Arama

MSG Plus Live yüklendikten sonra WLM'de gözükmüyor ve çalışmıyor, nedeni nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2012 Gösterim: 12.035 Cevap: 29
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
1 Şubat 2010       Mesaj #21
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn sürümm 8.5 4.83 pLus yükLüyorum kuruluyor ama sanki hiç yüklememişim gibi açılıyor msn yardım edin Ltfn...

4.83 Plus Sorunsuz Çalışması Lazım..
Bir Kez Daha 8.5 Ve Plus Kaldırıp Yeniden Kurmayı Deneyiniz..
Sponsorlu Bağlantılar

Az Önce MSN 8.5 Ve Plus 4.83.376 Kurdum Sorunsuz Çalışıyor.
Ekran Görüntüsü;
msn85plus483

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn plus live calismiyor

Windows live messenger kullanıyorum fakat buna birde plus live yüklüyorum yükleme bitince yeniden başlatıyorum pc'yi açıldığında plus yüklü olarak gözükmüyor bu neyden dolayı kaynaklanır?
Sponsorlu Bağlantılar
Engelleyecek programda kullanmıyorum. Msn Sad

--------------------------------------------------------------------------------

ah buraya taşıyan mod arkadaşıma çok teşekkür ederim önceleri çalışmıyor msn diye 2000 uyumluluk moduna almıştım unutmuşum düzeltmeyi sağolun
-----------------------

Demişsinizde onu napıcaz bendede 2000 üstünde tik var onumu kaldırcaz ?
Son düzenleyen Misafir; 3 Şubat 2010 17:10 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
4 Şubat 2010       Mesaj #23
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Windows live messenger kullanıyorum fakat buna birde plus live yüklüyorum yükleme bitince yeniden başlatıyorum pc'yi açıldığında plus yüklü olarak gözükmüyor bu neyden dolayı kaynaklanır?
Engelleyecek programda kullanmıyorum. Msn Sad

--------------------------------------------------------------------------------

ah buraya taşıyan mod arkadaşıma çok teşekkür ederim önceleri çalışmıyor msn diye 2000 uyumluluk moduna almıştım unutmuşum düzeltmeyi sağolun
-----------------------

Demişsinizde onu napıcaz bendede 2000 üstünde tik var onumu kaldırcaz ?

Ben 8.5 ve Plus 4.83 Kurduğumda Uyumluluk Ayarı Hiç Dokunmadım Ve Sorunsuz Çalıştığı Söyleyebilirim..
Sizde Sorun Devam Ediyorsa Windows 2000 Kutu'yu Kaldırıp Deneyin...

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasın masa üstündeki simgeye sag tıkla özellikler ordan uyumluluk orayı otomatik yap uygula tamamdır
kemaL19o3 - avatarı
kemaL19o3
Ziyaretçi
22 Mart 2010       Mesaj #25
kemaL19o3 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşımmm Ben 8.1 kuLLanmak istiyorum günceLLeme nedeniyLee Windows 2000 yapTım fakaaT pLus oLmuorrr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM.
MSN 8.5'U KULLANMAK İÇİN UYUMLU MOD 2000 YAPMIŞSINIZ ONU İPTAL EDİN

çözüm bu gerçektende Arkadasa teşekkürlerimi sunuyorum !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn plus 8 indiriyorum yüklüyo ve sonra diyor ki işlem başiarısız kurumdan çıkılıyor ne yapabilirim bu durumda lütfen kaç haftadır olmuyo indriyorum kuramıyorum ltfn yardımcı olun
thuran - avatarı
thuran
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #28
thuran - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.. Msn discovery MD_2.5.95 sürümünü kulanıyorum.. Discovery i yükledim ancak satin yanındaki simgesi gözükmüyor ama messnegerde oturum açınca "angege.com" "amerika piangosu" reklam sayfalarını otomatik açıyor ve "messenger discovery today" gösteriyor..

service pack 3 Xp kulanıyorum
messnger live sürüm 2009 14.0.8117.416 kullanıyorum
MD 2.5.95 sürümünü kullanıyorum...

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
nötrino
Yasaklı
20 Temmuz 2010       Mesaj #29
Yasaklı
Alıntı
thuran adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar.. Msn discovery MD_2.5.95 sürümünü kulanıyorum.. Discovery i yükledim ancak satin yanındaki simgesi gözükmüyor ama messnegerde oturum açınca "angege.com" "amerika piangosu" reklam sayfalarını otomatik açıyor ve "messenger discovery today" gösteriyor..

service pack 3 Xp kulanıyorum
messnger live sürüm 2009 14.0.8117.416 kullanıyorum
MD 2.5.95 sürümünü kullanıyorum...

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Discovery genel ayarlarından;/messenger discovery'i görev çubuğunda göster/ seçeneğini seçerseniz,discovery ikonu saatin yanında belirir.Aynı sayfadan,/messenger discovery today'i göster/ seçeneğini boş bırakıp uygula-tamam derseniz,messenger açılışında bir daha uyarı çıkmaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live messengerı açmaya çalıştığımda açılmıyor. Windows buna bir çözüm arıyor gibi bi yazı geliyor. messenger tekrar açılıyor. Sorun gider diye sildim messengerı. tekrar yükledim Bitti windows live temel parçaların son sürümüne sahipsiniz diyor ama msn yüklenmiyor. kısacası hiç bir şey yok pc m de wlm ile ilgili. Yardım ederseniz sevinirim.

Windows 7 ultimate kullanıyorum.