Arama

Propolis hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Şubat 2015 Gösterim: 28.600 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En güvenilir ürün Bee Propolis Eczanelerde satılıyor.
BEE PROPOLİS ® / Bee Propolis Damla
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Propolis B komplex içeriyormuş. Kilo aldırır mı? Yardımcı olursanız memnun olurum
Dilek
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
propolis doğal bir antibiyotiktir. faydaları saymakla bitmez. ağız yoluyla kullanıldığı gibi, harici yoldan da kullanılabilir. ben 6 yaşındaki ailevi akdeniz ateşi hastası oğlum için kullanıyorum. özellikle kışın soğuk havalarda çok etkili. antibiyotikten 100 kat daha etkili. herkese tavsiye ederim. piyasada çokça satılıyor, önemli olan orjinalini bulabilmek. herkese tavsiye ederim

http://www.xticaret.com/xticaret/?2097_79807
Nevin Karaağaç - avatarı
Nevin Karaağaç
Ziyaretçi
17 Şubat 2015       Mesaj #14
Nevin Karaağaç - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi BAMBAM adlı kullanıcıdan alıntı

MERHABA BEN PROPOLİS HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM VE FAYDALARININ NE KADAR ÇOK OLDUĞUNU GÖRDÜM. KEMOTERAPİ GÖRDÜM BUNDAN 2.5 YIL ÖNCE. BANA DA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM ELİMDE PROPOLİS VAR VE GÜNEŞ GÖRMEYEN YERDE CAM ŞİŞEDE BULUNUYOR FAKAT 2 YIL KADAR OLDU KULLANMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM BOZULMA SÜRELERİ VARMIDIR DİYE MERAK EDİYORUM. TEŞEKKÜRLER

Merhaba
propolis özellikle Avrupa gibi ülkelerde kansere destek olarak kullanılıyor bunun dışında bir çok dede deva.ben gıda teknisyeniyim. laborentim.üzerinde son tüketim tarihi ve bandroller gibi birçok konuya dikkat etmek gerekir.özellikle de sizin gibi özel durumlar da daha dikkatli olmak gerekir.bunun dışında güvenili olması gerekir.detaylı bilgi için faceten beni bulabilirsiniz.tüm gıda takviyeleri ve doğru kullanımları için.