Arama

MSN şifrem çalındı, gizli soru değiştirildi, ne yapabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Eylül 2014 Gösterim: 37.164 Cevap: 81
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
2 Mayıs 2010       Mesaj #31
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slmben emre benim msn adresim çalındı ve gizli soru değiştirildi lütfen

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) - Tekil Mesaj - MsXLabs
Sponsorlu Bağlantılar

yorgun baba - avatarı
yorgun baba
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #32
yorgun baba - avatarı
Ziyaretçi
slm arkdşlr msn şifrem ve gizlilik yanıtım değiştrlmiş kim yptı blmyrm ama bnm bunu acil değiştrmm lazım.. bir sürü eş dost vr şifreyi çalan onlrlada ileri geri konuşur ii olmaz umrım bni anlmşsınızdır. sizden cvb bklyrm ...
Sponsorlu Bağlantılar
bişideğil - avatarı
bişideğil
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #33
bişideğil - avatarı
Ziyaretçi
bak password diye biyere gir orda sana yanda hesap bilgisi gazar orayı tıkla msnneni altınada şifreni gir
sonra orda bişiler çıkar şifre der yanındada değiştir yazar değiştiri tıkla sonra onları tıkla olur
tmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slmben benim msn adresim çalındı ve gizli soru değiştirildi lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaa

sizinki gene iyi ben metin 2 oynuyorum 87 lwl çarımı çaldılar msnemle beraber aynı bunun gibi oldu herif şifremi bulmuş msnemin daha sonrada gizli yanıtı değiştirmiş ordan metin 2 nin şifresinide e postayla buluyosun zaten yani benim hem msnem hem de 87 lwl çarım gitti....

: )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifrem ve gizli yanıtım değiştirilde bu msn adresimi nasıl geri ala bilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bnm face şifrem çalındı ve faceme giremiyorum şifremi unuttum bölümüne girdim bu seferde msn'ne güvenlik kodu gönderdiler ama bnm msn midende şifresini değiştirmişler. kaç kere denedim ama gizli sorumda yanlış çıkıyor sanırın onuda bulmuşlar ve değiştirmişler faceme girip o hesabıda kapatamıyorum ne yapmam gerekiyor acil lütfen şimdiden tesekkurler Msn Sad
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #38
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yorgun baba adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkdşlr msn şifrem ve gizlilik yanıtım değiştrlmiş kim yptı blmyrm ama bnm bunu acil değiştrmm lazım.. bir sürü eş dost vr şifreyi çalan onlrlada ileri geri konuşur ii olmaz umrım bni anlmşsınızdır. sizden cvb bklyrm ...

Alıntı
bişideğil adlı kullanıcıdan alıntı

bak password diye biyere gir orda sana yanda hesap bilgisi gazar orayı tıkla msnneni altınada şifreni gir
sonra orda bişiler çıkar şifre der yanındada değiştir yazar değiştiri tıkla sonra onları tıkla olur
tmm

Alıntı

slmben benim msn adresim çalındı ve gizli soru değiştirildi lütfen

Alıntı

yaaaa

sizinki gene iyi ben metin 2 oynuyorum 87 lwl çarımı çaldılar msnemle beraber aynı bunun gibi oldu herif şifremi bulmuş msnemin daha sonrada gizli yanıtı değiştirmiş ordan metin 2 nin şifresinide e postayla buluyosun zaten yani benim hem msnem hem de 87 lwl çarım gitti....

: )

Alıntı

msn şifrem ve gizli yanıtım değiştirilde bu msn adresimi nasıl geri ala bilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

Alıntı

ya bnm face şifrem çalındı ve faceme giremiyorum şifremi unuttum bölümüne girdim bu seferde msn'ne güvenlik kodu gönderdiler ama bnm msn midende şifresini değiştirmişler. kaç kere denedim ama gizli sorumda yanlış çıkıyor sanırın onuda bulmuşlar ve değiştirmişler faceme girip o hesabıda kapatamıyorum ne yapmam gerekiyor acil lütfen şimdiden tesekkurler Msn Sad

Alttaki mesajlardan size lazım olanlarla sorununuzu çözebilirsiniz.

MSN Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Kodu E-Mailinize Gelmedi mi ?

Facebook Doğrulama Kodu E-mailinize Gelmedi mi ?

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.
______
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam öncelikle benim msnim calindi sifremi herseyimi deyismisler ben msne mail yoladim sorularina cvp verdim halen bir tik yok simdik duydum ki o sahislar aileme küfür terbiyesiz resimler yoluyormus nasil ne yapabilirim yardimci olun lütfen acilen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, biri benm msn şifremi çaldı ve gizli yanıtımıda bilmiyorum ayrıca face şifremde aynıydı ve facemde gitti facemde pis pis şeyler paylaşıyor ben nypcam ,Msn Sad