Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 126.582 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım benim saçım çok güzel ama yinede çok degişik bir saç istiyorum ve benim adım gamze
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 14 yaşındayım saçımı bi türlü şekile sokamıyom bana bi saç tarzı gösterin ya Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yasındayım 8 e gidiyorum okula uyacak güzel saç modelleri nin vidyolarını bana gönderirmisiniz lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bn 11 yaşındayım sınıfın balosu var 30 nisana kadar bna RESİMLİ bi saç modeli gösterin lütfen!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçım kabarıyorrrrrrrr napmalıyım lütfen bişiler söleyin allah rızası için..!!!
melekl sevgi - avatarı
melekl sevgi
Ziyaretçi
25 Nisan 2010       Mesaj #66
melekl sevgi - avatarı
Ziyaretçi
bnmm saçım kabarıyo banyo yapmayı istemiyorum 1 saat onunla uğraşıyorum yha yardım edin baa he kuzularım bu arada 13 yaşındayım
dedinya işte bnmbir kremim var bir tane alana 2 tane bedava al saçları kabartmamak içindir diye yazıyor zatennnnn Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
12 yasndayım sacımı percem yaptırsam nasıl olurr
dişikurt - avatarı
dişikurt
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #68
dişikurt - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben 14 yaşındayım veda gecemiz var saçımı nasıl yaptırmalıyım...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sakın saçlarınıza nemlendirici sürmeyin yoksa saçlarınız yağlanır iğrenç bir görünüm oluşur benden size tafsiye. saçlarınızda kepekler oluşmaya başlar . bence saçlarınızı kendi bilginize göre yapın başkasından yardım almaya gerek yok almasanızda siz yetenekli kişilersiniz saçınızı nasıl yapacağınızı siz daha iyi bilirsiniz. bu arada ben 13 yaşıma daha yeni girdim ve saç modellerim harika. hepsinide kendim tasarlıyorum size tafsiye ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkeklere önerim lazım olan şeyler :süper wax ama sactor yeşil veya mavi fön makinesi ve dündürülebilir tarak.şimdi gelelim aşamaya ilk öce tarak ı alım fön makinesi ile birlikte fünlüyoruz iyi ce saçların dibine ve sonra saçların en ön kısmına alttan fün tutarak yine takarla çevi riyoruz ön taraf kötü gözükebilir fakat vax sürdükmü şekil alıor.saçları diktir şimdi elimizin içene wax ı alıpelimizi birbirine sürtüyoz ve arka tarıfın üstünden fazla bastırarak deil yavaşça üstünden geçiyoz.ve ön tarafa geldik aö tarafı elinize wax alıp öne doğru çekin ve güzel giyinin saç parfümü sıkın saçınıza normal parfüm sıkın güzelce giyinin ve taksime çıkın hadi kolay gelsin Msn Grin