Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 19

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 126.582 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #181
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya saçımı kescem ne model kessem bilemiyom bana model önerirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #182
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu sene liseye geçtim gideceğim lisede saçlar açık veya topuz yapılamıyomuş.
Sabahları yapılabilecek kolay ve güzel örgü ve ya değişik toplama şekilleri varsa anlatabilrmisiniz ? Eğer bulabilirseniz resimli olsun çünkü nasıl göründüğünü merak edebilirim Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
şimdiden herkeze teşekkürler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #183
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 14 yasındaım Saçımı uzattım fakat kesdirmek zorundayım.Kesdirmeden bi saç modeliyle fotograf cekmek istiyorum.Facebookda göreniniz olmustur rap yapan abilerin saç modellerini.Annemde kızıyor sekil ver diye söyle bi google gezindim yemın ederım hiç yok ya :s
Bana facebookdan ulasın w_ww.fa_cebook.c_om/BackSpinSK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #184
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet kızlar saçimı nasıl yapayım diyorsanız işte siza çok güzel örnekler. saçlarınızı ıslatarak jöle sürerek 5 dk bekleyin sonra heriki kulak bölgesindeki oçları ayırarak arkaya doğru bağlayın. yada saçlarınız lüleyse yada kıvırcıksa yada dalgalıysa saçlarınızı yan tarafa getirerek alın bölgesinden bir üç alarak arkaya doğru bağlayın. yada saçlarınız düzse yandan at kuyruğu yaparak topoz yapıp çevresini süsleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kabarık saçlılar için banyodan çıktıktan sonra hiç kurutmadan hemen tarıyıp havluya sarın kuruyana kadar bekleyin hiçbir şekilde kabarmıyor ve saçları uzun olanlara tepeden at kuyruğu yapabilirsiniz çok yakışıo kafanızı eğip tepeden toplayabilrsiniz ve tek bi yandan örgü deneyebilirsinz ben kısa saçlara sahip olduğumdan bunları yapamıorum ama çok yakışıyo kısa saçlıysanız o saça verilck bi model yok tornavidayı ısıtıp saçlarınızı kıvırcık yapabilirsiniz ama 1 güne söner
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2011       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım ama boyum uzun bir tane teyzem var ve onun düğününde çok şık olmak istiyorum saçlarımı ve elbisemi nasıl yapmalıyım 15 yaşında gibi gösteriyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alakası bilene yokb saç kıremleri saçlarımıza hiçte bilene zarar felan vermez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 13 yaşındayım yakında okullar başlıcak ben kızım ve saçlarım çok dalgalı kısa saçım var ve saçımı nasıl yapıcağımı bilmiyorum ne önerirsiniz acaba ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçlarım uzun ve kalın nasıl bir moda yapabilirim yardım edin bu saçlara dayanacak gücüm kalmadı lütfennnn bu arada 14 yaşındayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşında bir kızım. okula giderken saçlarımı nasıl yapmam gerektiğine karar veremiyorum. yaşımı yansıtarak hoş bir görüntü vermek istiyorum...