Arama

Jamie Dornan

Güncelleme: 9 Şubat 2015 Gösterim: 1.812 Cevap: 1
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Şubat 2015       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Jamie Dornan
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Sponsorlu Bağlantılar

600full jamie dornan

James Dornan (doğum. 1 Mayıs 1982, Holywood, Birleşik Krallık), Kuzey İrlandalı oyuncu, model ve şarkıcıdır.

Marie Antoinette filminde oynadığı Axel von Fersen rolüyle tanınan oyuncu şu sıralar ABC televizyon kanalının Once Upon a Time adlı dizisinde Şerif Graham'ı canlandırmaktadır. Ayrıca başrolde yer alacağı 14 Şubat 2015 yılında vizyona girecek olan "Fifty Shades of Grey" filminde "Christian Grey" rolünu canlandıracaktır ve bir çocuğu vardır.

Biyografi Konusu: Jamie Dornan nereli hayatı kimdir.
🌘 🚀
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Şubat 2015       Mesaj #2
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
"Grinin 50 tonu" adlı romanın beyazperde uyarlamasında Bay Grey'i canlandıran Jamie Dornan'dan samimi itiraflar...
e972dfd6d639b0814a2b65b3d95a6000 k jpg 142346848

Sponsorlu Bağlantılar
'Grinin Elli Tonu'nun karşı yıldızı Jamie Dornan, favorilerini Marie Claire dergisine anlattı.

İşte dünya çapında kadınların yeni gözdesi 'Bay Gri'nin samimi itirafları...

c58338f13464d96b6b399414a59ab06d k jpg 142346848

ŞU ANDA MUTFAK MASAMIN ÜZERİNDE... Hardal ve bir tabak beyaz peynir var.
GİZLİ YETENEĞİM... Bira kapaklarını dişimle açabiliyorum.
BENCE EN GÜZEL KADIN OYUNCU... Angelina Jolie.
KADININ EN SEKSİ YERİ... Elleri... Özellikle siyah ojeli olursa daha iyi!
HAKKIMDA BİLİNMEYEN... 1940'ta En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazanan Greer Garson'ın yeğeniyim.
VAZGEÇEMEYECEĞİM PARÇA... Spor ayakkabılarım.
EN SIK KULLANDIĞIM PARÇA... Kol saatim.
BAŞUCU KİTAPLARIM... 'Dorian Gray'in Portresi', Oscar Wilde ve 'The Man in the Gray Flannel Suit', Sloan Wilson.
İZLEMEKTEN ASLA SIKILMAM... Robin Hood (Disney versiyonu), Terminatör serisi, Die Hard serisi ve Annie Hall.
KADINLARIN SEVDİĞİ ROMANTİK FİLMLERDEN EN SEVDİKLERİM... Özel Bir Kadın ve Harry Sally ile Tanışınca.
EN SIK DİNLEDİĞİM MÜZİSYENLER... KT Tunstall, Bob Dylan, Neil Young, Crosby, Stills, Nash&Young, Van Morrison.
BAKIM RİTÜELİM... Sadece duş alırım, sonrasında parfüm bile sürmem. Fit kalmak daha önemli. Rugby, futbol, golf, tenis, kayak, sörf, yelkenli... Hepsini yapıyorum!
KAFAM ATTIĞINDA YA DA YALNIZ KALMAK İSTEDİĞİMDE... Portekiz'e giderim. Sessiz, sakin ve ilham verici.
KARŞI KOYAMADIKLARIM... Ham bira, salaş giysiler, New York, Pedro Almadovar, Tim Burton filmleri ve kızım.
KUSURUM... Burnum sağa yatık ve çabuk depresifleşebilirim.
EVDEN ONLAR OLMADAN ÇIKMAM... Cep telefonum ve nefes açıcı ilaçlarım. Astımım var.
EN SON SATIN ALDIĞIM ŞEY... Deri eldiven.
İTİRAFIM... Bir nevi kanadı kırık kuşum. Annemi çok erken yaşta kaybettim. Yaralı karakterleri sevmemin nedeni de bu. Christian Grey'deki güç bende yok.

Kaynak: haberturk.com

🌘 🚀