Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.017 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2012       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim mahalleye yeni bir çocuk taşınmıştı.ilk önce hiç sewmedim deli dedim ama sonra sokağa oynamaya indik.arkadaşlarım bizi tanıştırdı.çok eğlenceli biriymiş .ben ne olduysa oldu aşık oldumm. deli gibiii kanka manka die konuşuodum ama deli gibi aşıktımm.sonra bir gün bana sordu sen kimi sevion die sölemezsen küserim die bnde söyledim onu sewdiğimi o da bni seviyomuş şimdi çıkıyoz.kısa ve öz sewdiğiniz kişi de sizden biraz da olsa hoşlanıyodur bu kanıtlanmış isterseniz araştırınnnnnn................................
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2013       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de senin gibi düşünüyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2013       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben daha sevdıgımı ıtıraf edemedım karsılastıgımda arada sırada gozlerımın ıcıne bakar onu o kadar sevıyorum kı korkuyorum ona bunu soylemeye ya reddederse dıye o zaman onu unutmam gerekır ben unutmak ıstemıyorum onun da benı sevmesını ıstıyorum ınsallah benı sevıyordur o zaman sımdı buraya uzuntumu paylasıyorum eger benı sevdıgını soylerse mutlulugumu yazar ınsallah hepınız sevdıklerınıze kavusursunuz ınsallah bende...........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2013       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

hiç bir zaman peşinde koşan sen olma.. bir bayan gurulu olmalıdır.. istediği kadar yakışıklı olsun.. sende çok güzelsin..Smiley9
aslında demek istediğim bazen koşabilirsin.. koş ama koştuğunu o anlamasınMsn Tongue

dediğin doğğruda zaten çocuk tınlamıyo kız da umursamazsa onn işi zor olurr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2013       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı iş yerinde çalıştığım kıza aşık oldumm. arkadaş vassıtası ile benle ilgili ne düşündüğünü öğrendim.beni arkadaşı olarak görüyormuş. onunda beni sevgili olarak görmesi için ne yapabilirim.. acill yardımmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2013       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN ONU SEVİYORUM O BENİ SEVMİYOR SEVMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2013       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allahım diyorum nolur hakan bana çıkma teklifi etsin hiç düşünmeden evet derim şimdi 5'e geçtik biz 4 kızız sınıfta duygu rabia camile ve tuğçe.evet bende paragrafda yazdığın bir umut bi ışık bekliyorum.sınıftaki kızlar hakanı benimkini yani aşkımı seviyorlar ama ben onlara kaptırmam

NOLUR BANA YARDIM EDİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2013       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet onu seviyorum. Benim gibi seven kimse çıkmadı onu . Bir kız daha vardı . Okul onu konuşuyordu (isim vermek istemiyorum) onu seviyoor falan diye . Oysa ben ondan fazla seviyordum . Kimse bilmiyordu sadece . Şansa bak sevdiğim çocukta *** . Onu seviyorum başkasıyla çıkıyor . Ben ona hep kardeşim dedim ve şimdide ona seni seviyorum diyemiyorum . Ben çok değiştim . O beni değiştirdi ve onu gerçekten çok seviyorum . Ama boyum ona oranla çok kısa beni takmıyor bile ve herkes onun peşindee..
Son düzenleyen _EKSELANS_; 29 Ağustos 2013 15:19 Sebep: uygunsuz kelimeler çıkarıldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2013       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı Duruma Bende Düştüm Ama ne Yapcamı Bilmiyorum Pek benle İlgilenmi Önceleri Onu Belli etmeden GÜzel Şeyler Yapardım Şimdi İse Beni Hic kafasına Takmı Ama ben onu Cok seviyorum Bunu nasıl Daha İyi Belirtebilirim Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2013       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben onu seviyorum ama onun beni sevdiğini sanmıyorum bi kresinde abisi o oişlerden anlamaz dedi ama o da beniseviyomuş ama şimdi belki sevmiyodur bilmiyorum şimdi yalvaça gitti ve onu çok özlüyorum onu görmedikçe deli oluyorum keşke gitmeseydi onu çok ama çok özlüyorum dün gördüm ama hep arkası dönük olarak görüyorumve yüzünü sadece facedeki resminde görebiliyorum artık nasıl dayanıcam hiç bi fikrim yok keşke her gün görsem onu ama nerdeee onu yaza kadar göremem artık çok zor onsuzluk