Arama

Net framework kuramıyorum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 14 Ocak 2012 Gösterim: 9.948 Cevap: 8
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
yeni windosw live msn'le birlikte gelen frame workta yüklenmiyor yaa offf

Sponsorlu Bağlantılar
2qtdf6x
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İşletim sistemini otomatik güncelleme moduna alınız. Yüklemeleri bu şekilde sağlıklı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Microsoft Update
mozist - avatarı
mozist
Ziyaretçi
11 Şubat 2009       Mesaj #3
mozist - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım microsoft update'den yükleyemiyor bi türlü net framework'ü..sebebi hakkında bi fikri olan var mı..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
net framework 4.0 ı ben yüklüyodum neyse dedi yüklemeye devam ediliyor yüklemeye devam etmek için interneti devre dışı bırakmanız gerekebilir diyor bu uyarıyı okuduktan sonra devre dışı aldım firewall hala açık dior modemi kapattım yüklemeye devam ediyor dedi doldu doldu dosya yüklendi dei açtım interneti oynadığım metin2 oyunun bi hilesi için lazımmış hileyi indirdim 10 dk ya sürdü ya sürmedi hileyle oynadım attı soru işareti dolu kutucuk ardında bi uyarı geldi ERROR!!! die bi kutucuk onun arkadasından şu geldi firewall ayarlarınızı kontrol ediniz onun arkasından graphcy ile ilgili bi hata geldi error graphcy colour orginals falan filan bilgisayarı resetledim metin2 ye girdi hileyede girdi sonra bilgisayar çöktü ama formatla sorun geçtiMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

net framework 4 0 kurulmuyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Msn Sad
sensizliq - avatarı
sensizliq
Ziyaretçi
23 Aralık 2011       Mesaj #6
sensizliq - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR NET FRAMEWORK YÜKLE HATASI TARİHE GÖMUYORUM SUANDAN İTİBAREN...!!
EVET TEK YAPMANIZZ GEREKENN ŞEY WİNDOWS GÜVENLIK DUVARI OTO GÜNCELLEMEYI ACIK KONUMA GETİRİNİZ VE KURULUMA BASLAYINIZZ %1000000000000000000000000 OLCAK Msn Wink HADI KOLAY GELSİN
sensizliq - avatarı
sensizliq
Ziyaretçi
23 Aralık 2011       Mesaj #7
sensizliq - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR NET FRAMEWORK YÜKLE HATASI TARİHE GÖMUYORUM SUANDAN İTİBAREN...!!
EVET TEK YAPMANIZZ GEREKENN ŞEY WİNDOWS GÜVENLIK DUVARI OTO GÜNCELLEMEYI ACIK KONUMA GETİRİNİZ VE KURULUMA BASLAYINIZZ %1000000000000000000000000 OLCAK Msn Wink
Msn SurprisedMsn Cool
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
DENEDİM OLMUYO
macintoshSJ - avatarı
macintoshSJ
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #9
macintoshSJ - avatarı
Ziyaretçi
format atmak en iyi yoldur %5 ihtimallede olsa her format atılan pclerde yanlış donanım driverleri yükleme sorunu ortaya çıkabilir benimde başıma gelmişti. tek netframeworku değil msn liveyi bile kuramıyordum. format attıktan sonra hepsi düzeldi.