Arama

Turistlere nasıl davranmalıyız? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Kasım 2013 Gösterim: 54.758 Cevap: 57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hepiniz soruyorsunuz ama ben yanıtlayayım .... turiste saygılı,hoşgörülü davranmalıyız ve onları kazıklamamalıyız çünkü bazılarınızın babaları turizim işleriyle uğraşıyor olabilir bunun için 3tl olan bir tokayı onlara 5tl ye satmamalıyız değilse bir daha ülkemize gelmezler babalarımız veya annelerimizde parasız kalırlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA TURİSLERE NASIL DAVRANMALIYIZ BULAMADIM BEEEEEEEE
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyiy gülzel şekilde karşılanmalı hoş görü ile davranmalı bi z türkler için 1 tl olan seyi bizim tükiye vatandaşı turistlere 8 dolara satıyolar bu nlara böyle şeyler yapılmamamalı onları ülkemizin kültürümüzü tanıtmalı onlara yardım sever onları koru malıyız bize düşen bazı görevler sşunlar onlar nasıl bize iyiy güler yüzle bakı yosa onada biz öyle bakmalıyız eğer öyle yapmasak ülkesine gidince bize türkler hiç güler yüzlü deil malın salakın teki delersen bizimdde üldek turizimi olmaz di,yer ülkelere karşı kendimiz i kötü düşürüp diyer ülkelerden bize yardım etmeye gelmezler bu yüzden onlara ola bidiğin ce yardımcı ve güler yüzlü olmalıyız onlara ülkemizden cağ kebabı burhan tatlısı höşmerimi tatılmalıyız ki bu türkler iyiy insan hoş görülü insanlar falan desin ler yukrda mal falana yazdım özür diler,m ama onlar bize nasıl davranıyosak biz de onlara aynı muameliyi göstermeliyiz örneğin odannın en güzel yerini orayı vereceksin ama kendin de yata bileceği bir yer olması lazım bu yüzden herkezden 1 adım önde olmammız lazım beyler bayanlar bakın bu 3 altın kuralı vercem

1) hoşgörü
2)saygı
3)güler yüzlülük ve fedarkarlık bunları sakın unutmayın bir turiste keni ülkesindeymiş gibi muamele yapmalıyız onların dilini bilmesekte onlara öyle davranmalıyız OKE

SDSADASDSFDSGDGHKLJKİ
İSİMMsn SadSÜPER NOVA) 2Cİ İSİM(KESMEN)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HAYDİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ACİLENMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acil cevppppppppppppppp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya olm bana turistlere nasıl davranmalıyız?söyleyin!!!bulamadm lütfennnnnnnnnn................
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
turistlere iyi davranmalıyız çünkü eğer biz onlara kötü davranırsak onlarda kendi ülkelerine gidince bizi ayıplarlar bu yüzden onlara iyi nazik ve hoşgörülü davranmalıyız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saygı sevigi misafir perverlik
kinqDarkORBİT - avatarı
kinqDarkORBİT
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #39
kinqDarkORBİT - avatarı
Ziyaretçi
ONLARA İYİ DAVRANIRSAK ONLAR DA BİZE İYİ DAVRANIRLAR ONLARA TÜRKLERİN MİSAFİRPERVERLİĞİNİ GÖSTERMELİYİZ YANİ TÜRKLERDE MİSAFİRPERVERLİK KAYBOLMADIĞINI ANLASINLAR.Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn CoolMsn CoolMsn CoolMsn WinkMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
turistlere hoşgörülü davranmalıyız gezilecek ve görülecek turistlik yerleri gösterip tanıtmamız gerekir bu ülkenin her harikalarını bir bir anlatıp tanıtmalıyız böylesi daha iyi olur