Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 22

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 126.587 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #211
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarım düz ben okula hep balayarak gidiyorum başkla modeller önerebilirmisiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #212
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçım kısa14 yaşındaım ne yapıım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #213
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde saçlarm kbarıo ondan sana br fkir veremm bnde 13 yaşndaym
DuRu - avatarı
DuRu
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #214
DuRu - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle sakin olalım allah aşkına ! Msn Happy

Herkezin bilidği gibi kıvıvırcık saç asla tam olarak düz olmaz .Geçici olarak fön çektirebilir düzleştirici kullanabilirsiniz ki oda saç spreyleri ve kremleri ile 5-6 saat dayanır .Saç kreminde size elidor 'un kremlerini önerebilirim .Her saç tipi için krem çeşitleri vardır .Fiyatıda sanırım 3,5 -4 lira falan ucuz yani Msn HappyAyrıca heryerde bulunuyor .Saçınız düz ise arkadan yüksek bir at kuyruğu yapıp önlerde perçemler yada kaküller kestirip kullanabilirsiniz özellikle kumral kızlara çok yakışıyor bu model Msn Wink Yada sağ yada sol tarafınızdan biraz aşağıya doğru ince bir lastikle toplayabilirsiniz .Bu model çok basit ancak doğal bi güzellik sağlıyor Msn Wink Anneniz ablanız yada evde balık sırtı örümü bilen birine saçınızı ördürebilirsin.Eğer çok kısa saçlarınız varsa hiçbirşey yapmanıza gerek yok sadece hafif bir nemlendiriciyle değdirip ufaktan dolgun bir hava verebilirsiniz . zaten emin olun en doğal saç budur.Bu söylediklerimin hepsi 12-15 yaş arası herkez için uygun Msn Wink

Bu arada arkadaşlar saçınıza bu kadar özen niie anlamadm .) Hani anlıyorum hepimiz insan içine çıkınca hoş görünmek isterdik ama Eğer hoş görünmek istediğiniz biri varsa emin olun saçınızla değil sizinle ilgilenir zaten .)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #215
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa ben 12 yaşındayım acilen bir saç tipi maşam yok düzleştricim yok
captain price - avatarı
captain price
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #216
captain price - avatarı
Ziyaretçi
subay tıraşı bence güzel yakışıyo Msn Cool
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kabarık saçları ve eliktrklenmiş saçları elize kullandığınız nemlendrici krami biraz saçınaza sürün işe yaryacaktır!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #218
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ltn bana da önerin yarına acill 12 yaş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #219
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bn nehir okulda saçlarımın güzel görünmesini istiyorum ve yeni modeler verirseniz çok tşekür ederim nolur yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #220
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben 12 yaşındayım her gün sacımı at kuyruğu yapıyorum bana farklı modeller önerir misiniz?