Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 126.586 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım yüzüm yuvarlak saçımı nasıl kestirmem gerikiyor lütfen yardım edin çok kararszm .Şimddn teşk. =)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şey ya kalıcı düzlük saçı çok yıpratıyo mu
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar saçım çok kısa deil çok uzunda deil 13 yaşındayım nasıl birşey önerirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
11 yaşında bir erkek olarak nasıl bir saç modeli belirlemeliyim?
11 yaşında bir erkeğim sizce saçımı nasıl bir şekile sokmalıyımm.. saç kesimini nasıl yapmalıyım. fakat saçlarımın yanları biraz kabarık. sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ediyorum.

bence jole ile saçlarını düzgün bir şekle sokabilirsin önce saçlarını tara daha sonra kakül bırak üst tarafı önden az bi miktar görülecek kada kabart(dalgalı olmalı)yanları düz bir şekilde arkaya doğru yatır önden kakülüyana doğru yatır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 YasınDayım.. SpoR cLasc Tarzı Rap TakıLıyoRum ona qoRe De sac ModeLLeri ama Tarz modeLLer var mı? KızLar için ? LutFen Çok qeRekLı..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarım omuz hizasının biraz aşağısında saçlarm kabarık nsl bir şekil önerirsiniz yaşım 13 uyucak bişey olursa sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de 15 yaşındayım arkadaş bir model önerdi bana benim saçların yanları kabarık güçlü bir çene yapım var arkadaş saçlarını john cena gibi yap dedi yanlar 1 numara kısa üst 3 numara uzun başta yürü gitlan rezil mi olayım dedim ama sonra çok iyi geldi saç derdi yok yazın terleme derdi yok kepekli arkadaşlar için kepek birikme sorunu yok çok güzel oldu bir çok kızda hari olmuşsun neden daha önce böyle yapmadın gibi şeyler söyledi google john cena yazarsanız çıkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya slm ben 12 yasındayım bayanım doğum günü partisi var saç modeli gerek güzel
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 13yaşında erkeğim saçlarım uzun biçimsiz tatile giderken düzeltmek istiyorum saçımı nasıl kestireyim ve nasıl yapayım cevabınızı bekliyorum lütfen cevaplayınız teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dağanık bir topuz yap.
sonra önlere 1 tutam saç bırak ((iki yandn ama))
Ve süper saç oluyor daha çok okulda kullanın bnde yapıorm ve süper oluyo kıvırcık saçlar için önerim Msn Happy)