Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.021 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2012       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birini çok ama çok sewiyorum her gün onun için ağlıyorum bana bakıyor ama başkasını seviyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2012       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 8-inci sınıfa gidiyorum ve bizim sınıfta bir çocuk var onu çooooooooooook seviyorum amabiraz kiloluyum o yüzden beni umursamıyor bile ha bide bizim sınıfta bir kız dahavar o da hafif kilolu galiba onu seviyor bunun için ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2012       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini seviyorumm ama o beni sevmior benim onu sevdiğimide biliyor benden hep kaçıyor ama ona çok aşık oldum lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnn

Bnde aynı durumdaym bndn surekli kacıo onla ilk baslarda cok ilgileniodm halada ole ama belli etme sana yakin davranir ve ona deki baskasiyla cikiorum de emn ol kıskanir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2012       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off bende aynı durumdayım dün ona yazılın nasıl geçti diye sordum oda girdi bize dedi ve gitti sanırım acelesi vardı geçen sene öyle değildi kursta tanışmıştık ikide bir çantamla oynuyodu yada kalemle sırtıma dokunuyoduu sizce beni seviyormu onunla konuşmak için yazılıyı falan bahane ediyorum napcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgilimle 5 aydır çıkıyoruz ben ona saat aldım aldığım saati kardeşine sordum abinin kolundaki saati gördün mü diye oda gördüm sen mi aldın dedi bende hayır ben almadım dedim kardeşi inanmadı gitti babasına söyledi babasıda benim sevgilimi dövmüş sonra geldi bana ayrılalım dedi aldığım saatide bana geri verdi şimdi onun arkadaşı bizi barıştırdı ama arkadaşı beni gördüğü yerde bana bkarak gülüyo sanki sevgilim beni aldatıyormuş gibi bir his var içimde
aşktanem - avatarı
aşktanem
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #96
aşktanem - avatarı
Ziyaretçi
ben aşıktım o beni bıraktı ya ne yapayım yıkıldım varya kızdan soğudum resmen kızdan soudum
7nirvana7 - avatarı
7nirvana7
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #97
7nirvana7 - avatarı
Ziyaretçi
Allah alla aşk utanılcak çekinilcek bir şey mi lütfen yapmayın ya kalp bu söz dinlemez dinginleyemezsiniz dinginlememelisiniz....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2012       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın şunu bilinki oda sizi seviyor Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de bir çocuğu seviyorum ama o bnmle gönül eğlenditiyormuş şuan kafam çok bozuk deliriormm lütfen yardım edin onu nasıl tekrar kendime AŞIK ettirebilim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aramızda cok büyük yas farkı var Msn Sad ama onu cok sewiorm napcm bn