Arama

A.Ö.F.'ye nasıl başvurabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Temmuz 2012 Gösterim: 37.642 Cevap: 41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acıköğretime nasıl basvurulur lise mezunyum bölümüm esit ağırlık hangi bölümleri tercih edebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm kolay gelsin ben açıköğretime maliye bölümünden başlayıp uzaktan eğitimle kamu yönetimi okumak istiyorum bunu nasıl yapabilirim....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben ticaret lisesi muhasebe bankacılık bölümü mezunuyum üniv. gittim yanlız devam etmedim kaldım sınıfta iptal oldu tekrar açıköğretimden devam etmek istiyorum çocuk gelişimi bölümü okumak istiyorum nasıl başvurucam ne yapmam mgerekiyo bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı tercih listesinde hem 2 yıllık hemde acık ögretm yazabilir miyiz.acık ögretim nasıl tercih edilir.tercih kılavuzunun hangi bölümünden bakacagız.acillllllll cevap lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıköğretime nasıl başvurabilirim lütfen acil cevap bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açıköğretime kayıt yaptıracağım. önce internetten başvuru yapıp gerekli belgeleri yazıcıdan çıkarmam gerekiyormuş ( fotoğraflı form vs.) girdiğim internet sitelerinin hepsinde bu şu adres verilmiş başvuru için http://aofkayit.anadolu.edu.tr ancak site açılmıyor. site adı mı yanlış yoksa belirli bir tarihtemi açılıyor? yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden teşekkürler...
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #37
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben açıköğretime kayıt yaptıracağım. önce internetten başvuru yapıp gerekli belgeleri yazıcıdan çıkarmam gerekiyormuş ( fotoğraflı form vs.) girdiğim internet sitelerinin hepsinde bu şu adres verilmiş başvuru için http://aofkayit.anadolu.edu.tr ancak site açılmıyor. site adı mı yanlış yoksa belirli bir tarihtemi açılıyor? yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden teşekkürler...

Bu adresten deneyin >> AF - AIKRETM - ANADOLU NVERSTES
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 4yıllık bir üniversitede okuyorum açık öğretime de başvurmak istiyorum bir daha sınava girmeme gerek var mı bir de hangi üniversitenin hangi bölümlerine başvuru yapbilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2005 anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi mutfak mezunuyum dikey geciş hakkımı kullanabiliyor muyum
Misafir nur - avatarı
Misafir nur
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #40
Misafir nur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

acikogretime nasil basvurulur ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Üniversite terk biri olan acık öğretime başvurabiliyomu