Arama

Ciltteki kuruluğa ve sivilcelere neler iyi gelir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2013 Gösterim: 111.111 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sivilcelerden kurtulmak için limon suyu ve elma sirkesi gerçekten iyi geliyormu? ben daha ilk kez deniyeceğim geçerse çok memnun olurum doğrusu tavsiyeleriniz içinde gerçekten çok teşekkür ederim saolun inşallah iyi gelir örümcek tavsiyelerin için saol... Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmem ama limon sivilcelere iyi gelir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence hiiiiiiç internetten araştırmayın adam gibi doktora gidin o sorununuzu çözer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim burnum çok yağlanıyor. Terleyince veya koşunca sivilcelerim çıkmaya başlıyor, ama hareket etmedikçe çıkmıyor. Bugün nane yapraklarını ezdim, içine üzüm sirkesi ile limon koydum. Karıştırdım yüzüme sürdüm. Bir faydası olur mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sivilceye limon çok iyi geliyo ayrıca cildi yumuşatıyo tavsiye ederim , yüzünüzü iyice yıkadıktan sonra kağıt havlu yardımıyla tampon yaparcasına kurutun ve limonu yüzünüze sürün limonu sürdükten sonra kaşınma gerilme gibi belirtiler olabilir limon yüzünüzde ne kadar kalırsa o kadar faydalı yaklaşık bi 30 dk beklettikten sonra yüzünüzü suyla iyice yıkayın ve yine kagıt havlu yardımıyla tampon yaparak kurutun . sonrasında gülsuyunu once pamuga dökerek yüzünüzü silin sonrasın gülsuyuyla cildinizi nemli bi şekilde bırakın faydanı 3 gün içinde görüceksiniz .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim yanaklarımda sivilceler alnımda sivilceler var bende sizin gibi dertliyim o yüzden şu an yüzümde şu formul var: 1 litre suya 3 yemek kaşığı elma sirkesi koyup iyice karıştırın(elma sirkesinin faydaları çok fazladır araştırırsanız görürsünüz) ve o karışımı pamuk yardımı ile yüzünüze sürün ve o şekilde tamamen kuruyana kadar bekleyin. benim şu anda yüzümde bu karışım var ve ilk kez deniyorum.gelişmeleri size aktarıcam Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yanağımda sivilceler var ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya peki bu elma sirkesi ve limon suyunu yaptığımızda bekletmemiz gerekiyormu birde kesin geçiyor demi biri elma sirkesi ile turp yap dedi denedim azalma değil çoğalma oldu

bence burda yazilanlara inanmayin cildiniz daha kötü olur ayrica sivilceniz varsa ezmeyin çünkü daha kötü oluyo cildiniz kizariyo ve ertesi gün yara oluyo ve cok çirkin görünüyo yaralari koparmayin çünkü kopardiğinizda iz kaliyor ve daha da çirkin görünüyorsunuz ve üzülüyorsunuz eyer sivilcenizi sikiyorsaniz akşam yatmadan önce pamuk ile kolanya sürün suratinizi yakiyo ve kaşitiyo sakin kaşimayin çünkü mikroplar ariniyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burda kac mıktar kullancagamz yazmıyo ki
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Elma sirkesi ve limonu sakın denemeyin çok kötü yakıyo ben dayanamadım hemen yüzümü yıkadım .s