Arama

A.Ö.F.'ye nasıl başvurabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Temmuz 2012 Gösterim: 37.639 Cevap: 41
yaa_zuleyha - avatarı
yaa_zuleyha
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #21
yaa_zuleyha - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KisukE UraharA adlı kullanıcıdan alıntı

• 1) Ortak olan derslerden muaf olamıyorsunuz.
  • 2) Benim bildiğim kadarıyla tekrardan Üniversite sınavına girmeniz gerekmektedir. (Önlisans bitirenler dikey geçiş hakkı bulunmaktadır)
  • 3) Aynı anda bir kaç bölüm okuyamıyorsunuz. Nedenini soracak olursanız sınav tarihleri her bölüm için aynı zamanda yapılmaktadır.

öncelikle teşekkür ederim..peki başvurular sadece sene başında mı yapılıyor ara dönemde de yapılabilir mi ? (kamu yönetimi için soruyorum)
Sponsorlu Bağlantılar
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
16 Aralık 2010       Mesaj #22
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Alıntı
yaa_zuleyha adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle teşekkür ederim..peki başvurular sadece sene başında mı yapılıyor ara dönemde de yapılabilir mi ? (kamu yönetimi için soruyorum)

Evet sene başında "Eylül veya Ekim" aylarında kayıtlar başlıyor. Ara dönemde kayıt yaptıramıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Duyuruları buradan takip edebilirsiniz;
Gerçekçi ol imkansızı iste...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.şuan 34 yaşındayım dgs 2011 sınavına girebilirmiyim yardımcı olursanız menun olurum yea
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben önlisans mezunuyum tekstil bölümü ama saglık okumak istiyorum acıkögretimden okuyabilme sansım varmı
srpnal - avatarı
srpnal
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #25
srpnal - avatarı
Ziyaretçi
slm ben açık ögtetım lisesi çocuk gelişimi mezun oluncam bu sene yine acık ögretımden 2 yılık tercıh edebılıyomuyum yatay geçişee .. ayrıca boyle bı hakkım varsa hangı bolumlerı tercıh edelırım bilgilendırırsenız cok sevınırım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acık ögretime başvurmak için sadece ygs sınavına girmek yetiyomu
yakamoz020 - avatarı
yakamoz020
Ziyaretçi
4 Haziran 2011       Mesaj #27
yakamoz020 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen acil bilgi verin. '' bEN 2 yıl meslek yüksek okulu üniversitesi grafik tasarım bölümünden mezunum. dgs ye başvurdum. ve bu yaz sınava girecem. dgs yi kazanarak 3 yıldan üniversiteyi kazanacağımı sanmıyorum ve Açık öğretime nasıl başvuracam dgs ye girdikden sonra açık öğretime kayıt yaptırmam kolay olacak mı, açık öğretim okuyarak üniversitemi yine grafik tasarım okuyarak 4 yıla tamamlayabilirmiyim. tam olarak dgs sınavına girdikden sonra açık öğretimi nasıl kazanabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN LİSEDEN YENİ MEZUN OLDUM 2YILLIĞA NASIL BAŞVURACAM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben unv tekstıl bolumunden terkım ama acık ogretımden ısletme okumak ıstıyorum oss ye mı gırmem gerekıyo yoksa gecıs yapabılır mıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben lise 2 den okulu bıraktım ve lise ikinın l ılk donmden notlarım var acık ogretıme baslamak ıstıyorum