Arama

Ciltteki kuruluğa ve sivilcelere neler iyi gelir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2013 Gösterim: 111.111 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüzünüzde yağ varsa bol bol sabunla yıkayın emin olun yağ geçecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YALNUŞŞ( ya peki bu elma sirkesi ve limon suyunu yaptığımızda bekletmemiz gerekiyormu birde kesin geçiyor demi biri elma sirkesi ile turp yap dedi denedim azalma değil çoğalma olduİ(

Sponsorlu Bağlantılar

ÇOĞALMA OLDUYSA ÇOK GÜZEL BEN GÜZELLİK UZMANIYIM SİZLERİN YORUMUNUZU OKUMAK BENİM İŞİM BAKIN DENİYİM AZALMA YERİNE ARTMA VARSA MÜKEMMEL CİLDİNİZ UYUMUYOR SİZİ DİNLİYOR SADECE 3 GÜN 3 GÜN ARTAR SONRA 13 HAFTA HİÇ OLMAZ 3 GÜN İÇİN 13 HAFTALIK GÖRÜNÜŞÜNÜE KATLANIN CUMA DENEYİN CUMARTESİ PAZAR OKULA ÇOK GÜZEL GİDERSİNİZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende
Arap Kızı kullaniyorum iyi geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gül suyu ve limon suyunu karıştırıp yatmadan önce yüzünüze sürün biraz bekletin ve yıkayın her akşam yapın bunu cilde çok iyi geliyo cildi yagdan arındırıyo ve yumuşacık yapıyo ben her akşam yapıyorum tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hepsi hikayeeee en iyisi yüzünüzü temiz tutun ben 34 yasındayım bende ergenlıkten cok cekmıstım hatırlarım tek bıldıgım sey yuzunu sureklı nazik bir şekilde bol bol suyla yıkayacaksın cilde tek iyi gelen şey doğal olarak elma 3 gunde bir elma suyu içebilirsiniz imkanınız varsada her gun yapın bunu yada pamuk alın yatmadan once lımonlu suya gecırın yuzunuze surun ama en ıyısı bol bol yıkamayı tavsıye ederım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teşekürler biraz azlama oldu ama süerkli yapabilirim değilmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
limon iii bi çözüm mü?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
TEK BAŞINA ELMA SİRKESİ KULLANILIRSA SİVİLCELENME ARTAR HEM LİMONSUYU HEMDE ELMA SUYU GEREKİR BUNLARI 15 DK BEKLETMENİZDE FAYDA VAR VE BU İŞLEM BİTTİKTEN SONRA PAMUĞA GÜL SUYU DÖKÜN HAFİFÇE YÜZÜNÜZÜ PAMUK İLE OVALAYIN SİVİLCE KURUYUP YOK OLACAK VE BU İŞLEM %90 ORANINDA (doğru yapılırsa) OLUMLU SONUÇ ALINIR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cildim Sivilcceli İse ?
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
27 Mayıs 2011       Mesaj #40
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Cildim Sivilcceli İse ?

Cilt sorunlarınızı uzman bir cildiyeciye danışıp halletmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.Alternatif olarak aşağıdaki bilgiyi inceleyiniz ;

Sivilce oluşumunda temizliğin önemi nedir?
Sivilce ciltteki aşırı yağlanma ile oluşur. Sivilceli hastanın yüzünü normalden fazla yıkaması yağlanmayı azaltmaz. Cildi kuruttuğu içib sabun benzeri temizleyiciler kullanılabilir. Nemlendirici ve benzeri ürünlerin mutlaka yağsız olanları kullanılmalıdır. Fondoten ve pudra gibi kozmetik ürünler kullanılmamalı, kullanılacaksa bile bunların yağ içermeyen çeşitleri kullanılmalıdır.
Sivilce izlerinin tedavisi
Sivilceler tedavi edildikten sonra eğer ciltte çukur biçminde izler kaldıysa lazer tedavisi yapılabilir.Bir çok lazerle tedavi şekli vardır. Genel olarak lazer tedavisi ile izler %50 ile %80 arası düzeltilebilir.

Sen sadece aynasin...