Arama

Fizyoterapistin özellikleri nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Şubat 2014 Gösterim: 53.184 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hocam ftr özellikleri nedir biraz geniş bir konu olmuş ama kadavra ile sorununuz olmaması gerek ve insanlara katlanıp onlara hizmet etmekten mutlu olmanız lazım. İnsanlara yardım etmeyi severseniz zaten diğer özellikleri içerirsiniz sorun değil sadece biraz zor bir bölüm. Daha fazla ayrıntı isterseniz kendi blog sayfamı yazıyorum aşağıya oradan bakarsınız bende ftr öğrencisiyim.

Sponsorlu Bağlantılar
Emin Girgin Kişisel Şeysi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gecen yıl mezun oldum 5 bin tl alıyorum
özel hastamda var ordanda 3 bin tl yetio kıt kanaat geciiniyoruz eşimde doktor oda bi 10bin tl alıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.Bu yıl alan dışı tercih yaparak fizyoterapi bölümüne gelmek istiyorum gideceğim üniversite çok önemli mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise öğrensiyim 2. sınfa gidiorm bu yaz staj yapacagız ama halen kararsısızım acaba nasıl bi öğrenim görüyoruz ve 2 yıllık la girebiliyormuyuz . ..

ben çpl öğrencisiyim saglık bölümü 2. sınıfta okuyorum acaba nası bir öğrenim den sonra mesleğe ilerleyebiliyoruz ve direk 2 yıllıkla geçebiliyormuyuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki 4 yıllıkla 2 yıllık arasındaki fark ne? bunuda açıklığa kavuşturur musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar laboratuvar teknikerlerinden daha fazla alıyolar dimi bir de sağlık meslek lisesinde okuyorum geçiş yapıcam tavsiye edemisiniz bayanım çünkü çok güç kuvvet istiyor mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yani fizyoterapistler okul bitirdikten sonra devlet memuru olarak mı görev yapıyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir fizyoterapistim bu meslekte kendini geliştirdikten sonra devlette degil ama özel yerlerde bir doktordan daha fazla maaş alınabildiğini söyleyebilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn bu bölümden hoşlanıyorum ve bu bölümü seçmek istiyorum peki kişisel ve ruhsal olarak ne qibi şeylere sahip olmam qerekiyo bu mesleği seçmek için (cevaplarsanız sevinirim)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Acaba hangi üniversitede okuyorsunuz?