Arama

Beni sevmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2015 Gösterim: 90.021 Cevap: 133
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
18 Nisan 2012       Mesaj #81
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
lütfen iyi şeyler gönderin (saçma şeyler olmasınlar)...
demişsin..Msn Happy aşkta mantık arama buraya gönderilenler(yazılanlar) sana kafi gelmediyse mantıklı gelmediyse bırak git sen AŞK'a layık değilsin, aşkta mantık, düzen, tertip aranmaz ......
Sponsorlu Bağlantılar
Miro (MLK) - avatarı
Miro (MLK)
Ziyaretçi
2 Mayıs 2012       Mesaj #82
Miro (MLK) - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim başkasını seviyo değil derslerde hep benimle uğraşıyor seneye ben onun okuduğu okuldan gideceğim ve ona mesaj olarak seni seviyorum yazıcagım.Bana istemediğim halde yolumu kesti ve bana telefon no sunu verdi ben bir kızım ve arkadaşlarımın 10 da 8'i onun benden hoşlandığını söylüyor sizce benden hoşlanıyor mu?Hoşlanmıyor sa .................................. ve benim sıramda oturan kızaa arada bir bakıyor =( BENİ SEVMESİ İÇİN NE YAPABİLİRİM GARDEŞLER SİZCE YAZACAĞIM ŞEY DOĞRUMU?!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2012       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana lütfen yardım edin ben ona hiç tepki wermiyordum biz onla knkaydık snra bn onu sewmeye bşladım we ona çkk bağlandım onsuz nefes alamıyorum ama aca oda beni seviyor mu bilemiyorum ne yapmalıyım szce...[ne olu bana yardım edin]
RoyaLWolt - avatarı
RoyaLWolt
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #84
RoyaLWolt - avatarı
Ziyaretçi
Erkeğe bunu açıkça söyle.Özelliklerini öğren. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2012       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar bnmde canmdan cok sevdgm biri vardı asla bırakam evlencez derdi askere gitti iki ay bile gecmedi artık istemdgni baskasını sevdgni ve bnmle mutlu olamcgnı söledi kalbime sankı bi ok saplandı demek istedgm su hic bir erkege degmiyo sallayın gitsin he benm canm yanmıyomu acımıyomu tahmin dahi edemzsnz ama hayat yapcak hic biseymz yok anlımıza yazılanı yasamk zorundayız bence hic takmayın artk bırakın gıtsın canım yansada bi baskasyla sözlendm kendmş atese atıyorum ama o sevdgm de olmuyo dnmüyo dedim ya kimseye degmiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum aslında onu ilk gördügüm andan beri aşıgım ona tm 1 buçuk sene oldu bundan 7 8 ay önce onu sevdigimi ögrendi ama bni arkaaş olarak grdüğünü sldi arkadaşlarıma düşündügünü sledi snra kavga ettik kstük o hatalıyken ben kalkıo özür diledim yalvardım bana demedigini bırkmadı yüssüz fılan dedi sonra başı büyük bir beleya grdi ben kurtrdım tşkkr etti ama hala knk diyon nappalıyım çok seviyorum kndime zarar vermekten korkuyorum
sade - avatarı
sade
VIP hazan
11 Mayıs 2012       Mesaj #87
sade - avatarı
VIP hazan
seni sevmiyorsa ısrarın bi anlamı yok ısrar ettikce sevsin diye o senden soğuyacaktır hergün biraz daha uzaklaşacaktır yapma zamana bırak seviyorsa birgün mutlaka olur ama üstüne gitme sakın

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk başta o beni seviyorumuş sonra bende onu sevdim ikimizde birbirimize söylüyemiyordu birbirimizin demesini bekliyorduk aylar yıllar geçti söylüyemedik ona söyluyemyiorum ya artık beni sevmiyorsa napabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
9 numaralı arkadaşım bence söyle çünkü benimde başımdan böyle bir olay geçti söyledim şuan çok mutluyummmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
...Evet bende birini seviyorum çok zor birini hemde 1 yıldır hep peşinden koştum uzak olduğum için istemedi beni her sıkıntıyı göze alarak yanınada gittim ama kolay sevemem dedi çok üzülmüştüm sever diye ummuştum ama olsun onu kısa sürede olsa görebilmiştim şimdi unutmam için elinden ne geliyorsa yapıyor ben kararlıyım vazgeçmeyeceğim bana kız arkadaşlarını anlatsada beni üzsede bana acıların en büyüğünü çektirsede unutmayacağım belki çok zor ama imkansız değil bana yaşattıklarına rağmen seviyorum..
Benim hikayemde bu ister okuyun ister okumayın ama size tavsiyem seviyorsanız vazgeçmeyin umarım bir gün sevginizi görüp size dönecektir Msn Wink