Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.018 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkez birinde mutlaka hoşlanıyordur değilmi şimdi sizden bunu nasıl ifade edeceğinizi soruyorum ben gözlerine bakar onun söylediklerine gülümserim çünkü oda bunların aynısını bana yapıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni sevmiyorlardı ben onlara hoşgörülü davrandım onlar bana karşı çok iyiler ama haledaha sevmediğim var onlar bir grup özlem ferize aleyna adlı kişiler onlar beni sevmeseler de ben onarı ömür boyu sevicemm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de çok sevdim hala da çok seviyorum ölene kadar seveceğimi de biliyorum sevip de açılamıyorsanız önünüzde engeller varsa benim gibi aşkınızı kalbinize gömün gerekirse ama vazgeçmeyin.Bence onunla hayal kurmak bile çok güzel.GÜZEL DEĞİLİM demeyin çünkü herşey güzellik değildir.güzellik gelip geçicidir .zaten insan birini seviyorsa ona niye aşık olduğunu bilmiyordur şahsen ben...eğer onu gördüğünüzde gözlerinin içine bakamıyorsanız kalbiniz küt küt atıyorsa onun adını duyduğunuzda karnınıza bir ağrı giriyorsa gerçekten aşıksınızdır...AŞIK OLMAK SEVMEK ÇOK GÜZEL YALNIZ VEYA BERABER AŞKINIZI NOLURSA OLSUN SONUNA KADAR YAŞAYIN...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SEVMESİ İÇİN MEKTUP YAZ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ölüyorum biri için neolur yardımcı olun benim onu sevdiğimi biliyor ve benden nefret etti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn sınıftan bi çocuğu seviorum ve bnim onu sevdiğimi bi arkadaşım bilio bn o çocuğa hislerimi söleyemedim ama sürekli yanında olmaya çalışıodorum eskiden benle konuşuodu ama artık bna git yanımdan dio arkadaşımda sn o çocuğu çok bunaltıosun sn sürekli onun yanına gidiosun artık snden bıkmak üzere dio bncede doğru ama napabilirimsevmek suçmu sizceee.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hergün ağlıyorum ne yapmalıyım ...hep 1 yıldır beraber arkadaştık o kadar anlasın diye birşey yapıyorum anlamıyorr.Bayılcaktım bir gün yeni bir kız geldii beni bırakttııı .....tam 15 gün yüzüme bakmadı sonra 1 kız geldi benimlee onun arsını yamak istiyo....ama çocukkkk fazla yakın deill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN 5. SINIFIM VE SEVDİĞİM KİŞİDE 5. SINIF BEN ONU ÇOK SEVİYORUM . ARKADAŞLARIMA ONU SEVDİĞİMİ SÖYLEMELERİ İÇİN SEVDİĞİM KİŞİYE YOLLATTIRDIM . ŞİMDİ O BENİ DEĞİL BAŞKASINI SEVİOOOVMsn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hepimiz aynı şeyleri yazıyoruz sanki. "birisini seviyorum söylemeli miyim yoksa unutmaya mı çalışmalıyım?" çok garip bir tek kendimi
bu durumda düşünürdüm. yanlız değilmişim meğer. ama benimki biraz daha umutsuz.. 4 yıldır aynı okuldayız. sürekli konuştuğum biriydi.
ama bu sene biraz daha yakınlaşmıştık. günümün yarısı onunla geçiyordu. bir gün fark ettim ki o yanımda olmadığında vakit geçmiyor. hayatın bir
anlamı kalmıyor. nasıl bir aptallıkmış yaptığım diyorum onca yıl nasıl görmemişim onu. ama şimdi ne kadar istesemde birşey değişmeğecek.
söylemeye çalıştım ona. konuşmak istiyorum birşeyler hakkında dedim. ama anladı o ne düşündüğümü. konuşmak istemediğini söyledi. yıkıldım o an. hergün bişeyler yazıyorum onun hakkında. ama onun neler hissetiğimden bu derecede onu sevdiğimden haberi bile yok. konuşamadım bir daha
gözlerine bakmaya dayanamıyorum nasıl konuşabilirim ki. haftalardır hiçbir şey yapamadan sadece onu düşünmek insanı bitiriyor. dayanacak gücüm kalmadı birgün. ogün denedim kendimi öldürmeyi. aşırı doz ilaçtan ölürüm diye düşündüm ama yeterli miktarda almamışım meğer. ertesi gün bir daha denedim yine yetmedi. inanmayacaksınız ama ondan sonraki günde denedim avuçlar dolusu ilaçla ama her seferinde uyandım aynı acıyla... (bazılarınız hadi be ordan dediğinizi duyuyorum. ama inanın denedim. o an o kadar mantıklı bir çözüm olarak görüyosunuz ki tüm sorunlarınız bitecekmiş gibi geliyor.ve tekrar tekrar deneme cesaretine sahip oluyorsunuz. hem onun haberi olmayınca üzülmeside gerekmeyecek.)
her ne kadar bir çözüm gibi gözüksede insanın canını çok acıtıyor onu bir daha görememe düşüncesi.

bazılarınıza saçma, aptallık gibi gelecek yaptıklarım. aptalsın sen diyeceksin, insan birisini seviyor diye kendini öldürmeye çalışır mı diyeceksin?
ve bunların farkındasın yaptıklarının farkındasın diyeceksin. soracaksın belki de nasıl bir delisin diye?
inanın artık bende bilmiyorum nasıl biri olduğumu ama onsuz biri olduğuma eminim.
şimdi siz söyleyin bana ne yapabilirim bundan sonra ?
aşk böceği - avatarı
aşk böceği
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #70
aşk böceği - avatarı
Ziyaretçi
muck muck