Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.008 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar bende birini seviyorumm tanısmamız şöyle oldu
o beni kuzenine ayarlıycaktı bende istememistim megerse ayarlamaya calıstıgı kuzeni nisanlıymıs ve benimde onunla tanıstıgımız zaman bi sevgilim vardı ona anlatır dururdum o da hep bana ondan adam olmaz derdi ve sonunda onun lafına geldim Msn Happy ona onu sevdigimi söyledim önce sevdigim bi kız var dedi ve beni basından attı daha sonra da ögrendim ki cok sıkıntıları varmıs kafasını toplaması lazımmıs Msn Confused mesajlarıma da cevap vermiyoMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
onunla cocukla evlerimiz cok yakın onu her dısarı cıktıgımda görüyorum ama elimden bsey gelmiyo nolursunuz bana yardım edin kafayı yiycem simdiden tesekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birini seviyorum onun ilgisini çekmek için ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
dalt10 - avatarı
dalt10
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #23
dalt10 - avatarı
Ziyaretçi
hacı hic urasma söyle herkseyi beni sevmemen dünyanın sonu deil ama seni bnm kadar kmse sevemz flan damardan qir işe yarıo bn yptm hacı kız böyle gözü doldu snde yap ama heycan varsa urasma x)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 5.ci sınafı gidiyorum kıza açılmı yha utanıyom ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt yha benimde var.ama o bana hiç bakmiyo bile onun ilgisini çekmek ve ona güzel görünmek için ne yapmalıyım..ama makyaj yok ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN DE BİRİSİNİ SEVİODUM AMA O BENİ DEİLDE BAŞKA Bİ KIZI SEVDİĞİNİ DÜŞÜNÜODUM AMA BİR ANDA ONDAN BANA TEKLİF GELDİ ÇOK MUTLUYUM SABRET ONA YAKLAŞ AMA ARKADASÇA KENDİNİ SEVDİR İNAN O DA SENİ SEVER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn delirecem bizim sınıfta bir kıza aşık oldum onun sürekli gözlerine bakıyodum oda bakıyor sürekli ama tam tklif edecektim ki erkek arkadaşı olduğunu sööyledi ama halada bakıyor ne yapmam lazım uzak durmaya çalışıyorum ama o rahat bırakmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çok mutsuzum onu çok seviyorum ama beni anlamıyo unutamıyorum işte diyoki aramızda yaş farkı var sonra ben kimseyi sevemem diyo napıcam ben lütfen yardım edin arkadaşlar çooooook özledim.......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDE BİRİNDEN HOŞLANIYORUM AMA O HOŞLANIYOMU BİLMİYORUM YHA 2 SENEDİR HOŞLANIYORUM AMA GİDİP BAŞKA KIZMLARLA SAMİMİ OLUYO YADA BAŞKASINDAN HOŞLANIYO DELİ OLUCAM KEŞKE HERŞEY FARKLI OLSAYDI KEŞKE ONUN DÜNYASINDA BENDE OLABİLSEYDİM AMA BU MÜMKÜN DEİL PEŞİNDE KOŞMAKTAN YORULDUMA AMA O HALAY ORULMADİ...ONU HAL SEVİYORMUYUM BİLMİYORUMMM...!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer sewiorsan onu tbki kş derim ama ona sewdini blrtmeki hawalnmasn ve onn dikkatini çkmeye bakMsn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy