Arama

Tırnak uçları nasıl beyaz olur? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Aralık 2014 Gösterim: 65.732 Cevap: 49
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
19 Ağustos 2011       Mesaj #31
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

limonu sölemiş bazı arkadaşlar ama ben bi yerde okumuştum limon tırnakları sarartıyo demişlerdi ne yapcaz peki biz şimdi hangisine güvencez . . .

İnceleyiniz El ve Tırnak Bakımı

Sponsorlu Bağlantılar
Eğer durum sadece göz estetiği olsun diyorsanız,tırnağınızın ucunu beyaz oje ile ince tabaka halinde boyayabilirsiniz.

French

Manikür elleri son derece bakımlı gösteren bir manikür ve oje uygulama stilidir.

Tırnaklarınızı kısa ve küt olarak olarak törpüleyin.

Tırnaklarınızı kuvvetlendirmek ve ojenizin ömrünü uzatmak için bir kat renksiz kuvvetlendirici uygulayın.

Tırnağınızın beyazına (uç kısmına) bir kat beyaz mat oje sürün. Bu işlemin kolayca yapılması için kendinden yapışkanlı bir kağıtla tırnağınızın geri kalanını kapatabilirsiniz.

Bir pamuklu çubuğu hafifçe asetonla ıslatıp taşırdığınız kısımları temizleyin.

Uç kısımlara uyguladığınız beyaz ojenin tamamen kuruduğundan emin olduktan sonrasmilev tırnağınızın tümüne pembe, bej veya açık mor gibi natürel renkte bir oje sürün.

Kurumaya bırakın ve diğer elinize geçin.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yarım saat limon suyuna yatırın, yemek sodasıyla ovalayın, sonra da nemlendirici krem yedirin. Yıkayıp parlatıcı ve koruyucu oje sürün. Beyaz tırnaklarınız hazırdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gitar çalıyorum ve tırnaklarımı uzatıyorum işim nedeni ile fazla ilgilenemiyorum içini temizlemek için ne yapmam gerekiyor
yelzzz - avatarı
yelzzz
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #34
yelzzz - avatarı
Ziyaretçi
onlara french yaptırısan şık durur ben çok severim,,,
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu arkadaşın kolanya şaç kurutm makinesiyle yaptıklarını denedim 3-4 kere birşey olmazdı.O arkadaşa sesleniyorum.
-Nerenden salladın ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya gözünüze sevem tırnak ucunun ojeyle beyazlatılcagnı bılmeyen mı var . tırnakta bellı bı renk elde etmek ısteyen zaten bunun tırnak boyası denen ojeyle olacagnı biilir. komık komık konusmayn, frenchden bahsedyosunuz. sorulmak ıstenen dogal yolla nasl beyazlatılcagı olsa gerek. bı de fırca ve macun yontmı var dıs fırcalar gbı fırcalayın ıyı gelıyormus arkadaslar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benimde tirnaklariminucu beyaz degil ama ben her gun kurdanla aralarini temizliyorum ve tirnaklarimin aralarinitemizledikten sonra hemen gidiyorum banyoya sabunla guzelce tikiyorum ve tirnalklarimin kurumasini bekliyorum okadarda çok beyazlamiyor ama yinede bana yetio sakin ve ama sakina limon suyuna koymayin yoksa hep sarilasiyor bide oje surmeyin çunku oje sormek gunah hemde çooooooooooooook gunah.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bilmiyorum neyapicagimi hemde hiç bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tırnakların beyaz olması için salataya sıktığınız o limonu atmayın tırnaklarınızı içine sokun we mıncıklayınn beyazlaştırıyoMsn Happy daha hızlı uzamasını istiyosanızda bunun için ojeler war daha çabuk uzamasını sağlaıyo saydam renklerde.ayrıcada geceleri zeytin yağı sürüp tırnaklarına 5 dk lık bi masaj yapabilirsiniz buda tırnaklarınızın beslenmesine we çabuk uzamasın yardımcı olur.
byz_qny - avatarı
byz_qny
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #40
byz_qny - avatarı
Ziyaretçi
1.Yarım limonun içine parmaklarınızı, tırnaklarınız içinde kalacak şekilde yerleştirin. Birkaç dakika bekleyin. Limondaki doğal asit tırnaklarınızı beyazlaştırır.
2.Yarı yarıya oksijenli su ile su konulmuş bir kapta, tırnaklarınızı sabunla yıkayın. Tüm tırnaklarınızı yıkadıktan sonra durulayın
ve sonra bir losyon sürün.
3.Dişlerinizi için kullandığınız parlatıcı ve beyazlaştırıcı ürünler tırnaklarınızda da işe yeriyor.
4.Tırnaklarınızı dişlerinizi parlatan ve beyazlatan macunlarla yıkayın.
5.Beyaz tırnaklar için oksijenli su ve suda bekletilmiş fırçayı deneyin. Islak fırçayı tırnaklarınızın temiz olduğunu görünceye kadar tırnaklarınıza sürtün.
6.Diş macunu ve fırça ile temizlik olur mu’ demeyin, bir kez deneyin. Bir diş fırçası alın ve beyazlatıcı diş macunu sürerek tırnaklarınızı fırçalayın. Temizlendiğine emin odluktan sonra ellerinizi durulayın ve nemlendirici bir losyon sürün.