Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir? - Sayfa 2

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 68.018 Cevap: 105
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
28 Ağustos 2009       Mesaj #11
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim kameram modeli bn-b6 ismi bien ben yükleme yapmayı bilmiorum driver falan nasıl yüklücemide kameram gözükmüo yüklü degil bilgisayarıma bilgisayarımın windows xp bana yardımcı olurmsunuz hiçbir bilgim yok bu konuda açık bilgi istiyorum

Kameranızın tam olarak marka ve modelini yazarsanız driver konusunda yardımcı olabiliriz.
Sponsorlu Bağlantılar
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bilgisayar kamerası çalışmıyor

bilsayar kamerası ile mikrofon aynı donanımda mikrofon çalışıyor ama kamera çalışmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
yusufak92 - avatarı
yusufak92
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #13
yusufak92 - avatarı
Ziyaretçi
casper webcam kullanıyorum camı açtığımda pc donup kalıyor reset atmak zorunda kalıyorum bunun nedenini bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum tşkrlr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

web kameramı göster

kameram bir defalık göstersin

kameram göstersin

kameram göstersin
Son düzenleyen Misafir; 10 Eylül 2009 23:37 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
11 Eylül 2009       Mesaj #15
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
yusufak92 adlı kullanıcıdan alıntı

casper webcam kullanıyorum camı açtığımda pc donup kalıyor reset atmak zorunda kalıyorum bunun nedenini bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum tşkrlr

Kameranızın sürücüsünü güncelleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ayrıca konuyu inceleyiniz.
Webcam Sorunları
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
xkazımx - avatarı
xkazımx
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #16
xkazımx - avatarı
Ziyaretçi
benimkinde camera açtigimda beyaz ekran oluyo sadece görüntü yok 4tech cameramin markasi cd sini yükledim önce çalişiyodu şimdi sadece beyaz ekran oluyo açinca (önceden SP3 dü şimdi ise vistaya çevirdim )acaba ondanmi kaynaklaniyo vistada bu olani nasil çözerim şimdiden ilgilenenlere teşekürler
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #17
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xkazımx adlı kullanıcıdan alıntı

benimkinde camera açtigimda beyaz ekran oluyo sadece görüntü yok 4tech cameramin markasi cd sini yükledim önce çalişiyodu şimdi sadece beyaz ekran oluyo açinca (önceden SP3 dü şimdi ise vistaya çevirdim )acaba ondanmi kaynaklaniyo vistada bu olani nasil çözerim şimdiden ilgilenenlere teşekürler

Cd deki driver sadece Xp için olabilir aşşağıdaki linkten kameranın modelini seçip yeni driverı indirin ve takrar deneyin..

A4Tech View Cam
honur86 - avatarı
honur86
Ziyaretçi
10 Ekim 2009       Mesaj #18
honur86 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar en son sürüm live messenger kullanıyorum zaten artık guncellemeden messengeri acmiyor..Sorunum şu ki cameram takılı olduğu halde birisiyle messenger da görüşme yaptığımda görüntülü konuşma başlatıyorum..Karşı tarafın görüntüsü bana geliyor karşı tarafa sorduğumda benimde goruntum ona gıdıyor fakat ben kendi kamera görüntümü göremiyorum..benim görüntümün olacağı yerde kocaman bir çarpı işareti var..web cameramı goster sımgesıde deaktif durumda yani basamıyorum.Sorun ne olabilir?yardımcı olursanız minnettar olurum.İşletim sistemim Windows xp ve driverlarda hicbir sorun yok.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben camda resim çekcektim ama tuşuna bastım açılmıoyr neden kaynaklanıor olabilir?
Msn Grin yardım ederseniz sevinirimMsn Sad
ryanshark - avatarı
ryanshark
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #20
ryanshark - avatarı
Ziyaretçi
msnin son güncel sürümünü kullanıyorum iki msn adresim var birinde kameram karşı tarafa gönderilirken diğerinde gönderilmiyor camera bilgisayarımda daili bu arada