Arama

Peter Answer kimdir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2013 Gösterim: 35.275 Cevap: 44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

peter answer turkce ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

annemin adı?
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #32
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

annemin adı?

Açıklama aşağıdadır. Siteyi peteranswers yazıp arama motorları aracılığı ile bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Kısacası Peter kişi değil bir şaka aracıdır.

"Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor, ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız size soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap altta çıkıyor ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

Peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşluk braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikman alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyor ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyor.

Tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

herseyi bilen peter turkce ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

ben kimim
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #34
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben kimim

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Açıklama aşağıdadır. Siteyi peteranswers yazıp arama motorları aracılığı ile bulabilirsiniz.
Kısacası Peter kişi değil bir şaka aracıdır.

"Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor, ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız size soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap altta çıkıyor ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

Peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşluk braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikman alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyor ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyor.

Tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez.

eda biter - avatarı
eda biter
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #35
eda biter - avatarı
Ziyaretçi
selam acaba peteri nerden bulabiliriz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peter benimle şimdi konuşurmusun lütfen sana soracağım sorular var hadi hemen şimdi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]peterle turkce konus ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUO
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı