Arama

Blog nasıl yapılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2014 Gösterim: 16.445 Cevap: 34
muay - avatarı
muay
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #11
muay - avatarı
Ziyaretçi
cok tesekkur ederım Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #12
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben blog nası yapıcam ayrıntılı bi şekilde anlatın lütfen

Aşağıdaki link'i inceleyiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Blog Nedir? Tasarlamak için neler gerekir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslinda benim bir blogum var ama bloguma giremiyorum.yani giriyorumda nasil duzenliyecegimi filan bilmiyorum blogum oyle bos bos duruyor biri bana nasil yapildigini soylerse cok memnun olacagim
TESEKKURLER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
blog şablonu nasıl yapılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam ben plogspot site istiom kardes nasıl yaparım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bi blogspot açtım ama resimler yaptıklarımı falan nası eklicem ltfn yardm ednn.. Msn Sad
erolsan540 - avatarı
erolsan540
Ziyaretçi
4 Temmuz 2010       Mesaj #17
erolsan540 - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar blog ve space arasındaki fark nedir?
Ve yukarda verilen bilgileri bir kısım inceledim..Detaylı yardımcı olacak bir arkadaş varmı..İstediğim kendi hotmail adresimden arkadaşlarımın rahatca bloguma yada spaceme ulaşması..
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
aLmys - avatarı
aLmys
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #18
aLmys - avatarı
Ziyaretçi
Herkese merhabalar. Reklam vermek yasak mı bilmiyorum ama. Blogspot'tan bir blog açtım kendime. Yine kendimce birşeyler yaptım ama doğrusu pek yeterli gelmedi. Yardımcı olabilecek birileri varmı?

Mesela bir tane gördüm yine blogspottan çok hoşuma gitti ama şablonlarda öyle birşey bulamadım ben mi yanlış yerde aradım bilemiyorum.

Herkese şimdiden teşekkürler.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #19
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Windows live spaces vardi simdi blog olmus. Arasindaki Darnley nelerdir? Blog Internet gunlugu diye biliyorum. Bir de space yani alan var. Simdiden tesekkurler millet.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Block hazırlamak istiyorum. Block hazırlama hiçbir bilgim yok , google den bir blog sayfası açtım . öyle duruyor. Yapmak istediğim bir oyunu tanıtmak. Oyunda bulunan görevler hakkında resim eklemek ve ziyaretcilerin yorumları almak. Örneğin Level 1 görevi 3 tane elma topla. Level 2 görevi 2 tane dometes ek. Gibi görevleri alt alta sıralamak. Her resmin altına veya sağına açıklayıcı bilgi eklemek ve ziyaretcilerin yorumlarını almak. Bu bölümü anasayfaya link olarak verip , Görevler adı altında bir bölümde toplamak. resimlere yorum eklendiği zaman benim hazırladığım sayfa yapısında değişme olmasını istemiyorum.
2) anasayfaya Türkçe ve Ingilizce dil seçeneği eklemek istiyorum.Dediğim gibi blog konusunda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevirim. Teşekkürler