Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.013 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2014       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
seni birisiyle kıskandırmaya çalışıyordur çünkü benim sevgilimde öyleydi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2014       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadalar bana yadım edin beni sevmesi yapmam gereken nee yhaaa

bence ole duusnmeyin bile senis evicekse bu halinla svemelii onun seni sevmesi için hiç bişe yapammassın herşey olucağına varır yani ne yapsan boş herşeyin ilacı zamandır Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
6 Haziran 2014       Mesaj #123
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sıla adlı kullanıcıdan alıntı

Bende sizin gibi deliriyorum :p beni sevmiyor başkasını seviyor ama benim onu sevdiimi biliyor tam bakacağı sırada ben ona bakıyorum önüne dönüyor ama bilmiyorum beni sevmesi için ne yamalıyım -_-

sevgi bana göre zorla olacak birşey değil illa beni sev diye kimse zorlanamaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2014       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;1665500]HERŞEYİ BAŞTAN YAZICAM ASLINDA O KADAR DOLUYUM Kİ.. ŞU BR KÇ GÜNDÜR SÜREKLİ AĞLIYORUM VE HAYTTAN BAGLARIMI KOPARMIS HALDEYİM.
ONUNLA İLK TANISTIGIMIZDA ONA KARSI HİÇ BİŞY HİSSETMEDM O ZMANLAR O Bana bakıyordu daha sora bir arkdasm onn bana baktıgını söyledi ve ona yakın davranmam gerektigini söyledi.Bnde normalde hoslndıgım çocugun ynnda bile duramam bu sefer arkdaslaıma uyarak ona yakın oldum ona onu sevdigimi blli ettm gözlerine bktım aynı seklde oda bana yakın oldu..Amaa aradan 3 ay gecti böyle ... O bana bakıor ben ona konusuoruz samimiyzz ama tklf feln yok... Smdide ögrendm kii kmseyle cıkmazmıss... Ne yapıcam ben naısl unutucammm..Aslındaaa suan gururumda bir yndan bastırıyor ne yapmalıyım yarıdm edn ltfen bence söylemelisin açıl yani ben aclmadm kaybettm onu cook pısmanım
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
25 Haziran 2014       Mesaj #125
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Güven vermelisin
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
27 Haziran 2014       Mesaj #126
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bende birini seviyorum ama ne yapiyim o beni sevmiyosa icimdende atamiyorum ya bu nasil bisey hic anlamiyorum onu kendisi bir zamanlar bana surekli bakiyodu bunu bana soyluyodular ama ben hic takmiyodum birden bire her sey bitdi o an anladim ben onu seviyomusum bana bakmamaya basladigi gun

Sen onu takmayınca bitmiş şimdide o seni takmıyor anladığım kadarıyla. Samimi olmakta fayda var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2014       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Merhaba adım Ayşe, sevdigim insanın dikkatini nasıl çekebilirim?

Gururlu ol arada bir gözünün önünden geç seni fark etmesini sağla ama ona bakma geçerken dikkati kendi üzerine çek bakımlı ol bide havan olsun havalı kızlar her zaman bir adım öndedir Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2014       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini seviyorum ama herkes aslında onu seviyo ama o benim olsun istiyorum ama çocuk çok yakışılı olduğu için tabiii bana bakmıyo onu elde atmek için ne yapmalıyım lütfen yardımmm edin !!!!!!!???

seni seviyorum demelisin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2014       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1. yorumdaki biraz fazla abar
tmış kız seviyosa sever sevmiyosa yol verin gitsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2014       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sınıfımda çok yakışıklı sarışın bi çocuk var gözleri masmavi ben ona aşığım :* o bana aşıkmı bilmiyorum Msn Sad arada bi bakışıyoruz göz göze geldiğimizde oluyo fakat çocuğun yanında yani sıra arkadaşı bi kız, erkek değil e tabi öyle bi çocuğa kim aşık olmasın...
Ve sıra arkadaşıda çocuğa aşık :/ sınıfa ilk geldiğimde gözlerim ilk ona çarpıştı hatta ona bakıcam diye kafamı veya ayağımımı ne vurmuştum Msn Grin ama çocuk bana bakmıyodu galiba pek hatırlamıyorum.. Beni sevmesi için ne yapmalıyım??