlanta, Georgia'ya taşınana kadar Toronto, Ontario'da yaşadı. Babası bir bilgisayar uzmanı annesi ise bir sanatçıdır. Alexander isminde mühendislik okuyan bir ağabeyi var. Dobrev, Scarborough, Ontario'da J. B. Tyrrell Sr. Public School ve Wexford Collegiate School for the Arts okullarına devam etti. Nina Dobrev çok genç yaşta dans, jimnastik, müzik, tiyatro, görsel sanatlar ve oyunculuk alanında büyük bir gayret ve yetenek gösterdi. Toronto'da birçok yetenek ajansı tarafından keşfedildiği yer olan Dean Armstrong oyunculuk okuluna devam etti.

Kariyer
Modellik işleri, reklamlar derken Nina Dobrev kendini oyunculuk seçmelerinin içerisinde buldu. Kısa bir süre sonra Fugitive Pieces, Away from Her, Never Cry Werewolf ve televizyon dizisi Degrassi: The Next Generation'da rol aldı. Amerikan CTV kanalında yayınlanan The American Mall isminde bir MTV sinemasında yer aldı. Şimdi The CW kanalında yayınlanan The Vampire Diaries isimli televizyon dizisinde Elena Gilbert adında iki vampir kardeş arasında kalmış bir insan rolünü ve intikama susamış kibirli vampir Katherine Pierce'ı canlandırıyor.

Özel hayatı
Dobrev, Toronto'da Wexford Collegiate School for the Arts'a mezun olana dek devam etti. Bundan sonra Toronto'da Ryerson University 'de sosyoloji eğitimi almaya başladı ancak 2008'de oyunculuk kariyerini devam ettirme kararı dolayısıyla okulu bırakmıştır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Jumong; 2 Haziran 2015 23:45 Sebep: kırık resimler kaldırıldı
Biyografi Konusu: Nina Dobrev nereli hayatı kimdir.
🌘 🚀
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
21 Mayıs 2012       Mesaj #2
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
MsXLabs.org & Vikipedi, özgür ansiklopedi

Sponsorlu Bağlantılar
Hayırseverlik
Nina Dobrev, spor giyim markası Puma'nın başlattığı Project Pink kampanyasına destek vermektedir. Gelirlerinin tamamının göğüs kanseri araştırmalarına aktarılacağı tişört, çanta, ayakkabı koleksiyonunun tanıtım yüzü olan Dobrev, "Bu sezonun Project Pink kampanyasında yer aldığım için gerçekten çok heyecanlıyım. Genç kadınların olaya dahil olması ve farklılık yaratmaları için teşvik edilmesini seviyorum." diyor.

Açıklamaları
"Aktris olmak herkesin hayalidir, ama bunun gerçekleşeceğini hiç düşünmemiştim. Şimdi bu oluyor, bu inanılmaz! Başka şeyler de yapıyorum. Bu küçük dünyaya takılıp kalmış değilim. ABD'nin bir ekonomik kriz içinde olduğunun farkındayım. Dünyada birçok şey oluyor ve ben sahip olduklarım için gerçekten çok mutlu ve heyecanlı hissediyorum ve bunu sorgusuz sualsiz, düşünmeden söylemiyorum. Ben çok şanslıyım."

"Bunu ister miydim, bilmiyorum. Güzel bir hayat yaşıyorum, bulunduğum yerden memnunum." (Ölümsüzlük şansı verilseydi ne yapardı sorusu üzerine)
"Çok çok fazla çalışıyorum. Cumartesi, Pazar ya da herhangi bir gün boşsam abartmadan söylüyorum -ben yalnızlığı severim- sadece film izliyorum, uyuyorum ya da birkaç yakın arkadaşımla takılıp rahatlıyorum."
"Her rol bir mücadele. Her şeyi yapmak istiyorum.. Daha öncekilere benzemeyen karakterler oynamak istiyorum."

"Los Angeles'da Miriam McDonald ve Cassie Steele ile beraberken başıma gelen 'tuhaf hayran' olayım: Bir restorandaydık ve lavaboya gitmek için kalktım ve yürürken bir kız cep telefonuyla fotoğrafımı çekti! Daha sonra, başka bir kız yanıma gelip 'JT'yi neden öldürdün?' dedi. Açıkçası şok oldum! Ben JT'yi öldürmedim. Bu bir karakter ve benim karakterim de kurgusal. Bu gerçekten tuhaftı."
"Atlanta'da küçük bir balonun içinde yaşıyor gibiyiz. Gerçekten kaç tane insanın The Vampire Diaries'i izlediğinin ve ne kadar ateşli olduklarının farkına varamıyoruz."

"Elena'nın yaşadığı şeyler, bütün bu sırları saklamak, bütün bu sorumluluklara sahip olmak.. kendi yaşındaki insanlardan beklenmeyecek şekilde, başa çıkmayı başardı, olayları çözmeye başladı ve kabullendi. Uyuşturucu problemi yaşayan kardeşine göz kulak olmak zorunda ve evini ayakta tutmak için bir ebeveyn gibi davranmalı, erkek arkadaşı bir vampir ve en yakın arkadaşı da bir cadı! Hayatında çok fazla şey oluyor, herkes onu öldürmeye çalışıyor. Buna rağmen çok güçlü. Her zaman, hepsinin üstesinden geliyor ve gerektiğinde savaşıyor. Bence o gerçekten çok güçlü bir kadın ve karşısına çıkan her şeyle savaşabilir." (The Vampire Diaries'de canlandırdığı Elena Gilbert karakteriyle ilgili)

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
🌘 🚀
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
21 Mayıs 2012       Mesaj #3
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Nina Dobrev
MsXLabs.org

Nina Dobrev 2015 CFDA Fashion Awards Inside RPby

Nina Dobrev (9 Ocak 1989), Bulgar-Kanadalı oyuncu, müzisyen ve modeldir. Şu anda Atlanta, Georgia'da yaşıyor. "Degrassi: The Next Generation"da 6. sezondan itibaren bekar genç bir anne olan Mia Jones'u canlandırdı. Halen "The Vampire Diaries" isimli Tv dizisinde Elena Gilbert ve Katherine Pierce rolünü canlandırıyor.

Biyografisi için bakınız > Nina Dobrev

Resim ve fotoğraf konularında uygulanan kurallar şöyledir:
  • +18 içerikte resim ve fotoğraf eklenmemelidir.
  • Deviantart.com sitesinden alınan her resim ve fotoğraf için kaynak bilgisi verilmesi zorunludur.
  • Bir mesajda en fazla 3 adet resim/fotoğraf olmalıdır.
  • Eklenecek olan her resim/fotoğraf mesajına konu başlığı girilmelidir.
  • Yukarıda belirtilen kurallara uygunluk göstermeyen bütün resim/fotoğraf ekleri silinecektir.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Jumong; 2 Haziran 2015 23:54 Sebep: resim eklendi
🌘 🚀
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
23 Şubat 2013       Mesaj #4
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Ad:  Nina+Dobrev+Stars+Vanity+Fair+Oscar+Party+del5X7Uq__Fx.jpg
Gösterim: 523