Arama

WLM 80080005 hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Temmuz 2012 Gösterim: 22.477 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
googleye faultrep.dll indir yazın indirin C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya kopyalayın sorun gider ben yaptım sorun gitti
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata çözümü için cevap lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #23
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Verilen yanıtları inceleyiniz
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle bunları deneyin..genel olarak

1) Öncelikle aldığınız hata GENEL bir server hatası olabilir, sizinle birlikte aynı anda herkes bu hatayı alıyo olabilir. Bir arkadaşınızı arayıp onun bağlanıp bağlanamdığını sorup teyid edebilirsiniz.

2) Hata kodunuzu forumumuzda araştırınız, eğer aldığınız hata koduyla ilgili bir başlık açılmışsa başlıktakileri uygulayınız. Eğer aldığınız hata kodula ilgili bir başlık bulamadıysanız bundan sonraki adımları izleyiniz.

3) Sağ alt köşeden SAAT'e çift tıklayıp Tarih ve Saat ayarlarınızı doğrulayıp düzeltiniz.

4)
Antivirüs yazılımınız MSN'i engellemekte olabilir, MSN'i güvenli bölgeye alınız.

5) MSN versiyonunuz eskimiş olabilir, silerek son sürümü yükleyiniz.

6) Messenger Discovery gibi yan programlar yüklüyse onları kaldırınız ve MSN'i silip baştan kurunuz.

Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

aldığınız hata izin ile ilgili bir hata da olabilir.. administrator kullanıcısını aktif edip tekrar kontrol edebilirmisin bunun için sytem32 altında cmd.exe dosyasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sonrasında net user administrator /active:yes komutu ilew administrator acountu aktif olacaktır logoff olup bu kullanıcı ile oturum aç sonrasında Ms Crm , Microsoft Server, Exchange, Sharepoint , Vista | Videolar Makaleler ve Sorun linte bulunan dosyaının içersinde bat dosaysını sağ tıklayıp yönetici olacak çalıştı ve tekrar windows güncellemelerini kontrol ediniz. ve sorunu hallederseniz lütfen buraya yazınız ki başkalarıda yararlansın..
saygılar

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

siz cvp verene kadar ben buldum saolasınız.
Bu adresteki faultrep:dll dosyasını indirin
http://www.dlldump.com/download-dll-.../download.html

C:\Program Files\Windows Live\Contacts Bu klasörün içine atın

Artık başarılı bir şekilde giriş yapabilirsiniz

Yukarıdaki Arkadaşa dua borçluyum Msn Happy

ALLAH razı olsun % 100 doğru.

Alıntı

googleye faultrep.dll indir yazın indirin C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya kopyalayın sorun gider ben yaptım sorun gitti

Alıntı

hata çözümü için cevap lütfen

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn i güvenli bölgeye nasıl alırız yazsana