Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.018 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2013       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler bir kız sizden bişey gibi ister olur sizde sorarsınız utanır ve sizi sevdiğini anlarsınız bir söz vardır dün artık tarih oldu yarın ise bir bilmece ama bugün sana bir hediye bunun kıymetini bilmek gerek
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2013       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdiğim kişi bana geçen seneye göre ilgi göstermiyo bna bu işin tekniklerini söleyin nolr ne ypmlıyım bni sevmesi için sadece bi yanıt vermş akrabama oda bna söylemyo fuuuuuuuuuuu yrdım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2013       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben sıradan bi, kızım sevdiğim kişinin o kadar havalı arkileri varki üstelik kız.ne yapmalıym çok üzgünüm bana bi bakışı içime eritiyoooooooooooooooooooooooo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2013       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini seviyorum ama herkes aslında onu seviyo ama o benim olsun istiyorum ama çocuk çok yakışılı olduğu için tabiii bana bakmıyo onu elde atmek için ne yapmalıyım lütfen yardımmm edin !!!!!!!???

bende birisini seviyorum oda beni seviyor ama herzaman birisi aramıza giriyo ne yapmalıyım Msn Sad
Kobra 643 - avatarı
Kobra 643
Ziyaretçi
22 Kasım 2013       Mesaj #115
Kobra 643 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya benimde sewdiğim çocuk kankamın çok samimi arkisiydi ilk başta ona karşı hiç bir şey hissetmiyodum ama sonra bana çok hoş samimi geldi gün geçtikce ona bağlanıyodum sanki onu o kadar çok ewiyorumki anlatamam ya önceden gözlerimin içine bakıyodu ama şimdi ben bakmaya çalışıyorum olmuyo ona onu sevdiğimi sölesem mi? yoksa aşkımı kalbimemi gömsem bana yardım etseniz çok ihtiyacım war lütfennnnnnnn

git ve açıkla belki oda sana karşı bişeyler hissediyordur kalbine gömerek şansını engellersin git ve bir kenara çek durumunu anlat
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2013       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi çocuk var zamanında o beni seviyodu ben onu sevmiyodum çıkma teklifi etti kabul etmedim şimdi ise bn onu seviyorum o bnei sevmiyor ne yapsam bilmiyorum çıkma teklifini kabul etmediğim içinn çok pişmanım başkalarından çıkma t. geliyor ama kabul etsemmi etmesemmi bilmiyorum diğerleri ile inadına mı çıksam acaba diyorum ama bni kıskanmıyor bni akadaşı olarak görmesinden korkuyorum bn onu çok seviyorum ne yapmalıyım eğer söylersem bana küsebilir...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2014       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bir kızı öyle sevmiştimki inanamazsınıs sonra kızla 5 kere ayrıldık çıkdık sonunda tekrar çıkdık sonra gene ayrıldı kız şimdi benden nefret ediyo ona nasıl davramam gerekiyo lütfen okuyun çok önemli onu çok seviyorum please Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2014       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence ona kendin git seni seviyorum de bende aynıydı gıcık kapıyodum o gitti çok üzüldüm hasta oldum rüyama girdi ama sonra facebookyan seni seviyorum dedim oda bir kaç gün sonra seni seviyorum dedi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2014       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben onu daha yeni sevmeye başladım ama o başkasını seviyo Msn Sad benimde bu durumda pisikolojim bozuluyo evde sürekli ağlıyorum onun beni sevmesi için ne yapmalıyım ? Msn Sad
_Jade_ - avatarı
_Jade_
Ziyaretçi
3 Nisan 2014       Mesaj #120
_Jade_ - avatarı
Ziyaretçi
Birine kendini nasıl sevdirirsin... Aslında bu sorunun cevabı tam olarak bende yok. Bilemiyorum ama sanırım ben de aynı durumu yaşıyorum çünkü... Biri var ve ondan hoşlanıyorum. Dershanede aynı sınıfta olmamıza rağmen ( 2 yıldır ) onunla doğru düzgün hiçbir konuşmamız olmadı. Çok eğlenceli, sempatik ve yakışıklı. Benim yapabildiğim tek şey ise ona aval aval bakmak Msn Cool... Bazen anlayacak diye korkuyorum çünkü rastgele ona bakarken göz göze geldiğimiz çok zaman oldu Msn Embarrassed... Ne düşünmeliyim bilmiyorum. Her neyse demek istediğim durumlarımız benzer ve ne yapacağımı bilmiyorum. O nedenle sana tavsiye vermek bana pek düşmez sanırım. Benim de tavsiyeye ihtiyacım var Msn Grin...