Arama

Blog nasıl yapılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2014 Gösterim: 16.445 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a iyigünler ben blog sitesi açtım ancak hiç bir düznlemesini yapamıyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz msn adresini verirseniz sevinirim ve sitemde reklamını yapmaktan kaçınmam
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
25 Ocak 2011       Mesaj #22
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

s.a iyigünler ben blog sitesi açtım ancak hiç bir düznlemesini yapamıyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz msn adresini verirseniz sevinirim ve sitemde reklamını yapmaktan kaçınmam

Linkleri inceleyiniz ;

Sponsorlu Bağlantılar
Blog yapımı

Blog Temaları

Blog Nedir?

İstediğiniz herhangi bir resmin http linkini alarak blog şablonu içerisinden düzenleme yapabilirsiniz. Önizleme yaparak deneme yanılma yolu ile zamanla öğrenebileceğiniz birçalışmadır. Kodların ne işe yaradığını adlarını ve gerekli yerleri bilmeniz gerekir. İlk etapta kullanmadığınız bir blog açarak deneme yanılma yöntemi ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin Msn Happy

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb;
blogcu'da bir blog açtım genel akışla ilgili bir sorunum yok ancak kendi hazırladığım temayı şablon olarak kullanmak istiyorum,bi siteye resmi yükleyip html ile blogada yükledim ancak saçma sapan oluyor sağ yasla yukarı devam etsin vb.gibi seçeneklerle oynadığım halde blog sayfasında olmuyor ne yapmam gerekiyor??acil yardımcı olursanız sevinirimmm
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
24 Şubat 2011       Mesaj #24
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb;
blogcu'da bir blog açtım genel akışla ilgili bir sorunum yok ancak kendi hazırladığım temayı şablon olarak kullanmak istiyorum,bi siteye resmi yükleyip html ile blogada yükledim ancak saçma sapan oluyor sağ yasla yukarı devam etsin vb.gibi seçeneklerle oynadığım halde blog sayfasında olmuyor ne yapmam gerekiyor??acil yardımcı olursanız sevinirimmm

Aşağıdaki mesajı inceleyiniz ;

Alıntı
Valeria adlı kullanıcıdan alıntı

Linkleri inceleyiniz ;

Blog yapımı

Blog Temaları

Blog Nedir?

İstediğiniz herhangi bir resmin http linkini alarak blog şablonu içerisinden düzenleme yapabilirsiniz. Önizleme yaparak deneme yanılma yolu ile zamanla öğrenebileceğiniz birçalışmadır. Kodların ne işe yaradığını adlarını ve gerekli yerleri bilmeniz gerekir. İlk etapta kullanmadığınız bir blog açarak deneme yanılma yöntemi ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin Msn Happy

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
www.blogcu.com'a Girin Oradan Daha Rahat Oluşturabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Microsoft Windows Lve Spaces (Alan)'a artık son veriyor. Microsoft kullanıcıların bloglarını Wördpress'e yükseltmek istiyor.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #27
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Blog da bir web sitesi olmuyor mu? Normalden farkı nedir?
deniztuna1999 - avatarı
deniztuna1999
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #28
deniztuna1999 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar kaçırmadan bence siz Chıp Mart 2011 sayısını alın. Bu sayısında ücretsiz domain ve hosting veriyorlar. com olmuyor ama şöyle oluyor. .......... . sitewebadam.com oluyor. Ben herkese öneririm. Süper şeyler çıkıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir bloğu başka siteye nasıl düşürürüz yardım edin lütfen
sugar_kiss - avatarı
sugar_kiss
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #30
sugar_kiss - avatarı
Ziyaretçi
ben blogger bloğumun başlık arkasına resim koymak istiorum nasıl koyablrim?? yardım edermisinizMsn Thinking