Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 263.700 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2011       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yaşındayım yüzümde sakal var ama bin pişmanım keşke hiç çıkmasaymış *** köse olmak daha güzel sakın jilet vurmayın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yaşındayım ama sakkalarım saç tıraşı olurken ayda 1 kere berber makine vuruyo hiç jilet vurmadım size sorum :ben jilet vursam mı yoksa makina ile ayda 1 devam mı ediyim ? Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
elmaaa - avatarı
elmaaa
Ziyaretçi
7 Ağustos 2011       Mesaj #143
elmaaa - avatarı
Ziyaretçi
22 yasındayım sakalım favorı bolgelerımde cıkıyorum ailemde genetk olarak bı sorun yok denemedıgım nerdeyse yol kalmadı bu sakal en son kac yasında cıkar veya bunun belırlı bı yaşı varmı son cıkma yası olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2011       Mesaj #144
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 YAŞIMA GİRİCEM DAHA YENİ YENİ ÇIKIYOR SAKALLARIM. BENCE UĞRAŞMAYALIM ARKADAŞLAR. Kime sorsam pişman erkenden jilet vurduğuna. Msn Happy
Misafir-llll- - avatarı
Misafir-llll-
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #145
Misafir-llll- - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 17 yaşındayım ama sakkalarım saç tıraşı olurken ayda 1 kere berber makine vuruyo hiç jilet vurmadım size sorum :ben jilet vursam mı yoksa makina ile ayda 1 devam mı ediyim ? Msn Sad

Aman diyeyim kendiliğinden sert bi şekilde çıkmadan jilet felan vurma... Burda okudum da 13 yaşında bile jilet vuran birsürü çocuk var... Ben 21 yaşındayim zayıf olduğum için aynen bendede çıkmamıştı 16-17 yaşlarinda jilet vurdum seyrek seyrek çıkmaya başladı çok çirkin durur ilerde şimdi hergün traş oluyorum anca anca düzeldi... Yeme içmeyle de alakalı bise etrafiniza bi bakın hep köylü çocuklarında gür sakal vardır doğal beslenirler taze süt sebze felan...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynen 15 yaşındayım arada bir jilet vuruyorum ama daha pek çıkmadı ab,ilerim acil bi cvp yazabilirmisiniz nasıl daha çabuk çıkar ?
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #147
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
Sakallar özellikle bıyık bölgesi 14-15 yaşından itibaren belirmeye başlar. Bu yaştan itibaren sakallarınızı jilete vurmaya başlarsanız 20 yaşında hacı sakalı bırakabilecek kapasiteye ulaşabilirsiniz. Nereden bildiğimi sormayın. Kendimden biliyorum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hergün aynı saatte olmasına özen göstererek Traş köpügü ile Traş ol 1 ay boyunca bunu uygula sonra 1 ay hiç jilet vurma kıllar uzasın Sonra tekrar kes 2 aya sakalların belirginleşir gözle görülür derece Sarımsak falan sürme boş iş onlar Askerde niye milletin sakalı çıkıo sanıosn hergün aynı saatte düzenli traş Msn Wink 3 ay sonra yat kalk bana dua et
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 20 yasımdayım ben de sakal 15 yasında cıktı kırlı sakallarım var suratım da 2 günde bir sakal tırası oluyorum suratıma hic sarmısak yada badem yagı surmedim arkadaslar sık sık tıras olursanız sakalınız daha dür çıkar Gidin bakkala yda Markete 1 tane Derbi Jiletinden alın suratınıza sabun surun iyce az da ılk su ile jileti surat izasında vurun yanlıs yada ters vurur sanız sakalınız yamuk cıkar kıl dönmesi olur Hemden köse kalırsınız o zaman yas yas tıras olunuz yada bi berbere gidin Herkeze iyi günler.....!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #150
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR SAKAL ÇIKMASINI İSTEYENLER OKUSUNLAR :

Sakalı Çıkmayanlar İçin Baştan Söyleyeyim Jilet Sürme Yaşları :

13 Yaş : Çok Erken
14 Yaş : Erken
15 - 16 Yaş : 2 Haftada 1 Kez
17 - 18 Yaş : Haftada 1 Kez
19 Yaş ve Üzeri : Eğer Çıkmazsa 2 Günde Bir Jilet Sürün

15 Yaş Üzeri Bu Uygulamayı Yapabilir (Kesin Çözüm max. 3 Ay) :

Hergün Aynı Bir Saatte Bol Köpüklü Sıcak Su İle Tıraş Olun Hangi Saatlerde Müsaitseniz (örn : Bir İşe 09:00 ' da Gidiyorsanız Traşıda 08:00 ' e Sabitleyin) Sonra Suratınıza 1 Adet Buzu Eriyene Kadar Gezdirin Sonra 1 Diş Sarımasağı Ezin Ve Suratınıza Suyuyla Beraber 2dk. Sürün Sürdükten Sonra 1 Tatlı Kaşığı Badem Yağını İyice Sakal - Bıyık Çıkacak Yere Bastırarak 2 Dakika Sürün 15dk. Öyle Bekleyin Sonra Suratınıza Köpük Su Deydirmeden Tekrar Jiletle Kesin (Sakın Aşağıdan Yukarı Kesmeyin Keserseniz Yara , Tahriş Ve Kıl Dönmesi Oluşur) Sonra Buz Gibi Suyla Sabun Sürmeden Bastırarak Yıkayınız Havluyla Kuruttuktan Sonra İşlem Tamamlanmıştır Eğer Kimsenin Öğrenmesini İstemiyorsanız Akşam Vakitleri Bu İşlemi Yapınız Daha İyi Olur Çünkü Sarımsak Kokusu Çok Anlaşılır Bir Kokudur

Tabi Bahaneleride Sizler İçin Düşündüm :

Nasıl Mantıyı Sarımsaklı Yoğurtla Yiyorsak Kendimize 1 kâse Kadar Sarımsaklı Yoğurt Yapıyoruz Ve Onu Buz Dolaba Koyuyoruz

-Baba : oğlum bu hal ne çok kötü birşey kokuyosun
+Siz : baba sarımsaklı yoğurt yedim televizyonda söylüyolar hergün sarımsaklı yoğurt yemek hastalıktan korurmuş
-Baba : tamam ama yedikten sonra dişlerini fırçala

(siz kendinizi garantiye alın yemeseniz bile buz dolabının bir köşesine sarımsaklı yoğurt koyun babanız nerde yoğurt derse gösterirsiniz)

-Baba : Banyoda Neden Uzun Süre Duruyosun
+Siz : Baba Filmlerde Hep Tuvalette Gazete Okuyorlar Bendede Alışkanlık Oldu Tuvalette Gazete Okuyorum (Sarımsakla Badem Yağı Kuruyana Kadar Bu Şekilde Oyalanın)
-Baba : Git Odada Oku
-Siz : Baba Size Zararı Yokki Öylesine Orda Okuyorum İşte.

1 Ay Bu Söylediğimi Yapın Sonra 2 Hafta Yüz Dinlensin Sonra Tekrar 1 Ay Boyunca Yapın Sakalınız Saç Gibi Çıkmaya Başlar

Ben 15 Yaşındayım Suratımda Sadece Çok Az Bıyık Vardı Bu Uygulamayı Tanıdıklarımdan Duyduğumda İnanmadım Yazın Okullar Kapandı Sonra

3 Ay Hep Uyguladım 1 Gün Bile Yapmamazlık Etmedim Şuan Haftada 1 Kez Traş Oluyorum Ekim Ayında 16 Yaşına Gireceğim Ama Harbiden

18 - 19 Yaşında Gibi Gözüküyorum

BAZILARI İNTERNETTE HERŞEYE İNANMAYIN DİYOR AMA BANA İNANIN ÇÜNKÜ YALAN SÖYLİCEK OLSAM BU KADAR YAZI YAZMAZDIM

HERKEZE İYİ GÜNLER DİLERİM