Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.014 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Utanmak.. Bilirim o duyguyu. Ama aradan 3 yıl geçince boş ve anlamsız geldi utanmak.. Utanmak bana onu kaybettirdi. Eğer utanmadan 3 sene önce ilk aşık olduğumda söyleseydim bunu ona belki aramızda birşeyler olabilirdi. Ki bunu olasılıklara dayalı olarak söylemiyorum. Onun azından da duyduğum için.. Ama şu an o iş imkaansız.. Artık o başkasını seviyor. Başkası her ne kadar onu sevmesede.. Onunla aynı durumdayız ve bu beni deli ediyor. Siz siz olun aşık olduğunuz zaman önce onu tanımaya çalışın onunla ilgili herşeyi öğrenin. Sevdiği aktivitelere etkinliklere katılın. Sevdiği müzikleri dinleyin. Emin olun o müzik ne kadar iğrenç olsa da size hitap etmesede o sevdiği için hoşunuza gidecektir. En büyük tavsiyem de şu.. Onu taklit edermiş gibi davranmayın. Sanki onu tanımadan öncede onun yaptığı aktiviteleri dinlediği müzikleri seviyormuş imajı verin. O zaman ikinizin ortak özellikelrini gördüğünde size ilgi duyacaktır ve konuşacak daha çok şeyiniz olacaktır. Ona arkadaş olarak yaklaşın hemen seni seviyorum demeyin. İyice tanıyın sonra söyleyin. Söyledikten sonra tepkisi kötü olursa.. Ki kendinizi ona alıştırırsanız kötü olmaz. Sadece sizi sevmediğini ama sevginize saygı duyduğunu bildiren cümleler kullanır. İşte bu cevabından sonra sakın üzerine gitmeyin.. Ona arkadaş gibi davranın daha çok ilgi çekin. Fakat o saatten sonra sevdiğinizi birdaha söylemeyin. Bunları yaşadığım için iyi bilirim. Msn Tongue Bazen bu durum çok uzun ve sinir bozucu sürebiliyor ama ne yapalım seviyoruz be hacı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhh arkadaşlar msnden veya face den yararlanın şimdi konuşun güzel bi espiri patlatın sonra seni sevorum dein reddederse ahh sanamı yazdım fln idare edin... benden sölemesi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadalar bana yadım edin beni sevmesi yapmam gereken nee yhaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benmde ole ama o bni sevmio Çok seviyorum peşinden koşuyorum Msn Sad ama ne ypıcam yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
O senin koşmasını ßekleyecek seni peşinden koşturacak......Nekadar yakısıklı olsa bile kosma.Sende güselsin Sen onu pesinden kosturacak.Eğer o kosmuyosa sen kosuyosan seni sewmiyor.Eğer senin pesinden o kosuyosa .....GERCEK ASK BUDUR......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaş önemli deilki bence bu sadece bi bahane olmuş onun için.zaten normal olanı erkekle kadın arasında 4 5 yaş olmasıdır..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk Yoruma Katiliyorum Ancak Lakin Bayanlarda Aşik Olursa Kalbinin Götürdügü Yere Gitmeldir Ben Bayan Degilim Ama Bnce Bu Bayanarin En İyi Özelliklerinden Birisidr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk Yoruma Katiliyorum Ancak Lakin Bayanlarda Aşik Olursa Kalbinin Götürdügü Yere Gitmeldir Ben Bayan Degilim Ama Bnce Bu Bayanarin En İyi Özelliklerinden Birisidr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmiyorum ben çak seviyorum of neyapacağım ben onu seviyorum ama o seviyomu of çokkkkkkkkkk seviyorum ama beni takmıyo bile önceden bakıyodu ama şimdi bakmıyo ne kadar zor bi durumdayım keşke herşey farkLı oLabiLseydi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmiyorum ben çak seviyorum of neyapacağım ben onu seviyorum ama o seviyomu of çokkkkkkkkkk seviyorum ama beni takmıyo bile önceden bakıyodu ama şimdi bakmıyo ne kadar zor bi durumdayım keşke herşey farkLı oLabiLseydi ona keşke sevdiğimi söyLeyebiLsem ama BİR kız oLarak söyLeyemem ya tabi kızlarda söler ama ya o bana beni sevmediğini söylerse o zaman ne yapacağım ben onu çokkkKKkKkKKkKkKkKkKkkKkKkKkKkkKkKKkKkKk seViyoRRummmmmmmmm burda söyLeye biLiyorum ama onun yanında elim ayama dolanıyor o bnden 1 yaş büyük keşke aynı sınıfTa oLsaydık ÇOK MUTSUZUM onu çok seviyorum kalbimdesin herzaman birinden VAZGEÇMEK İSTİYORSANIZ BAŞKASINA AŞIK OLMAYA ÇALIŞIN BÖYLE DAHA KOLAY UNUTURSUNUZ Msn Sad AŞIĞIM BEN SANA ANLASANA OFFFFF