Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.018 Cevap: 133
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #51
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini seviyorumm ama o beni sevmior benim onu sevdiğimide biliyor benden hep kaçıyor ama ona çok aşık oldum lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnn

Bildiği halde istemiyorsa zorlamamalısın ama zor tabi ve çok düşme üstüne
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa bende onu cok seviyorumm eskiden kankasıydım şimdi benı kardeşi olarak goruyo soylemeye utanıyorum arkadşlığımız bozulur diye soyleyemiyrum... Msn Sad napıyım acaba ... oda başkasını seviyo ... ama onun sevdiği kşi de onu sevmiyo Msn Sad napıcam bılemıyoeum Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşında bir kızım
Hami diye birini sewiyordum arkadaşım bana ayarladı çıktık mahalledendi sorna mahellee yayılır die çok korktum. Ayrılmak zorundaydım... Daha sonra mahalledeki bnm yaşındakiler duymuşdu çok korktum ailem duycak die. Daha sonra bana Tekrar çıkma teklifi etti kabul etmemedim birdaha etti kabul ettim 2 3 hafta sonra o ayrıldı pişman olduqunu söledi ve tkrar çıkma teklifi etti 3 bir şans veremezdim am onu sewiyordum kabul ettim arkadaşalrı elini tutup öpmememi istediğini sölediler bnde yapamam deidm benden alsında böle birşey istemiyormuş... Ama bnden ayrıldı Beni sewdiqinini söLE ve çıkma teklifi ettti daha sonra arkadaş kalalım dedeiğinde yıkılmıştım çok kötü oldum kanqama şunu söledim kanqa bni affet seni sewiyorum ona da şunu söle ben onu çoook sewmiştim onun için herşeyi gözü almıştım ama artık dayanamıyorum dedim ve bir inşaaat vardı tam atlarken onların sesini duydum en çok da onun yapamadım bni atlarken görmedi ve inanamadı atlıyamamıştım daha sonra baana tavır ayaptı yanlışlıklaa ona tokat atttım bir kaç gün sonra ödeşcz dedi oda bana attı. teraviye gidiyorduk onlar bizi çaqırdılar bizde girmedik camiye hami çemberimi aldı ve açtı onu yakalamaya çalışıyordum sonra bana 'baqırma' dedi çemberimi vermesini istedim ve ona vurmaya bşaladım sonra elimi tuttu vurma die hami elimi bırakırmısın dedim bana bni sewiyomusun dedi sen cevabını biliyorsun dedim dedim çerberimi aldım bua rda sewiyorum dedim ve bana s*ktir git dedi arkadaşım 00nLA konuştu tmm baarştık demiş yarın konuşalım demiş bnde onda kalpli bi kolyemvardı ona vermesini istedim almış ertesi gün yanına gidicktim onları gördük kanqamLA annesi hamiyi çaqrın nereye gidiyormuş die bizde çaqırdık sonra bize siktirin gidin dediler bizde anlamadım biz bireşy dedik gibi sandılar artık bni istemiyo ve soquduqunu zannediyorum ama onu çoook sewiyorum ne olur bişeler yapın bişeler söleyin başımdan geçenler bu
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #54
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 13 yaşında bir kızım
Hami diye birini sewiyordum arkadaşım bana ayarladı çıktık mahalledendi sorna mahellee yayılır die çok korktum. Ayrılmak zorundaydım... Daha sonra mahalledeki bnm yaşındakiler duymuşdu çok korktum ailem duycak die. Daha sonra bana Tekrar çıkma teklifi etti kabul etmemedim birdaha etti kabul ettim 2 3 hafta sonra o ayrıldı pişman olduqunu söledi ve tkrar çıkma teklifi etti 3 bir şans veremezdim am onu sewiyordum kabul ettim arkadaşalrı elini tutup öpmememi istediğini sölediler bnde yapamam deidm benden alsında böle birşey istemiyormuş... Ama bnden ayrıldı Beni sewdiqinini söLE ve çıkma teklifi ettti daha sonra arkadaş kalalım dedeiğinde yıkılmıştım çok kötü oldum kanqama şunu söledim kanqa bni affet seni sewiyorum ona da şunu söle ben onu çoook sewmiştim onun için herşeyi gözü almıştım ama artık dayanamıyorum dedim ve bir inşaaat vardı tam atlarken onların sesini duydum en çok da onun yapamadım bni atlarken görmedi ve inanamadı atlıyamamıştım daha sonra baana tavır ayaptı yanlışlıklaa ona tokat atttım bir kaç gün sonra ödeşcz dedi oda bana attı. teraviye gidiyorduk onlar bizi çaqırdılar bizde girmedik camiye hami çemberimi aldı ve açtı onu yakalamaya çalışıyordum sonra bana 'baqırma' dedi çemberimi vermesini istedim ve ona vurmaya bşaladım sonra elimi tuttu vurma die hami elimi bırakırmısın dedim bana bni sewiyomusun dedi sen cevabını biliyorsun dedim dedim çerberimi aldım bua rda sewiyorum dedim ve bana s*ktir git dedi arkadaşım 00nLA konuştu tmm baarştık demiş yarın konuşalım demiş bnde onda kalpli bi kolyemvardı ona vermesini istedim almış ertesi gün yanına gidicktim onları gördük kanqamLA annesi hamiyi çaqrın nereye gidiyormuş die bizde çaqırdık sonra bize siktirin gidin dediler bizde anlamadım biz bireşy dedik gibi sandılar artık bni istemiyo ve soquduqunu zannediyorum ama onu çoook sewiyorum ne olur bişeler yapın bişeler söleyin başımdan geçenler bu

Bu yaşlarda olur ve ileride de unutulur. Daha fikirlerin değişir. Şimdi derslerin kafa yormalısın. Yaşının gerektirdiği şeyleri yapmak senin için en doğrusu olacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saol hacı başka tawsyn warmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
of arkadaşlar bn aşığım ama o bni sevmiyor .yüzüme bile bakmıyor. bni gördüğü herhan kçıyor napmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence seni arkadaşı olarak görüyodu ve senin onu sevdini bir şekilde öğrenmiş olabilir.bence onu qördüğün bir yerde biraz tavır yap nedenini söle vs.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
Ben bizim sınıftan birine aşık oldum. onu 2 senedir seviyorum. kasımda 2 sene olcak. ben hala aşığım ona yarım edin lütfen. bana bakmıyo. ben ona bakınca bakıyo. aynı sınıfta olmamız benim için avantaj ama deli gibi seviyorum. çok oldu seviyorum hala onun hareketleri hoşuma gidiyo. espiri yaptığında komik olmasa bile o söyledi diye gülesim geliyo. okulda biz kızlarla otururken top gelirse ben atıyorum mesela. o an bana işareti yok mu ölüyorum o an. ama sevgiliside yok yani engeli yok. ama benim tellerim var ve o kadar kötü drmuyo ve bana yakışıyo hatta. ama delirmek üzereyim yardım ediiin. sevdiğimi biliyo ama öğrendiğinde sadece gülmüş. o başka kızlarla konuşuyo ama benle konuşmuyo. acaba utancından mı diye soruyorum kendime ama asıl bileyim. cevap istiyorummm. noluuuurr. Msn Sad
Nakruf - avatarı
Nakruf
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #59
Nakruf - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten uğraşma biyere davet et ve düzgünce konuya girip işi bağlamaya çalış Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz ayrı okullardaydık ve tanışmıyorduk yeni okula yazıldım ve bütün yenileri bi sınıfa topladılar aynı sınıftaydık oda yeni gelmişti.beni sredni söledi ve ç.teklifi etti ben onu sevmememe ramen kbl ettim ama kalbim o zmn onda deqldi onu kısmen kullandım sonra ayrıldık biz busefer ben aşık oldum ama o beni takmıyordu çnkü olgnlşmştı... ve 1 ay sürecinde çıktık öptü benii onun için okldann atılmayı göze aldım ve aradan 1 sene gecti aynı sınıftayız arkadaşımın facebookundan ona benimle ilgili sorualr sordumve onu unuttum herkesle çıakbilirim oda buna dahil dedi onla konuşan arkadaşım değil bendim ama o bni arkadaşım sanıyordu ve derste bana bakarken yakaladım ehmen panikleyip başka şelerle uğraştı arkadaşım ona sormuş kalbin kimin içn ato die oda baana bakarak biri için atıo ama boş ver diyip gitmiş ve hep zıtlaşıoyoruz kavga halinde ben ne yapıcak umarım yardım edecek kardeşerim kızlar varıdrrr!!!!!