Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 44

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.067 Cevap: 1.072
Torngarsoak - avatarı
Torngarsoak
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #431
Torngarsoak - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dün akşam windows live messenger 2009 u yüklemiştim..Hata raporu verdiği için tekrardan kapattım ve silmeyi denedim.Program ekle kaldır dan windows live ile ilgili herşeyi sildim.Ama bir şekilde msn silinmemiş görünüyor fakat pc de de bulamıyorum şimdi tekrardan msn yüklemeye kalktığımda(8.1) yeni sürümü silmeniz lazım diyor.Başaramadığım için tekrardan 2009 u yükleyim dedim bu kez de yüklemek istediğiniz programları seçin bölümünde messenger sizde zaten var olarak görünüyor..
Kafayı yemek üzereyim dün geceden beri uğraşıyorum nerde hata yaptım diye ama bulamadım..
Sponsorlu Bağlantılar
Eğer yardım edebilirseniz çok sevinicemMsn Embarrassed
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #432
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Torngarsoak adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar dün akşam windows live messenger 2009 u yüklemiştim..Hata raporu verdiği için tekrardan kapattım ve silmeyi denedim.Program ekle kaldır dan windows live ile ilgili herşeyi sildim.Ama bir şekilde msn silinmemiş görünüyor fakat pc de de bulamıyorum şimdi tekrardan msn yüklemeye kalktığımda(8.1) yeni sürümü silmeniz lazım diyor.Başaramadığım için tekrardan 2009 u yükleyim dedim bu kez de yüklemek istediğiniz programları seçin bölümünde messenger sizde zaten var olarak görünüyor..
Kafayı yemek üzereyim dün geceden beri uğraşıyorum nerde hata yaptım diye ama bulamadım..

Sponsorlu Bağlantılar
Eğer yardım edebilirseniz çok sevinicemMsn Embarrassed

inceleyiniz:

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #433
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir şey soracağım bu sürüm tam sürüm mü yoksa hala tam sürüm çıkmadı mı beta mı hala bazıları tam sürüm şubatta falan çıkacak diyorlar.Msn Sarcastic
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #434
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bir şey soracağım bu sürüm tam sürüm mü yoksa hala tam sürüm çıkmadı mı beta mı hala bazıları tam sürüm şubatta falan çıkacak diyorlar.Msn Sarcastic

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) FİNAL sürümdür.
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #435
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) FİNAL sürümdür.

bir şey daha soracağım bu kişi pencerelerini ayrı ayrı renklendirme özelliğini kaldırdılar mı çünkü ya varsayılan renk yada mavi oluyor bir de plus 4.80 ne zaman çıkacak.final sürümüne göre bayağı hata mı var bende daha çıkmadı da.Msn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #436
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı

bir şey daha soracağım bu kişi pencerelerini ayrı ayrı renklendirme özelliğini kaldırdılar mı çünkü ya varsayılan renk yada mavi oluyor bir de plus 4.80 ne zaman çıkacak.final sürümüne göre bayağı hata mı var bende daha çıkmadı da.Msn Sad

ayrı renklendirme özelliği final sürümde yok zaten karşı kullanıcı eğer yeni finali kullanıyorsa ana ait arayüz sizin konuşma penceresinde çıkıyor...

4.80 bu ay sonlarına doğru yayınlacağını söledi yapımcı...
inhibition - avatarı
inhibition
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #437
inhibition - avatarı
Ziyaretçi
dün sanırım bu windows live 2009 un tam sürümü çıktı yani bana msn den dün e-mail geldi bilemiyorum tam olarak ne zaman çıktı ama bu discovery ve plus'ın eski sürümleri çalışmıyor anladığım kadarıyla 2009 sürümüyle uyumlu olarak.
çalışan tam sürüm versiyonu varmı...?
teşekkürler...
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #438
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

ayrı renklendirme özelliği final sürümde yok zaten karşı kullanıcı eğer yeni finali kullanıyorsa ana ait arayüz sizin konuşma penceresinde çıkıyor...

4.80 bu ay sonlarına doğru yayınlacağını söledi yapımcı...

hımm discovey de ay sonu galiba bekleyeceğiz demekki en çok o ayrı renklendirmenin olmamasına üzüldüm ya zevkli oluyordu.birde discovery biraz uyumlu galiba kodlar ve uyarılar çalışıyor yalnız kendini de kişiler arasında gösteriyor karşı gibi.Msn Happy

kings1905 evet gerçek sürüm çıktı 9.0,plus'ta beta çıkardı 4.79 plus sayfasında bulabilirsin ama discovery çıkmadı.Msn Wink
whisper_hot - avatarı
whisper_hot
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #439
whisper_hot - avatarı
Ziyaretçi
kurdum ama acılmıyoo Msn Disappointed
bünyamin - avatarı
bünyamin
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #440
bünyamin - avatarı