Arama

'Windows Live Messenger Yüklenmiyor' hatası neden kaynaklanır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Aralık 2012 Gösterim: 68.262 Cevap: 38
korayteam - avatarı
korayteam
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #31
korayteam - avatarı
Ziyaretçi
Hiç bir forumda gerekli cevabı bulamadğımdan dolayı bu konuyu açıyorum.YÜkleme hatası alıyrum ve gerekli yardımı istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar.
hçbşyanlmdm - avatarı
hçbşyanlmdm
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #32
hçbşyanlmdm - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum live messenger i kullanıyordum hiç bi sorunu yoktu sonra windows 2011 karşıdan yükle gibi bi bildiri geldi bende tamam dedim yükledi ve tabiri caizse bilgisayarımın içine etti. msn falan artık açılmıyor, giriş yapamıyordum o yüzden silmeye kalktım ve advanced system care programında un. silmeyi denedim ve bi şekilde kaldırdım ama c de dosyaları hala duruyor. neyse onuda silmeye çalıştım windows live yi tek sildim, live mail vs.. falan silinmedi. şimdi 2009 tekrar yüklemeye çalışıyorum olmuyor, yüklenmiyor hep windows live installer bi sorunla karşılaştı ve uygulamayı kapatıyor diyor. lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen DiSs-eR; 25 Kasım 2010 01:46 Sebep: Başlık ve İçerik Düzenlendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde yükleniyor.zaten bu programların hepsi sizde mevcut yazıyor.ama açılmıyorrr

ayrıca tamamen silmek istedim ama program ekle kaldırda windows live messenger diye birşey yok,ama onunla alakalı herşeyi sildim your unistaller ile.sonra 2011i yükleyeyim dedim,indirdim hepsini ama messenger vb.gibi 4-5 tane programa sizde zaten var dedi herşeyi sildiğim halde.neyse yükledim,ama bu sefer de messenger yoktu,diğer herşey vardı ama bildiğiniz anlık mesajlaşma progamı yok.
neyse,kaldırdım ben bunu,2009a döneyim dedim.işte bu sefer de programların hepsi sizde var diyor,yüklenmiyor.messenger açılmıyor
napcam ben nolur yardım edin herşeyi araştırdım ama olmuyor Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oleyy başardım arkadaşlar başardım Msn GrinMsn GrinMsn Grin

biraz önce yardım edin falan yazmıştım ama şimdi başardım sonunda
öncelikle benimki xp idi.2011i filan yüklemiştim o da uygun değilmişya hani,sildim filan ama gitmedi falan birşeyler demiştim biraz önce.

öncelikle Windows Installer Clean Up kurdum.windows live ile ilgili dosyaları sildim,ama sadece windows live ile ilgili.başka asla silmeyin.sonra yeniden indirdim,yükledim messengerimi.2009 yükledim.evett artık açılıyor Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin

zaten bu forumda da yazıyordu sanırı böyle birşeyler,yani böyle bir konu vardı galiba,neyse çok mutluyum Msn Grin

siz de Windows Installer Clean Up programıyla temizleyip yeniden yükleyin messengeri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüklenmiyor zaten bilgisayarınızda var diyor ama yok ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha msn yeni sürümü kendiliqinden yüklendi qeri eski msn yüklüyemiyorummm nee olurr yardım edinn yoksa kafayı yiceemm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bende yükleyemiyorum Installer die bir klasör var ama ben onu değil windows live kullanıyorum yükleniyo ama başa dönüyor birden Msn Sad =( sinirden geberecem
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Temmuz 2012       Mesaj #38
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu konudaki bağlantıları inceleyiniz: Eski ve Yeni Messenger Sürümleri - Download
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var bilinmeyen bir hata oluştu hata: 0x80070641 sitesinde de bulamadım