Arama

Messenger yeni sürüm güncellemesini nasıl kaldırabilirim? - Sayfa 3

Güncelleme: 23 Haziran 2012 Gösterim: 28.059 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]msn yeni sürümümü kaldırınb nolur açamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi benim msnem 9.0 ama açılıyor hata roporu gönder gönderme die ben gördermeye basıom ama msnem kapanıo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynısı oluo hata verio ve uyumlugugu 2000 yapıom olmuo Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar herşeyi denedim,sağ tık-wimdows 2000 yaptım,tekrar tekrar kaldırıp tekrar tekrar kurdum ama olmuyooo...delircem.ben eski msn istiyorum kardeşim ya,istemiyorum yeni bişey,zorla mı!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hiç bi şekilde yeni sürüm yükleyemiyorum.. Ne 7.0 Ne 8.0 ne de 9.0 bu 3 ünü de yükledim kaldırdım vs. Ama güncellemesi olmuyo hiç bi şekilde.. Msn Sad Olmuyo olmuyo olmuyoo Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,dün geceden beri msn i açamıyorum.illa yeni sürümü yüklemem gerekiyormuş ama ben eskisinden memnunum.bu uyarıdan nasıl kurtulabilirim ve eski düzenime devam edebilirim?yardımcı olursanız çok memnun olurum.sevgilerimle....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,dün geceden beri msn i açamıyorum.illa yeni sürümü yüklemem gerekiyormuş ama ben eskisinden memnunum.bu uyarıdan nasıl kurtulabilirim ve eski düzenime devam edebilirim?yardımcı olursanız çok memnun olurum.sevgilerimle....

Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn güncemesi yaptım şimdi kaldıramıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz yeşil kafalar kare çıkıyor son sürümmüş çok berbat
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
17 Eylül 2009       Mesaj #29
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn güncemesi yaptım şimdi kaldıramıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz yeşil kafalar kare çıkıyor son sürümmüş çok berbat

Proğram Ekle ve Kaldır'dan silemiyorsanız Super Utilities proğramını indirip kurarak Sistem Temizleyicisi\Tamamen kaldırma seçeneğine tıklayıp Windows Live Messenger seçerek sorunsuzca kaldırabiliriniz.
indirmek için tıklayınız
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgi için teşekkürler.eski sürümümü kullanmaya devam ediyorum.